14. Pich,
4
1
Ekstraklasa | 05. 03. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Jagiellonia pewnie pokonała Śląsk 4-1, "Miedziowi" kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce Pawełka. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Khomchenovski znalazł się w dobrej sytuacji, ale nie opanował piłki.

90 min. Cztery minuty dłużej potrwa druga część spotkania.

89 min. Po faulu Tomasika, Śląsk będzie miał okazję z rzutu wolnego.

87 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Mystkowski zastępuje Vassilieva.

86 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Novikovaas zastępuje Frankowskiego.

85 min. Nieudane zagranie Englesa, przy piłce Jagiellonia.

82 min. GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Bramkarz Śląska odbił piłkę po strzale Vassilieva z rzutu wolnego, doszedł do niej Frankowski i pewnym strzałem zdobył drugą bramkę w dzisiejszym meczu.

80 min. Zmiana w zespole Śląska: Budzyński zastępuje Madeja.

79 min. Bramkarz Śląska wpadł na składającego się do strzału głową Cernycha, zawodnik Jagiellonii padł na murawę.

78 min. Czerwoną kartkę otrzymuje Pawełek.

77 min. Frankowski uderzył ponad bramką.

76 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Khomchenovski zastępuje Sheridana.

75 min. Żółtą kartkę otrzymuje Celeban.

72 min. Na spalonym znajdował się jeden z zawodników Jagiellonii.

70 min. Zmiana w zespole Śląska: Engels zastępuje Romana.

69 min. Na spalonym znajdował się Góralski.

66 min. Strata Śląska, Jagiellonia rozpocznie grę od wrzutu z autu.

64 min. Zmiana w zespole Śląska: Morioka zastępuje Kokoszke.

63 min. Niecelny strzał Romana.

62 min. Rzut wolny dla "Jagi".

59 min. GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Znakomita akcja Jagiellonii, Vassiliev zagrał w tempo do Tomasika, ten prostopadłą piłką znalazł wbiegającego Góralskiego, który dopełnił formalności i podwyższył prowadzenie swojej drużynie.

58 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kokoszka.

57 min. Śląsk będzie miał okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

55 min. Lewandowski przewrócił się w polu karnym Jagiellonii, sędzia nie przerwał gry.

52 min. Dankowski zblokował dogranie jednego z zawodników miejscowych, będzie rzut rożny.

51 min. Znakomitą akcją popisał się Pich, minął kilku rywali i uderzył tuż obok słupka bramki Jagiellonii.

50 min. Rzut wolny dla Śląska.

48 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gordon.

47 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi ze Śląskiem 2-1.

44 min. "Jaga" zdecydowanie przeważa, Śląsk popełnia błędy w defensywie.

43 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

41 min. GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Góralski zagrał piłkę idealnie pod nogi Vassilieva, a ten mocnym strzałem tuż przy słupku bramki wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

39 min. Niecelny strzał Cernycha.

36 min. Sheridan zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, obok bramki.

34 min. GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Pawełek odbił piłkę po strzale Cernycha, doszedł do niej Frankowski i strzałem pomiędzy nogami bramkarza Śląska doprowadził do wyrównania.

32 min. Po wrzutce z prawej strony, Pich po strzale głową trafił w słupek!

30 min. Obraz gry się nie zmienia, Jagiellonia wciąż przeważa.

27 min. Zakotłowało się pod bramką Jagiellonii, będzie rzut rożny dla Śląska.

26 min. Tym razem przewinił Frankowski, Śląsk będzie miał okazję na wrzutkę w pole karne.

25 min. Zwoliński wybija piłkę na rzut rożny.

24 min. Za wysoko uniesiona noga Picha, rzut wolny dla Jagiellonii.

23 min. Jagiellonia będzie miała okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

20 min. Żółtą kartkę otrzymuje Grzyb.

19 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

16 min. Jagiellonia stara się szybko odpowiedzieć na bramkę rywali.

14 min. GOOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Strzał Lewandowskiego został odbity przez jednego z defensorów Jagiellonii, piłka trafiła pod nogi Picha, a ten od razu zdecydował się na uderzenie, trafiając do siatki tuż przy dalszym słupku bramki.

11 min. Śląsk nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

9 min. Jagiellonia rozpocznie grę od rzutu wolnego.

7 min. Niecelnie główkował Sheridan.

6 min. Rzut rożny dla "Jagi".

5 min. Zawodnicy Jagiellonii kilkukrotnie dośrodkowywali piłkę w pole karne Śląska, jednak bez rezultatu.

3 min. Jagiellonia od początku atakuje.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Jagiellonia podejmie Śląsk Wrocław.
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Gordon, Runje, Tomelin, Tomasik - Góralski, Grzyb, Cernych, Frankowski, Vassiljev - Sheridan
Śląsk Wrocław: Pawełek - Dankowski, Celeban, Pawelec, Lewandowski - Kovacevic, Kokoszka, Roman, Madej, Pich - Zwoliński
Jagiellonia Białystok:
87. minuta: wszedł Mystkowski - zszedł Vassiliev
86. minuta: wszedł Novikovas - zszedł Frankowski
76. minuta: wszedł Khomchenovski - zszedł Sheridan

Śląsk Wrocław:
80. minuta: wszedł Budzyński - zszedł Madej
70. minuta: wszedł Engels - zszedł Roman
64. minuta: wszedł Morioka - zszedł Kokoszka

48. minuta: Gordon
20. minuta: Grzyb

75. minuta: Celeban
58. minuta: Kokoszka

78. minuta: Pawełek

82 min -GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Bramkarz Śląska odbił piłkę po strzale Vassilieva z rzutu wolnego, doszedł do niej Frankowski i pewnym strzałem zdobył drugą bramkę w dzisiejszym meczu.

59 min -GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Znakomita akcja Jagiellonii, Vassiliev zagrał w tempo do Tomasika, ten prostopadłą piłką znalazł wbiegającego Góralskiego, który dopełnił formalności i podwyższył prowadzenie swojej drużynie.

41 min -GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Góralski zagrał piłkę idealnie pod nogi Vassilieva, a ten mocnym strzałem tuż przy słupku bramki wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

34 min -GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Pawełek odbił piłkę po strzale Cernycha, doszedł do niej Frankowski i strzałem pomiędzy nogami bramkarza Śląska doprowadził do wyrównania.

14 min -GOOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Strzał Lewandowskiego został odbity przez jednego z defensorów Jagiellonii, piłka trafiła pod nogi Picha, a ten od razu zdecydował się na uderzenie, trafiając do siatki tuż przy dalszym słupku bramki.