Lechia Gdańsk
1
0
Ekstraklasa | 05. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Lech po ciekawym pojedynku pokonał Lechię 1-0. Przyjezdni kończyli mecz w dziewiątkę, poza tym czerwoną kartkę otrzymał także rezerwowy bramkarz Milikovic-Savic. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Celnie główkował Nunes, spokojnie piłkę złapał jednak Putnocky.

90 min. Lech ma sporo miejsca, jednak bardziej skupia się na utrzymaniu przy piłce.

90 min. Strzał Jevticia z rzutu wolnego, piłka poleciała ponad poprzeczką bramki Lechii.

90 min. Sześć minut dłużej potrwa druga część spotkania.

88 min. Lech spokojnie utrzymuje przewagę.

85 min. Trałka główkował obok bramki.

83 min. Zmiana w zespole Lechii: Slavchev zastępuje Borysiuka.

82 min. Zmiana w zespole Lechii: Haraslin zastępuje Wojtkowiaka.

81 min. Za awantury czerwoną kartkę otrzymał także rezerwowy bramkarz Lechii.

80 min. Czerwoną kartkę otrzymuje Milinkovic-Savic.

79 min. Peszko w bezmyślny sposób odepchnął rywala, zasłużona kartka i Lechia gra w dziewiątkę.

78 min. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Peszko.

77 min. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kuświk.

76 min. Zmiana w zespole Lecha: Gajos zastępuje Pawłowskiego.

75 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kuświk.

74 min. Rzut rożny dla Lechii.

72 min. Zmiana w zespole Lecha: Jevtic zastępuje Majewskiego.

70 min. GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Trałka zagrał piłkę w kierunku Robaka, ten w mądry sposób strącił ją do lepiej ustawionego Majewskiego, który mocnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

68 min. Obie drużyny starają się długo budować swoje akcję.

66 min. Zmiana w zespole Lechii: Flavio Paixao zastępuje van Kessela.

63 min. Kuciak broni strzał Robaka, dobitka Majewskiego ląduje w siatce Lechii, jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

62 min. Na spalonym znajdował się Robak.

59 min. Tetteh uderzył ponad poprzeczką.

58 min. Żółtą kartkę otrzymuje Trałka.

57 min. Żółtą kartkę otrzymuje Wolski.

56 min. Żółtą kartkę otrzymuje Tetteh.

55 min. Rzut wolny dla Lecha.

53 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kuciak.

52 min. Żółtą kartkę otrzymuje Janicki.

51 min. Rzut rożny dla Lecha.

49 min. Putnocky złapał piłkę po zagraniu jednego z zawodników Lechii.

47 min. Na trybuny odesłany został trener Bjelica, który w trakcie przerwy sprokurował awanturę.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Mecz może się podobać, choć na tablicy widnieje bezbramkowy remis.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część spotkania.

44 min. Niecelny strzał Makuszewskiego.

41 min. Przewaga Lechii coraz widoczniejsza.

39 min. Putnocky odbił piłkę po strzale Wolskiego.

37 min. Mamy przerwę w grze, Kostevych zderzył się z Wiluszem.

35 min. Mecz się wyrównał.

32 min. Peszko składając się do strzału uderzył w Makuszewskiego, zawodnik Lecha odczuł to starcie.

31 min. Rzut rożny dla Lechii.

29 min. Robak w świetnym stylu zgrał piłkę do Majewskiego, ten dograł do wbiegającego Pawłowskiego, jednak zawodnika Lecha uprzedził bramkarz Lechii.

27 min. Lechia zaczyna przejmować inicjatywę.

25 min. Zawodnicy Lechii starają się dłużej utrzymać przy piłce.

23 min. Lechia będzie miała rzut wolny.

20 min. Tempo gry jest szybkie, obie drużyny mają swoje szanse.

18 min. Strzał Robaka został zblokowany przez jednego z zawodników Lechii.

17 min. Lechia ruszyła z kontratakiem, niedokładnie zagrywał Wolski.

16 min. Rzut rożny dla Lecha.

15 min. Pawłowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem, górą bramkarz Lechii.

14 min. Nieudane dośrodkowanie zawodnika Lecha, przy piłce Lechia.

12 min. Na spalonym znajdował się Majewski.

11 min. Rzut rożny dla Lecha.

10 min. Wojtkowiak rozkłada ręce, jednak zdaniem sędziego faulował i Lechici będą mieli okazję na dośrodkowanie.

9 min. Lechia będzie miała rzut wolny.

7 min. Tetteh zdecydował się na strzał z dalszej odległości, piłka minęła bramkę Lechii.

5 min. Lech częściej utrzymuje się przy piłce.

3 min. Na spalonym znajdował się Majewski.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lech podejmie Lechię Gdańsk.
Lech Poznań: Putnocky - Kostevych, Wilusz, Bednarek, Kędziora - Trałka, Tetteh, Pawłowski, Majewski, Makuszewski - Robak
Lechia Gdańsk: Kuciak - Wojtkowiak, Janicki, Nunes, Wawrzyniak - Borysiuk, Krasic, van Kessel, Wolski, Peszko - Kuświk
Lech Poznań:
76. minuta: wszedł Gajos - zszedł Pawłowski
72. minuta: wszedł Jevtic - zszedł Majewski

Lechia Gdańsk:
83. minuta: wszedł Slavchev - zszedł Borysiuk
82. minuta: wszedł Haraslin - zszedł Wojtkowiak
66. minuta: wszedł Flavio Paixao - zszedł van Kessel

58. minuta: Trałka
56. minuta: Tetteh

75. minuta: Kuświk
57. minuta: Wolski
53. minuta: Kuciak
52. minuta: Janicki

80. minuta: Milinkovic-Savic
78. minuta: Peszko
77. minuta: Kuświk

70 min -GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Trałka zagrał piłkę w kierunku Robaka, ten w mądry sposób strącił ją do lepiej ustawionego Majewskiego, który mocnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.