6. Filip Starzyński ,
0
1
Ekstraklasa | 07. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Dziękujemy, że byli Państwo z nami i śledzili naszą relację minuta po minucie.

90 min. Koniec spotkania. Zagłębie pokonuje Górnika Łęczna 1:0.

90 min. Dobra interwencja Polacka, który wznowi grę.

90 min. A tymczasem szczęścia próbował Gerson, uderzył jednak bardzo niecelnie.

90 min. Defensorzy łęcznian szybko oddalili zagrożenie od własnej bramki.

90 min. Mamy korner dla Zagłębia.

90 min. O cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

89 min. Dośrodkowywał Woźniak, ale zrobił to bardzo niecelnie.

88 min. Matei centrował do Śpiączki, ale ten nie zdołał celnie uderzyć.

86 min. Zmiana e wkipie Miedziowych: Vlasko schodzi, w jego miejsce pojawia się Tosik.

84 min. Żółty kartonik ogląda Kubicki.

84 min. Siemaszko uderzał, ale niecelnie.

83 min. Guldan faulowany przez Hernandeza.

80 min. Przemysław Pitry ukarany żółtą kartką za faul.

77 min. Od kilku minut Miedziowi mocno się muszą napocić, by nie stracić bramki. Górnik w natarciu.

75 min. Plac gry opuszcza Filip Starzyński, na boisku pojawia się Artur Siemaszko.

75 min. Zmiana w ekipie z Łęcznej - Dzalamidze wchodzi, w jego miejsce Grzelczak.

74 min. Uderzał Starzyński, ale wprost w bramkarza rywali.

72 min. Główka Śpiączki złapana przez Polacka.

71 min. Dzalamidze w nieładny sposób faulował Woźniaka.

70 min. Wrzutka Hernandeza nie zaskoczyła defensywy Miedziowych.

68 min. Korner dla Górnika, ale źle rozegrany.

67 min. Uderzał Hernandez, ale wyyyyysoko ponad bramką Zagłębia.

66 min. Pitry faulowany, będzie kolejny stały fragment gry w tym pojedynku.

65 min. Rzut wolny dla Zagłębia, ale zupełnie niecelny, Starzyński uderzył zbyt wysoko.

63 min. Po stracie piłki przez Zagłębie korner wywalczyli łęcznianie.

62 min. Zmiana w zespole Miedziowych: boisko opuszcza Buksa, w jego miejsce Rakowski.

60 min. Matei wyrzucił piłkę za linię.

59 min. A teraz uderzał Woźniak, ale piłka przeleciała obok bramki Prusaka.

59 min. Nie wiadomo, co powiedział zawodnikom z Łęcznej w szatni trener Franciszek Smuda, ale znając jego wybuchowy charakter, musiało być gorąco. W kazdym razie efekty widoczne są na boisku.

57 min. Zmiana w ekipie z Łęcznej: boisko opuszcza słabo spisujący się i niewidoczny Danielewicz, w jego miejsce wchodzi Pitry.

56 min. Centra Sasina, ale zbyt płaska.

54 min. Starzyński przejął piłkę w środku pola, ale po chwili faulował Buksa.

51 min. Matei zatrzymany przez defensorów rywali.

50 min. Górnicy coraz mocniej w natarciu, ale wydaje się, że jakieś zmiany by się przydały, żeby nieco ożywić grę.

49 min. Uderzał Bonin, ale Polacek nie dał się zwieść.

48 min. Woźniak faulował Śpiączkę.

47 min. Hernandez uderzał, ale mocno niecelnie.

46 min. Druga połowa rozpoczęta.

45 min. Koniec 1. połowy spotkania.

45 min. O minutę dłużej potrwa 1. część gry.

45 min. Dośrodkowywał Starzyński, ale niedokładnie. Prusak wybija piłkę.

44 min. Świetnie wcześniej spisał się Dziwniel, gdyby nie jego interwencja, byłoby groźnie.

44 min. Górnicy się przebudzili. Lewym skrzydłem Bonin, wyłożył piłkę Śpiączce, ten uderzył, ale nad bramką! Mamy korner.

41 min. Pierwsza wymuszona zmiana w tym pojedynku: boisko opuszcza Tymiński, w jego miejsce wchodzi Sasin.

40 min. Coś się stało Tymińskiemu.

39 min. Gerson faulowany przez Buksę.

38 min. Strata piłki Tymińskiego, z której nic nie wynika dla rywali.

36 min. Tempo spotkania nieco opadło, zawodnicy wydają się być zmęczeni.

35 min. Gerson w łatwy sposób odebrał piłkę rywalowi, ale nic z tego nie wynikło.

33 min. Bonin uderza, ale za lekko, by mogło to zaszkodzić w jakikolwiek sposób Polackowi.

31 min. Dziwniel dośrodkowuje, ale za nisko, piłka w rękach, a raczej w nogach, łęcznian.

28 min. Piątek dośrodkowywał do Buksy, ale piłka została przejęta przez bramkarza rywali.

27 min. Teraz dośrodkowywał futbolówkę Bonin, ale nie miał problemów Polacek z jej wyłapaniem.

25 min. Gerson faulował, piłkę znów mają przyjezdni.

24 min. Polacek od bramki, ale nie wiadomo, czemu uderzył piłkę wprost w trybuny.

23 min. Śpiączka wywalczył korner dla swojej ekipy.

20 min. Vlasco faulowany przez Leandro. Będzie stały fragment gry dla przyjezdnych.

18 min. Tym razem uderzał Bonin, ale Polacek dobrze się spisał.

17 min. Bonin stracił piłkę, od autu goście.

16 min. Tym razem uderzał Dzalamidze, ale ponad bramką Miedziowych.

14 min. Dzalamidze do piłki nie dotarł, wybił ją Dziwniel.

13 min. Todorovski wywalczył rzut rożny.

12 min. Podopieczni Piotra Stokowca śmiało poczynają sobie w polu karnym łęcznian. Franciszek Smuda co rusz napomina swoich graczy, by oddalali zagrożenie od własnej bramki.

10 min. Od bramki Prusak, który daleko wykopał piłkę.

8 min. Madera wybił piłkę na aut po strzale Śpiączki.

7 min. Woźniak faulowany i mamy stały fragment gry dla przyjezdnych. Uderzał Starzyński, ale obronił Prusak.

6 min. Od pierwszych minut zapowiadało się na tego gola - Miedziowi narzucili bardzo szybkie tempo gry. Filip Starzyński uderzył zza pola karnego, a defensywa Górnika zaspała.

5 min. Akcja Zagłębia znów przerwana, ale jak widać Miedziowi od początku szukają okazji do strzelenia bramki.

4 min. Zagłębie przy piłce cały czas, a na spalonym Todorovski.

2 min. A tymczasem na spalonym Arkadiusz Woźniak.

2 min. Buksa faulował Leandro.

1 min. Od środka Zagłębie.

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął.

0 min. Piłkarze obu ekip są już na murawie.

0 min. Zapraszamy Państwa na zaległe spotkanie w ramach 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Górnik Łęczna podejmie Zagłębie Lubin.
Górnik Łęczna: Prusak – Matei, Komor, Gerson, Leandro – Bonin, Danielewicz, Tymiński, Dzalamidze, Hernandez – Śpiączka.
Zagłębie Lubin: Polacek – Todorovski, Madera, Guldan, Dziwniel – Woźniak, Łukasz Piątek, Kubicki, Vlasko – Starzyński – Buksa.
Górnik Łęczna:
75. minuta: wszedł Grzelczak - zszedł Dzalamidze
57. minuta: wszedł Pitry - zszedł Danielewicz
41. minuta: wszedł Sasin - zszedł Tymiński

Zagłębie Lubin:
86. minuta: wszedł Tosik - zszedł Vlasko
75. minuta: wszedł Siemaszko - zszedł Starzyński
62. minuta: wszedł Rakowski - zszedł Buksa

80. minuta: Pitry

84. minuta: Kubicki

6 min - Od pierwszych minut zapowiadało się na tego gola - Miedziowi narzucili bardzo szybkie tempo gry. Filip Starzyński uderzył zza pola karnego, a defensywa Górnika zaspała.