Ruch Chorzów
0
0
Ekstraklasa | 04. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania. Termalica bezbramkowo zremisowała z Ruchem, zawodnicy "Słoni" nie wykorzystali rzutu karnego. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Jeden z zawodników Ruchu wybił piłkę z własnej bramki po strzale Gergela!

90 min. Zakotłowało się w polu karnym Ruchu, w końcu defensorzy wybili piłkę.

90 min. "Słonie" napierają, Ruch się broni.

90 min. Cztery minuty dłużej potrwa druga część spotkania.

90 min. Zmiana w zespole Ruchu: Arak zastępuje Niezgode.

89 min. Niecelnie uderzał Nowak.

87 min. Pilarz obronił strzał głową Oleksego, piłka leciała jednak bardzo wolno, przez co bramkarz Termaliki miał ułatwione zadanie.

85 min. Żółtą kartkę otrzymuje Putivtsev.

84 min. Niezgoda przewrócił się w polu karnym, sędzia nie przerwał gry.

82 min. Zmiana w zespole Ruchu: Trojak zastępuje Przybeckiego.

81 min. Zmiana w zespole Ruchu: Oleksy zastępuje Monete.

80 min. Pilarz obronił strzał Monety, bramkarze są dziś dobrze dysponowani.

78 min. Zmiana w zespole Termaliki: Nowak zastępuje Babiarza.

75 min. Gutkovskis zgubił piłkę.

74 min. Zbyt lekko strzelał Moneta.

72 min. "Niebiescy" wciąż nie dokonali zmiany.

70 min. Termalika stara się grać ofensywnie, jednak Ruch dobrze wygląda w grze w obronie.

67 min. Niecelny strzał głową Monety.

65 min. Hrdlicka obronił strzał Kędziory z rzutu karnego! Bramkarz Ruchu prezentuje się dziś fenomenalnie.

64 min. Rzut karny dla Termaliki po faulu Helika!

62 min. Zmiana w zespole Termaliki: Kędziora zastępuje Gube.

61 min. Zmiana w zespole Termaliki: Gergel zastępuje Misaka.

58 min. Celny strzał Lipskiego z rzutu wolnego, piłkę na rzut rożny wybił Pilarz.

57 min. Żółtą kartkę otrzymuje Szarek.

55 min. Rzut rożny dla piłkarzy Ruchu po akcji Monety.

54 min. Pilarz obronił strzał Helika.

53 min. Rzut rożny dla Ruchu.

52 min. Żółtą kartkę otrzymuje Fryc.

51 min. Hrdlicka popisał się kapitalną obroną, po strzale Gutkovskisa.

50 min. Mecz się wyrównał, choć brakuje sytuacji bramkowych.

48 min. Żółtą kartkę otrzymuje Helik.

47 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kowalczyk.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część spotkania.

44 min. Urbańczyk zderzył się z Babiarzem, mamy przerwę w spotkaniu.

43 min. Piłkarze Termaliki domagali się przyznania rzutu karnego po zagraniu ręką Helika, sędzia nie przerwał gry.

40 min. Niecelny strzał Surmy.

38 min. Gutkovskis faulował Koja, piłkarze Ruchu rozpoczną grę od rzutu wolnego.

36 min. Żółtą kartkę otrzymuje Koj.

34 min. Rzut rożny dla Termaliki po strzale Stefanika.

32 min. Hrdlicka obronił strzał Babiarza z za pola karnego.

29 min. Celnie główkował Misak, jednak strzał był zbyt lekki.

27 min. Niecelnie strzelał Guba.

26 min. Ruch nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

24 min. Na spalonym znajdował się jexen z piłkarzy Termaliki.

21 min. Po faulu na Lipskim, Ruch będzie miał rzut wolny.

19 min. Tempo gry nieco spadło, gra toczy się w środku boiska.

17 min. Pilarz obronił strzał głową Niezgody.

15 min. Zawodnicy Ruchu zaczynają przeważać.

13 min. Strzał Niezgody został zblokowany przez jednego z piłkarzy Termaliki.

12 min. Rzut rożny dla Ruchu.

9 min. Lipski szukał kolegi z zespołu długim podaniem, jednak zagrał niedokładnie i grę wznowią piłkarze Termaliki.

7 min. Hrdlicka broni strzał Guby! To była dobra okazja dla Termaliki.

5 min. Skutecznym wślizgiem w defensywie popisał się Surma.

3 min. Ruch wznowi grę od rzutu wolnego, po zagraniu ręką jednego z zawodników "Słoni".

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Termalica zmierzy się z Ruchem Chorzów.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pilarz - Sitya, Putintsev, Szarek, Fryc - Kupczak, Babiarz, Guba - Misak, Stefanik
Ruch Chorzów: Hrdlicka - Konczkowski, Kowalczyk, Helik, Koj - Surma, Urbańczyk, Przybecki, Lipski, Moneta - Niezgoda
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
78. minuta: wszedł Nowak - zszedł Babiarz
62. minuta: wszedł Kędziora - zszedł Guba
61. minuta: wszedł Gergel - zszedł Misak

Ruch Chorzów:
90. minuta: wszedł Arak - zszedł Niezgoda
82. minuta: wszedł Trojak - zszedł Przybecki
81. minuta: wszedł Oleksy - zszedł Moneta

85. minuta: Putintsev
57. minuta: Szarek
52. minuta: Fryc

48. minuta: Helik
47. minuta: Kowalczyk