6. Gajos, 17. Jevtic, 43. Kownacki, 79. Robak,
1
4
Ekstraklasa | 10. 03. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec pojedynku. Lech pewnie pokonał Arkę 4-1. Na trybunach mecz przyjaźni, na boisku jednak "Kolejorz" nie pozostawił złudzeń rywalom. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Bramkarz Arki w świetnym stylu obronił strzał Pawłowskiego.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część spotkania.

88 min. Obie drużyny spokojnie rozgrywają piłkę.

86 min. Putnocky ubiegł Bożoka i przejął piłkę.

84 min. Trytko uderzył na bramkę Lecha, piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników, Putnocky zdołał jednak odbić strzał.

82 min. Arka straciła ochotę do gry.

81 min. Zmiana w zespole Lecha: Pawłowski zastępuje Makuszewskiego.

79 min. GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Rlbak wykorzystał znakomkte dośrodkowanie Raduta i celną główką pokonał bramkarza Arki.

76 min. Zmiana w zespole Arki: Nalepa zastępuje Sambee.

74 min. Zmiana w zespole Lecha: Robak zastępuje Kownackiego.

72 min. Zmiana w zespole Arki: Bożok zastępuje da Silve.

69 min. Tempo gry nieco spadło.

66 min. Zmiana w zespole Lecha: Radut zastępuje Majewskiego.

65 min. Arka przeważa, atakuje, wyraźnie bramka zdobyta przez Siemaszko ożywiła ich grę.

64 min. Hofbauer uderzył ponad bramką.

62 min. Zmiana w zespole Arki: Trytko zastępuje Szwocha.

60 min. Celny strzał Hofbauera, jednak bramkarz Lecha był dobrze ustawiony.

58 min. Putnocky przechwycił piłkę i ubiegł rozpędzonego da Silve.

57 min. Szwoch nie opanował piłki przed polem karnym Lecha.

55 min. Arka złapała wiatr w żagle.

53 min. GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Szwoch zagrał do Siemaszki, ten minął jednego z rywali i precyzyjnym strzałem w kierunku dalszego słupka zdobył pierwszą bramkę dla Arki.

51 min. Lech pozwala Arce rozgrywać piłkę, skupiając się na defensywie.

49 min. Żółtą kartkę otrzymuje Wasielewski.

48 min. Defensorzy Arki zblokowali strzał Jevticia.

47 min. Mauszewski uderzył ponad poprzeczką bramki.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lech wygrywa z Arką 3-0.

43 min. GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Kownacki wykorzystał znakomite dogranie Wilusza, uciekł defensorom Arki i technicznym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużynie.

41 min. Udana akcja Trałki w defensywie, Lech przejął piłkę.

39 min. Wydaje się ,że Arkowcy powinni częściej próbować strzałów z dystansu.

38 min. da Silva przewrócił się w polu karnym Lecha, jednak sędzia nie przerwał gry.

35 min. Tempo gry nieco spadło, Arka nie rezygnuje z ataków na bramkę rywali, jednak brakuje precyzji w rozegraniu.

33 min. Zbyt lekki strzał z dystansu Formelli.

31 min. Żółtą kartkę otrzymuje Sobieraj.

29 min. Siemaszko próbował znaleźć miejsce, aby oddać strzał na bramkę Lecha, jednak defensorzy skutecznie mu to uniemożliwili.

27 min. Arka szuka swoich szans, jednak Lech nie pozwala na wiele.

26 min. Zbyt głęboko dośrodkowywał Hofbauer.

23 min. Świetną okazję na podwyższenie miał Kownacki, jednak w dobrej sytuacji uderzył obok bramki.

22 min. Uderzenie głową Marcjaika zostało zblokowane.

20 min. Lech ma sporą przewagę, gra dojrzalszą piłkę.

17 min. GOOOOL! Lech zdobywa bramkę.Znakomita akcja Jevticia, którty przejął piłkę po wybiciu Sobieraja, minął kilku rywali i precyzyjnym strzałem zdobył bramkę.

15 min. Arka częściej rozgrywa piłkę, Lech spokojnie skupia się na realizowaniu założeń taktycznych.

14 min. Niedokładne zagranie Szwocha, Lech przejął piłkę.

12 min. Arka stara się odpowiedzieć na bramkę rywali, jednak nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji.

10 min. Lech ma przewagę.

8 min. Po dośrodkowaniu Hofbauera, celnie uderzył da Silva.

6 min. GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Jevtic zagrał do Majewskiego, ten wrzucił piłkę w pole karne, a tam znalazł się Gajos,który wślizgiem pokonał Jałoche.

4 min. "Kolejorz" mocno rozpoczął spotkanie.

2 min. Jałocha broni strzał Jevticia! To była dobra okazja dla Lecha.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejną relację ze spotkania LOTTO Ekstraklasy, w którym Arka zmierzy się z Lechem.
Arka Gdynia: Jałocha - Zbozień, Sobieraj, Marcjanik, Marciniak - Sambea, Hofbauer, da Silva, Szwoch, Formella - Siemaszko
Lech Poznań: Putnocky - Wasielewski, Nielsen, Wilusz, Kostevych - Makuszewski, Trałka, Gajos, Majewski, Jevtic - Kownacki
Arka Gdynia:
76. minuta: wszedł Sambea - zszedł Nalepa
72. minuta: wszedł Bożok - zszedł da Silva
62. minuta: wszedł Trytko - zszedł Szwoch

Lech Poznań:
81. minuta: wszedł Pawłowski - zszedł Makuszewski
74. minuta: wszedł Robak - zszedł Kownacki
66. minuta: wszedł Radut - zszedł Majewski

31. minuta: Sobieraj

49. minuta: Wasielewski

53 min -GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Szwoch zagrał do Siemaszki, ten minął jednego z rywali i precyzyjnym strzałem w kierunku dalszego słupka zdobył pierwszą bramkę dla Arki.

79 min -GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Rlbak wykorzystał znakomkte dośrodkowanie Raduta i celną główką pokonał bramkarza Arki.

43 min -GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Kownacki wykorzystał znakomite dogranie Wilusza, uciekł defensorom Arki i technicznym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużynie.

17 min -GOOOOL! Lech zdobywa bramkę.Znakomita akcja Jevticia, którty przejął piłkę po wybiciu Sobieraja, minął kilku rywali i precyzyjnym strzałem zdobył bramkę.

6 min -GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Jevtic zagrał do Majewskiego, ten wrzucił piłkę w pole karne, a tam znalazł się Gajos,który wślizgiem pokonał Jałoche.