42. Szymiński,
1
1
Ekstraklasa | 06. 03. 2017 | początek godz.: 18

0 min. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje.

0 min. Druga połowa była ciekawsza od pierwszej. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym remisem.

90 min. Koniec meczu!

90 min. Dośrodkowanie Furmana, ale z kontrą wychodzi Pogoń.

90 min. Jeszcze korner dla "Nafciarzy".

90 min. Około minuty do końca. Rzut wolny dla gości. Okazja na dośrodkowanie.

90 min. Krótko rozegrany korner, strzał Korta i bardzo dobrze spisał się Kiełpin!

90 min. Kiełpin dobrze odbił piłkę po uderzeniu Rudola głową. Będzie jeszcze jeden rzut rożny!

90 min. Stefańczyk wślizgiem wybił piłkę na rzut rożny.

90 min. Gyurcso uderzył z kilku metrów w bramkarza, ale był na spalonym. Jeszcze około trzy minuty do końca.

90 min. Sielewski za Merebaszwiliego.

90 min. Źle dośrodkował Kort.

90 min. Strzał Korta z dystansu zablokowany i korner dla gospodarzy.

90 min. Pogoń w ataku pozycyjnym.

90 min. Siedem minut doliczył sędzia do drugiej połowy.

90 min. Gra wznowiona. Kiełpin gra dalej.

90 min. Krwawi golkiper gości. Najpierw zasygnalizowana była zmiana, ale Kiełpin chce zostać na murawie.

89 min. Długo opatrywany Kiełpin. Będzie być może zmiana golkipera gości.

86 min. Fatalny błąd Kiełpina! Uratował się bramkarz gości, który nie trafił w piłkę, chcąc wybić ją nogą. Potem uratował się i złapał futbolówkę w ostatniej chwili, ale nabawił się jeszcze przy tym urazu po starciu z Delewem.

85 min. Drygas taktycznie sfaulował i on również otrzymał kartkę.

85 min. Gyurcso dośrodkował z rzutu wolnego, ale z kontrą wychodzą goście.

84 min. Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Rogalskiego.

83 min. Niecelny strzał zza "16" Drygasa.

82 min. Kort zmienił Murawskiego.

81 min. Rudol dobrze uprzedził Piątkowskiego, który już chciał oddawać strzał po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

80 min. Niecelna próba z dystansu Murawskiego.

79 min. Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie, Fojut próbował zgrać piłkę głową, ale był w trudnej sytuacji i od bramki grę wznowią goście.

78 min. Żółta kartka dla Stefańczyka.

78 min. Piątkowski zmienił kontuzjowanego Kante.

76 min. Goooooool! Mamy remis! Gyurcso dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył Fojut i strzałem głową tuż obok słupka pokonał Kiełpina.

76 min. Byrtek sfaulował taktycznie na wysokości pola karnego Frączczaka i został ukarany żółtą kartką.

75 min. Delew wbiegł w pole karne, zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, ale piłka daleko minęła bramkę.

74 min. Frączczak wślizgiem sfaulował Rogalskiego na środku boiska.

73 min. Rupa wślizgiem sfaulował Merebaszwiliego i otrzymał żółtą kartkę.

73 min. Dośrodkowanie, walka w powietrzu, protesty graczy Pogoni, ale sędzia wskazał na aut bramkowy.

72 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka wybita, kolejna wrzutka i Kiełpin wybił futbolówkę na kolejny korner.

71 min. Merebaszwili stracił piłkę w kontrataku.

70 min. Po kilku minutach szybszej gry gospodarzy, fali ataków i głębokiej defensywy Wisły, teraz ekipa z Płocka bardziej kontroluje grę.

69 min. Odrobinę za mocne podanie Fojuta do Niepsuja.

69 min. Mocne dośrodkowanie Delewa, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

68 min. Wlzało przewrócił się w polu karnym, ale sędzia Kwiatkowski pokazał, że nic nie było i wskazał na aut bramkowy.

67 min. Faulowany w środku polu Furman.

55 min. Kante zagrał ręką. Rzut wolny na własnej połowie dla Pogoni.

66 min. Faul w ofensywie Frączczaka.

64 min. Niecelny strzał zza pola karnego Murawskiego.

63 min. Furman trafił z rzutu rożnego w poprzeczkę! Pięknie zakręcił z narożnika piłkę pomocnik gości!

63 min. Stępiński za Piotrowskiego.

62 min. Strzał Rogalskiego i Słowik sparował piłkę na rzut rożny, choć ta nie zmierzała do bramki.

61 min. Będzie okazja dla Wisły z rzutu wolnego.

61 min. Głęboko bronią się goście. Od bramki teraz wznowią grę po zbyt mocnym podaniu w pole karne.

60 min. Wybita piłka, ale Pogoń cały czas w natarciu.

60 min. Kolejny korner dla gospodarzy. Strzał głową Frączczaka zablokowany.

59 min. Frączak źle dośrodkował po krótko rozegranym rzucie rożny. Szybka kontra Wisły, mogło być groźnie, ale źle rozegrali ją gości.

59 min. Frączczak zablokowany dwa razy i tylko rzut rożny.

58 min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Matras uderzył głową z kilku metrów, piłka skozłowała, nie sięgnął jej interweniujący Kiełpin, ale przeleciała również nad poprzeczką. Było groźnie!

57 min. Merebaszwili taktycznie sfaulował Delewa i został ukarany kartką przez sędziego.

56 min. Po strzale Drygasa były delikatny rykoszet, ale Kiełpin bez problemów złapał futbolówkę.

55 min. Kiełpin pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu.

54 min. Osamotniony Kante nie miał szans, aby utrzymać się przy piłce mając wokół siebie czwórkę rywali.

53 min. Ostry faul Niepsuja na Furmanie i żółta kartka.

52 min. Dalekie podanie do Delewa. Zbyt mocne.

52 min. Dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego, niepewnie w obronie gospodarze, ale faul w ofensywie i rzut wolny.

49 min. Słabe uderzenie Delewa zza pol karnego. Kiełpin nie miał kłopotów ze złapaniem piłki.

49 min. Niecelny strzał z dystansu Merebaszwiliego. Lepiej chyba byłoby, gdyby zamiast uderzenia gracz Wisły odegrał piłkę do Kante.

48 min. Gyurcso niedokładnie dośrodkował w pole karne.

47 min. Fojut w trudnej sytuacji zagrywał głową po dośrodkowaniu. Piłka został wybita, gospodarze w ataku pozycyjnym.

46 min. Dobra okazja Matrasa, ale jego strzał został zablokowany. Było groźnie, rzut rożny dla gospodarzy.

46 min. Gyurcso zastąpił Ciftciego.

46 min. Dwie zmiany w Pogoni w przerwie. Matras zmienił w przerwie Cincadze.

46 min. Początek drugiej połowy. Przy piłce Wisła.

0 min. Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za chwilę start drugiej połowy.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi w Szczecinie po trafieniu Szymińskiego tuż przed przerwą.

45 min. Złe dośrodkowanie Furmana. Wisła jednak odzyskała piłkę.

44 min. Będzie rzut rożny dla Wisły.

42 min. Goooooooool! Wisła Płock prowadzi! Furman dośrodkował z rzutu wolnego, zgranie piłki, rykoszet i Szymiński dość szczęśliwie z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki.

40 min. Cincadze zgrał piłkę głową do Ciftciego, ten chciał oddać strzał z powietrza, ale nie trafił w fubolówkę.

39 min. Delew trafił w mur, Kiełpin dobrze zareagował i złapał piłkę, która mogła wyjść na rzut rożny.

38 min. Będzie okazja dla miejscowych z rzutu wolnego. Piłka około 25 metrów od bramki Kiełpina.

37 min. Słabe dośrodkowanie Merebaszwiliego w pole karne. W tym miejscu nie było żadnego gracza gości.

37 min. Za mocne zagranie i piłka w rękach Kiełpina.

36 min. Sporo niedokładności z obu stron. Brakuje ciekawych akcji oraz strzałów. Gospodarze ani razu nie sprawdzili formy Kiełpina. Słowik interweniował tylko raz.

35 min. Niedokładnie zagrał nogą Kiełpin i aut dla gospodarzy.

34 min. Dobre podanie, ale Frączczak nie zdołał przyjąć piłki przed polem karnym.

33 min. Niedokładne zagranie i aut bramkowy dla miejscowych.

31 min. Piłka wybita na aut. Na murawie leży Delew.

30 min. Niecelne uderzenie głową Rudola.

30 min. Będzie rzut rożny dla miejscowych.

28 min. Bardzo nieudany strzał Cincadze z dystansu.

27 min. Piotrowski w krótkim odstępie czasu dwa razy dośrodkował w pole karne, ale w obu wypadkach pewnie interweniowali obrońcy gospodarzy.

26 min. Ciftci nie zdołał przyjąć piłki przed polem karnym.

26 min. Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie, ale nie było zagrożenia.

25 min. Byrtek wybił na rzut rożny. Okazja dla gospodarzy.

24 min. Ostry faul Sylwestrzaka na Murawskim i żółta kartka dla piłkarza gości.

24 min. Była szansa dla gospodarzy. Rupa wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale Ciftci nie sięgnął piłki.

22 min. Złe podanie Niepsuja i aut dla Wisły na środku boiska.

22 min. Dobra akcja Pogoni, kilka podań, ale dogranie Drygasa w polu karnym już niedokładne.

21 min. "Portowcy" rozgrywają piłkę na własnej połowie.

19 min. Bardzo nieudane dośrodkowanie i grę od bramki wznowi Wisła.

17 min. Furman zdecydował się jednak na strzał, piłka trafiła w boczną siatkę. Niezła próba, ale zabrakło około metra.

16 min. Furman sfaulowany przez Cincadze i będzie okazja na dośrodkowanie dla przyjezdnych.

16 min. Celny strzał Merebaszwiliego zza pola karnego i Słowik pewnie łapie piłkę.

15 min. Bardzo niecelny strzał Frączczaka z dystansu.

15 min. Rozgrywa piłkę Pogoń przed polem karnym, ale dobrze ustawieni są goście.

13 min. Murawski sfaulowany przez Kante i żółta kartka dla gracza gości.

12 min. Długie podanie Frączczaka, ale zabrakło precyzji. Piłka w rękach Kiełpina.

11 min. Merebaszwili wbiegł w pole karne, ale został wślizgiem zatrzymany przez Rudola.

11 min. Fatalne podanie w środku pola zapoczątkowało kontrę gospodarzy, ale ci jednak źle rozegrali akcję i stracili piłkę.

10 min. Piotrowski dośrodkował w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

9 min. Goście wychodzili z kontrą, ale Merebaszwili postanowił zwolnić akcję.

8 min. Furman wycofał piłkę do własnego bramkarz i Wisła organizuje atak na własnej połowie.

7 min. Stefańczyk wywalczył aut na wysokości pola karnego gospodarzy.

5 min. Złe podanie Byrtka i grę wznowi Słowik.

4 min. Wstrzelenie piłki w pole karne gości, ale skuteczna interwencja i futbolówka została wybita.

2 min. Furman przejął piłkę w środku pola, przebiegł kilkadziesiąt metrów, ale został zatrzymany wślizgiem.

2 min. Od początku dłużej przy piłce utrzymuje się Pogoń, rozgrywając piłkę od linii obrony.

1 min. Frączczak zatrzymany na linii pola karnego.

1 min. Początek meczu. Przy piłce Pogoń Szczecin.

0 min. Minuta ciszy dla zmarłego Marka Ostrowskiego, byłego piłkarza reprezentacji Polski i Pogoni Szczecin.

0 min. Obie drużyny już na murawie. Za chwilę zaczynamy.

0 min. Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

0 min. Witamy i serdecznie zapraszamy na relację na żywo z poniedziałkowego meczu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin zagra u siebie z Wisłą Płock.
Pogoń Szczecin: Słowik - Rapa, Rudol, Fojut, Niepsuj - Murawski, Cincadze - Delew, Drygas, Frączczak - Ciftci.
Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Szyminski, Byrtek, Sylwestrzak - Rogalski, Furman - Piotrowski, Wlazło, Merebaszwili - Kante.
Pogoń Szczecin:
82. minuta: wszedł Kort - zszedł Murawski
46. minuta: wszedł Gyurcso - zszedł Ciftci
46. minuta: wszedł Matras - zszedł Cincadze

Wisła Płock:
90. minuta: wszedł Sielewski - zszedł Merebaszwili
78. minuta: wszedł Piątkowski - zszedł Kante
63. minuta: wszedł Stępiński - zszedł Piotrowski

85. minuta: Drygas
73. minuta: Rupa
53. minuta: Niepsuj

84. minuta: Rogalski
78. minuta: Stefańczyk
76. minuta: Byrtek
57. minuta: Merebaszwili
24. minuta: Sylwestrzak
13. minuta: Kante

76 min -Goooooool! Mamy remis! Gyurcso dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył Fojut i strzałem głową tuż obok słupka pokonał Kiełpina.

42 min -Goooooooool! Wisła Płock prowadzi! Furman dośrodkował z rzutu wolnego, zgranie piłki, rykoszet i Szymiński dość szczęśliwie z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki.