42. Przemysław Trytko,
1
1
Ekstraklasa | 04. 03. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec spotkania! Cracovia zremisowała z Arką Gdynia 1:1.

90 min. Hubert Wołąkiewicz został ukarany żółtą kartką.

90 min. Siemaszko został złapany na spalonym.

89 min. Wołąkiewicz powstrzymał Nalepę przed próbą oddania strzału.

87 min. Wyrzut z autu, Szwoch oddał groźny strzał na bramkę Cracovii, zdołał go obronić Sandomierski.

85 min. Rzut wolny dla Cracovii, uderzał Cetnarski, ale sytuacja ta nie zagroziła bramce Arki.

84 min. Strzał Piątka na bramkę Arki, Jałocha pewnie wyłapał futbolówkę.

82 min. Strzał głową Cetnarskiego, futbolówka powędrowała obok bramki Arki.

81 min. Szwoch został ukarany żółtą kartką za faul na Wołąkiewiczu.

80 min. Przy piłce od dłuższej chwili utrzymują się gracze Cracovii.

78 min. Rzut wolny dla Cracovii, futbolówkę zagrywał Cetnarski i po zamieszaniu w polu karnym Arki, pewnie interweniował Jałocha.

77 min. Hofbauer faulował Dąbrowskiego, tym razem obyło się bez kartki.

75 min. Wrzutka Bożoka na pole karne Cracovii, gości nie stworzyli jednak zagrożenia pod bramką rywali.

74 min. Marciniak został ukarany żółtą kartką za faul na Vestenickym.

73 min. Vestenicky wpadł w pole karne z prawej strony, zagrał przed bramkę, ale Piątek źle przyjął piłkę i stracił ją na rzecz rywali.

72 min. Da Silva zagrał z prawej strony i na raty interweniował Sandomierski.

71 min. Zmiana w Arce. Miroslav Bożok zastąpił Dariusza Formellę.

69 min. Da Silva głową uderzał na bramkę Cracovii, Sandomierski zdołał wyłapać futbolówkę.

68 min. Zmiana w Cracovii. Piotr Polczak zastąpił Piotra Malarczyka.

67 min. Malarczyk doznał urazu i nie podnosi się z murawy.

65 min. Błąd Budzińskiego wykorzystał Siemaszko, który przejął futbolówkę i ruszył z kontratakiem.

63 min. Zmiana w Arce. Michał Nalepa zmienił Yannicka Kakoko.

62 min. Vestenicky uderzał na bramkę Arki, piłka powędrowała jednak daleko od bramki.

61 min. Kontra Arki, Wołąkiewicz oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

59 min. Jakub Wójcicki umieścił piłkę w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego.

58 min. Rzut rożny dla Cracovii, piłkę zagrywał Cetnarski.

56 min. Zmiana w Arce. Rafał Siemaszko zmienił Przemysława Trytkę.

55 min. GOOOL! Deleu dośrodkował w pole karne, a niepilnowany Jaroslav Mihalik strzałem głową pokonał Konrada Jałochę.

53 min. Rzut rożny dla Cracovii, Cetnarski uderzał z narożnika boiska. Zawodnicy Arki oddalili zagrożenie od własnej bramki.

50 min. Dośrodkowanie Szwocha skutecznie zablokował Wołąkiewicz.

49 min. Piłkarze Jacka Zielińskiego dominują na początku drugiej połowy.

47 min. Zmiana w Cracovii, Cetnarski zmienił Stebleckiego.

47 min. Zmiana w Cracovii, Vestenicky zmienił Ferraresso.

47 min. Groźne uderzenie Piątka z dystansu na bramkę Arki, Jałocha miał sporo kłopotów z obroną tego strzału.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Arka prowadzi z Cracovią 1:0.

45 min. Dąbrowski dośrodkowywał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Arki.

44 min. Kakoko próbował zagrać do Szwocha, ale został zablokowany przez jednego z graczy Cracovii.

43 min. Gospodarze ruszyli do ataku po stracie gola, jednak na razie ich starania nie przynoszą rezultatów.

42 min. GOL! Przemysław Trytko znalazł się w sytuacji nam na sam z Grzegorzem Sandomierskim i uderzył między nogami golkipera Cracovii. Przy tym golu asystował Mateusz Szwoch.

40 min. W ostatnich kilku minutach możemy zaobserwować wiele strat po stronie zarówno Cracovii, jak i Arki.

38 min. Marciniak próbował stworzyć zagrożenie pod bramką Cracovii, nieskutecznie.

36 min. Wójcicki ucierpiał w starciu z Marciniakiem i przez moment nie podnosił się z murawy.

34 min. Zawodnicy Cracovii rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

33 min. Niedokładna akcja Cracovii, grę od własnej bramki wznowił Jałocha.

31 min. Długie podanie Hofbauera, Trytko nie zdołał jednak opanować futbolówki. Przy piłce znów gospodarze.

29 min. Niedokładne zagranie Marcianika, piłkę przejęli gospodarze.

28 min. Grę od własnej bramki wznowił Jałocha.

26 min. Centra na pole karne Arki, Mihalik oddał strzał tuż obok słupka.

25 min. Hofbauer zagrywał piłkę z rzutu wolnego, bez zagrożenia pod bramką Cracovii.

24 min. Dąbrowski oddał strzał z dystansu, futbolówka powędrowała daleko nad poprzeczką.

22 min. Rzut wolny dla Cracovii. Piłkę ze stałego fragmentu gry uderzał Budziński, ale łatwo wybili ją zawodnicy Arki.

20 min. Adam Marciniak wciąż przebywa poza placem gry i jest opatrywany.

19 min. Rzut rożny dla Arki, Hofbauer uderzał z narożnika boiska, ale Wołąkiewicz wybił futbolówkę.

17 min. Zamieszanie pod polem karnym gospodarzy, koniec końców z kontratakiem ruszyli piłkarze Grzegorza Nicińskiego.

15 min. Adam Marciniak doznał urazu i krwawi z łuku brwiowego.

14 min. Hofbauer uderzał na bramkę Cracovii bezpośrednio z rzutu wolnego, Sandomierski obronił ten strzał.

13 min. Marcus da Silva faulowany przez Dąbrowskiego, rzut wolny dla gości.

11 min. Budziński uderzał na bramkę Arki, futbolówka odbiła się od poprzeczki!

9 min. Próba wyprowadzenia kontrataku przez piłkarzy gdyńskiego klubu.

7 min. Strzał Stebleckiego na bramkę Arki, tym razem akcja zakończyła się niepowodzeniem gospodarzy.

6 min. Kontra "Pasów", Dąbrowski zagrał w kierunku Wójcickiego, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Jałocha.

4 min. Ładna wrzutka Hofbauera, w ostatniej chwili futbolówkę wybił Deleu.

3 min. Marcus da Silva de Oliveira przez chwilę nie podnosił się z murawy. Zawodnik Arki jest już gotowy do gry.

2 min. Budziński próbował dośrodkowywać na pole karne Arki, ale bez powodzenia.

1 min. Początek spotkania. Przy piłce utrzymują się gospodarze.

0 min. Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek arbitra.

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Paweł Gil z Lublina.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z pierwszego sobotniego meczu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Cracovia przed własną publicznością zmierzy się z Arką Gdynia.
Cracovia: Sandomierski - Ferraresso (Vestenicky 47), Malarczyk (Polczak 68), Wołąkiewicz, Deleu - Dąbrowski, Budziński - Wójcicki, Steblecki (Cetnarski 47), Mihalik - Piątek.
Arka Gdynia: Jałocha - Socha, Stolc, Marcjanik, Marciniak - Kakoko (Nalepa 63), Hofbauer - da Silva de Oliveira, Szwoch, Formella (Bożok 71) - Trytko (Siemaszko 57).
Cracovia:
68. minuta: wszedł Piotr Malarczyk - zszedł Piotr Polczak
47. minuta: wszedł Mateusz Cetnarski - zszedł Sebastian Steblecki
47. minuta: wszedł Tomas Vestenicky - zszedł Diego Ferraresso

Arka Gdynia:
71. minuta: wszedł Miroslav Bożok - zszedł Dariusz Formella
63. minuta: wszedł Michał Nalepa - zszedł Yannick Kakoko
56. minuta: wszedł Rafał Siemaszko - zszedł Przemysław Trytko

Cracovia:
90. minuta: Hubert Wołąkiewicz

81. minuta: Mateusz Szwoch
74. minuta: Adam Marciniak

Cracovia:

Cracovia:

55 min - GOOOL! Deleu dośrodkował w pole karne, a niepilnowany Jaroslav Mihalik strzałem głową pokonał Konrada Jałochę.

42 min -GOL! Przemysław Trytko znalazł się w sytuacji nam na sam z Grzegorzem Sandomierskim i uderzył między nogami golkipera Cracovii. Przy tym golu asystował Mateusz Szwoch.