7. Badia, 47. Korun, 56. Badia, 71. Badia,
3
4
Ekstraklasa | 10. 03. 2017 | początek godz.: 18

0 min. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje.

90 min. W zespole gości czerwoną kartkę zobaczył Hebert.

90 min. Madej ukarany czerwoną kartką.

90 min. Koniec meczu! Piast wygrał po szalonym spotkaniu ze Śląskiem 4:3. Hattrick zanotował Badia. Po ostatnim gwizdku arbitra doszło do sporego zamieszania między piłkarzami.

90 min. Za mocne dośrodkowanie Picha i aut dla przyjezdnych.

90 min. Strzał Dankowskiego, rykoszet i korner dla Śląska.

90 min. Morioka sfaulowany i będzie rzut wolny dla miejscowych około 30 metrów od bramki Piasta.

90 min. Dośrodkowanie Picha i tylko aut dla gospodarzy.

90 min. Szeliga zablokował Romana w polu karnym. Rzut rożny dla Śląska.

90 min. Sędzia doliczył trzy minuty.

90 min. Celeban na spalonym.

89 min. Faul Madeja w środku pola. Rzut wolny dla Piasta.

88 min. Śląsk w ataku pozycyjnym.

86 min. Goooooool!!! 3:4!! Roman dośrodkował w pole karne, za linię obrony, gdzie Pich głową zdobył kontaktową bramkę dla Śląska.

84 min. Badia zablokował dośrodkowanie Dankowskiego.

83 min. Biliński źle przyjął piłkę w polu karnym.

80 min. Morioka otrzymał żółtą kartkę.

78 min. Vranjes dobrze przerwał akcję Śląska.

77 min. Bardzo niecelne uderzeni z powietrza Picha.

76 min. Stjepanović za Kovacevicia.

75 min. Śląsk w ataku pozycyjnym. Piast czeka na kontry.

72 min. Biliński zmienił Zwolińskiego.

71 min. Gooooooooool!!! 4:2 dla Piasta! Świetna kontra Piasta, Badia mocno strzelił zza pola karnego, piłka po rękawicach bramkarza wpadła pod poprzeczką. Hattrick Hiszpana!

69 min. Groźna akcja Śląska, ale Pich zbyt długo zwlekał z podaniem i stracił piłkę.

68 min. Szeliga dobrze przeciął podanie Morioki.

66 min. Masłowski zastąpił Bukatę.

66 min. Jankowski zastąpił Zivca.

63 min. Kolejna dobra kontra gości, ale Badia źle przyjął piłkę w polu karnym.

62 min. Dużo szczęścia miał teraz Śląsk! Badia do Zivca, ten oddał strzał lewą nogą, po którym futbolówka o centymetry minęła słupek!

58 min. Goooooooool!! 2:3!!! Niesamowite rzeczy dzieją się na stadionie we Wrocławiu. Pich płaskim uderzeniem z pola karnego pokonał Szmatułę! Śląsk znów złapał kontakt!

56 min. Goooooooool!!! 1:3!!! Natychmiastowa reakcja Piasta! Zivec w pole karne do Badii,a ten przerzucił piłkę nad bramkarzem.

56 min. Goooooool!!! 1:2! Kovacević kapitalnie uderzył nad murem tuż przy lewym słupku. Szmatuła bez szans!

54 min. Pietrowski niemal na linii pola karnego sfaulował Zwolińskiego. Żółta kartka i rzut wolny dla Śląska.

53 min. Blisko trzeciego gola Piast!. Zivec technicznie przymierzył prawą nogą zza pola karnego. Piłka minimalnie minęła słupek.

52 min. Pich przyjął piłkę na linii pola karnego, oddał strzał z półobrotu, ale był on zbyt lekki.

49 min. Faul Papadopulosa w ofensywie na Celebanie.

47 min. Gooooooool!!! 2:0 dla Piasta!!! Badia dośrodkował z rzutu wolnego i Korun nogą z kilku metrów trafił do siatki. Kapitalny start drugiej odsłony dla gości!

46 min. Początek drugiej połowy. Przy piłce Śląsk.

0 min. Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za chwilę zaczynamy.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Piast prowadzi 1:0 po strzale Badii w siódmej minucie.

45 min. Zivec w ostatniej chwili zablokowany w polu karnym. To była dobra okazja dla gości.

45 min. Bardzo nieudany strzał Vranjesa z rzutu wolnego.

45 min. Sędzia doliczył dwie minuty.

45 min. Taktyczny faul Pawelca i żółta kartka .

43 min. Celny strzał Zwolińskiego zza pola karnego. Uderzenie było jednak zbyt lekkie, aby zaskoczyć Szmatułę.

42 min. Mójta zmienił kontuzjowanego Mraza.

40 min. Złe dośrodkowanie Romana i Szeliga pewnie głową zagrał do własnego bramkarza.

39 min. Gra wznowiona. Mraz też już wrócił na murawę.

39 min. Uraz Mraza, który leży na murawie i chwilowa przerwa w grze.

36 min. Szmatuła uprzedził Zwolińskiego dobrym wyjściem z bramki i złapał piłkę.

36 min. Strzał Romana z pola karnego zablokowany.

34 min. Vranjes oddał strzał z dystansu i Kamenar z problemami odbił piłkę przed siebie. Na jego szczęście dobrze asekurował go Pawelec.

32 min. Dośrodkowanie Picha i dobrze wybita piłka przez gracza Piasta.

32 min. Dankowski zdecydował się na strzał i Szmatuła odbił piłkę na rzut rożny, choć ta chyba nie leciała do bramki.

31 min. Badia wślizgiem od tyłu sfaulował Lewandowskiego. Żółta kartka i rzut wolny dla Śląska. z około 30 metrów.

31 min. Świetna akcja dwójkowa Morioki i Romana, ale potem zabrakło już precyzji.

30 min. Fatalnie Papadopulos podał do Badii.

29 min. Morioka źle podał do Picha i ten nie zdążył opanować piłki, więc ta opuściła boisko.

27 min. Madej miał sporo miejsca, zdecydował się na strzał z dystansu, ale do celu zabrakło bardzo dużo.

27 min. Badia dośrodkował, ale pewnie obrońcy Śląska. Gospodarze w ataku pozycyjnym.

26 min. Badia wywalczył rzut rożny dla Piasta.

26 min. Lewandowski dośrodkował z lewego skrzydła, ale w polu karnym nie było żadnego z graczy Śląska.

25 min. Pawelec zablokował strzał Papadopulosa zza pola karnego.

24 min. Złe dośrodkowanie Dankowskiego i Vranjes pewnie wybił piłkę głową.

23 min. Trochę bije głową w mur drużyna Śląska. Piast czeka na własnej połowie i dobrze się broni.

21 min. Fatalny kiks Dankowskiego przy strzale z powietrza.

20 min. Zablokowane dośrodkowanie i aut dla Śląska na wysokości pola karnego Piasta.

19 min. Piast szybko traci piłkę i Śląsk rozgrywa atak pozycyjny.

17 min. Kolejna kapitalna akcja Romana, dośrodkowanie wzdłuż bramki, ale futbolówki z bliska nie zdołał skierować Zwoliński, który został nią trafiony. Dużo szczęścia mieli goście w tej sytuacji.

15 min. Świetna akcja Piasta. Strzał z linii pola karnego zablokował tuż przed bramką Dankowski.

12 min. Po rzucie rożnym dla Śląska nie było zagrożenia. Potem Kovacević uderzył zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.

11 min. Dobra akcja Romana, który przebiegł kilkadziesiąt metrów i dopiero wślizgiem zatrzymał go w polu karnym Hebert.

8 min. Dobra interwencja Heberta po dośrodkowaniu w pole karne.

7 min. Gooooooool!!!! Pierwsza akcja gości i mamy 1:0 dla Piasta! Badia uderzył zza pola karnego i pokonał Kamenara.

6 min. Morioka na spalonym.

5 min. Krótko rozegrany korner, ale nie dali się zaskoczyć gości i aut dla gospodarzy.

4 min. Dobra akcja Śląska, ale Roman został zablokowany w polu karnym i będzie rzut rożny dla wrocławian.

2 min. Pierwsza akcja gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne, ale Zwoliński został uprzedzony.

1 min. Głównym arbitrem jest Szymon Marciniak z Płocka.

1 min. Początek meczu. Przy piłce Piast.

0 min. Witamy i serdecznie zapraszamy na relację na żywo z pierwszego piątkowego spotkania 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław podejmie Piasta Gliwice.
Śląsk Wrocław: Kamenar - Dankowski, Celeban, Pawelec, Lewandowski - Roman, Madej, Kovacević, Pich - Morioka - Zwoliński.
Piast Gliwice: Szmatuła - Szeliga, Hebert, Korun, Mraz - Bukata, Pietrowski, Vranjes, Zivec - Badia, Papadopulos.
Śląsk Wrocław:
76. minuta: wszedł Stjepanović - zszedł Kovacević
72. minuta: wszedł Biliński - zszedł Zwoliński

Piast Gliwice:
66. minuta: wszedł Masłowski - zszedł Bukata
66. minuta: wszedł Jankowski - zszedł Zivec
42. minuta: wszedł Mójta - zszedł Mraz

80. minuta: Morioka
45. minuta: Pawelec

54. minuta: Pietrowski
31. minuta: Badia

90. minuta: Madej

90. minuta: Hebert

86 min -Goooooool!!! 3:4!! Roman dośrodkował w pole karne, za linię obrony, gdzie Pich głową zdobył kontaktową bramkę dla Śląska.

58 min -Goooooooool!! 2:3!!! Niesamowite rzeczy dzieją się na stadionie we Wrocławiu. Pich płaskim uderzeniem z pola karnego pokonał Szmatułę! Śląsk znów złapał kontakt!

56 min -Goooooool!!! 1:2! Kovacević kapitalnie uderzył nad murem tuż przy lewym słupku. Szmatuła bez szans!

71 min -Gooooooooool!!! 4:2 dla Piasta! Świetna kontra Piasta, Badia mocno strzelił zza pola karnego, piłka po rękawicach bramkarza wpadła pod poprzeczką. Hattrick Hiszpana!

56 min -Goooooooool!!! 1:3!!! Natychmiastowa reakcja Piasta! Zivec w pole karne do Badii,a ten przerzucił piłkę nad bramkarzem.

47 min -Gooooooool!!! 2:0 dla Piasta!!! Badia dośrodkował z rzutu wolnego i Korun nogą z kilku metrów trafił do siatki. Kapitalny start drugiej odsłony dla gości!

7 min -Gooooooool!!!! Pierwsza akcja gości i mamy 1:0 dla Piasta! Badia uderzył zza pola karnego i pokonał Kamenara.