68. Ondrasek, 90. Brlek,
1
2
Ekstraklasa | 04. 03. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec spotkania. Wisła wygrywa z Piastem 2-1 po bramce Brleka zdobytej w 90. minucie. Dziękujemy za uwagę.

90 min. GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Brlek wykorzystał świetne dośrodkowanie Vildemonta i celną główką dał prowadzenie swojemu zespołowi.

90 min. Rzut rożny dla Wisły.

89 min. Piast rozpocznie grę od rzutu wolnego.

88 min. Wisła stara się atakować lewą stroną.

86 min. Mokwa przerwał akcję Wisły.

85 min. Piast przeważa.

84 min. Niecelny strzał Ondraska, piłka poleciała ponad poprzeczką.

82 min. GOOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Znakomitą asystą popisał się Zivec, który zagrał do wychodzącego Badii, a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył wyrównującą bramkę.

80 min. Zmiana w zespole Wisły: Zachara zastępuje Małeckiego.

77 min. Niecelny strzał Sedlara.

75 min. Zmiana w zespole Piasta: Zivec zastępuje Murawskiego.

74 min. Zmiana w zespole Piasta: Sedlar zastępuje Vranjesa.

71 min. Tempo gry spadło.

70 min. Badia dośrodkował piłkę w pole karne, wybili ją defensorzy Wisły.

68 min. GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Po zgraniu głową Sadloka, do piłki doszedł Ondrasek i strzałem pomiędzy nogami Szmatuły wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

66 min. Zmiana w zespole Wisły: Ondrasek zastępuje Brożka.

65 min. Zmiana w zespole Wisły: Videmont zastępuje Boguskiego.

64 min. Gonzalez uderzył piłkę głową tuż nad poprzeczką.

63 min. Rzut rożny dla Wisły.

61 min. Celnie, jednak zbyt lekko strzelał Cmelik.

59 min. Brożek zagrał piłkę w kierunku swojego kolegi z zespołu, Korun odczytał jego zamiary.

57 min. Głowacki odebrał piłkę Papadopulosowi.

56 min. Nieudany strzał Heberta.

55 min. Zmiana w zespole Piasta: Cmelik zastępuje Masłowskiego.

52 min. Pietrowski wybił piłkę.

51 min. Rzut rożny dla Wisły.

50 min. Celnie strzelał Papadopulos, Załuska zdołał jednak odbić piłkę.

48 min. Niecelna wrzutka Badii, Wisła rozpocznie grę.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Wisła przeważa, jednak utrzymuje się bezbramkowy remis.

45 min. Po akcji z Boguskim, Llonch trafił w poprzeczkę.

42 min. Wisła przeważa, atakuje, jednak bez rezultatów.

41 min. Cywka zdecydował się na strzał z dalszej odległości, nie zaskoczył on Szmatuły.

38 min. Głowacki wybił piłkę.

37 min. Badia wywalczył rzut rożny.

35 min. Piast nie może stworzyć sobie dobrej sytuacji bramkowej.

34 min. Celny strzał Vranjesa, jednak zbyt lekki.

32 min. Szmatuła obronił strzał Cywki.

30 min. Mączyński zagrał piłkę w pole karne, dobrze zareagowali defensorzy Piasta.

29 min. Z rogu boiska ponownie grę rozpoczną zawodnicy "Białej gwiazdy".

28 min. Niecelna główka Głowackiego.

27 min. Rzut rożny dla Wisły.

26 min. Szmatuła broni strzał Mączyńskiego z zza pola karnego.

23 min. Rzut rożny dla Piasta.

22 min. Wrzutka Badii, jednak nikt nie zdołał dojść do zagrania.

20 min. Celny strzał Mączyńskiego.

18 min. Nieudanie dośrodkowywał Mraz, Wiśla przy piłce.

15 min. Strzał Sadloka został zblokowany.

13 min. Zawodnicy "Białej gwiazdy" od początku wyszli ofensywnie nastawieni.

11 min. Rzut rożny dla Wisły.

9 min. Mraz przerwał akcję Wisły.

7 min. Mecz toczy się w szybkim tempie.

5 min. Celny strzał Mokwy, bramkarz Wisły spokojnie obronił piłmę.

4 min. Papadopulos znajdował się na spalonym.

2 min. Dośrodkowanie Mraza, jednak żaden z partnerów nie domknął akcji.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Piast zmierzy się z Wisłą Kraków.
Piast Gliwice: Szmatuła - Korun, Pietrowski, Hebert, Mokwa - Murawski, Vranjes, Badia, Mraz - Masłowski, Papadopulos
Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Llonch, Brlek, Boguski, Małecki - Brożek
Piast Gliwice:
75. minuta: wszedł Zivec - zszedł Murawski
74. minuta: wszedł Sedlar - zszedł Vranjes
55. minuta: wszedł Cmelik - zszedł Masłowski

Wisła Kraków:
80. minuta: wszedł Zachara - zszedł Małecki
66. minuta: wszedł Ondrasek - zszedł Brożek
65. minuta: wszedł Videmont - zszedł Boguski

82 min -GOOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Znakomitą asystą popisał się Zivec, który zagrał do wychodzącego Badii, a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył wyrównującą bramkę.

90 min -GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Brlek wykorzystał świetne dośrodkowanie Vildemonta i celną główką dał prowadzenie swojemu zespołowi.

68 min -GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Po zgraniu głową Sadloka, do piłki doszedł Ondrasek i strzałem pomiędzy nogami Szmatuły wyprowadził swój zespół na prowadzenie.