Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1
0
Ekstraklasa | 11. 03. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Wisła pokonała Termalikę 1-0. Goście mieli swoje okazję, jednak dobrze w bramce "Nafciarzy" czuł się dziś Kiełpin. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Zmiana w zespole Wisły: Drozdowicz zastępuje Piątkowskiego.

90 min. Żółtą kartkę otrzymuje Pilarz.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część spotkania.

88 min. Termalica szuka swoich szans, stara się, jednak wydaje się, że Wisła dowiezie zwycięstwo.

86 min. Nieudane dośrodkowanie Gergela.

85 min. Faulowany był Micovic, Termalica będzie miała okazję na dośrodkowanie.

82 min. Wrzutka Szarka, strzał głową Misaka, jednak piłka przeleciała obok bramki.

80 min. Zmiana w zespole Termaliki: Mikovic zastępuje Guilherme.

78 min. Termalica ma swoje okazję, brakuje jednak skuteczności.

76 min. Zmiana w zespole Wisły: Stępiński zastępuje Krivtsa.

75 min. Żółtą kartkę otrzymuje Wlazło.

74 min. Misak celnie uderzył na bramkę rywali.

72 min. Nowak zagrał w kierunku Gergela, jednak ten nie zdołał opanować piłki.

70 min. Tempo gry spadło.

67 min. Nowak na pozycji spalonej.

65 min. Wydawało się, że Gutkovskis był faulowany, jednak sędzia nie przerwał gry.

63 min. Wisła czeka na ruch rywali, prowadzenie jedną bramką wyraźnie zadowala drużynę "Nafciarzy".

61 min. Kiełpin pewnie przejął piłkę po dośrodkowaniu Guilherme.

59 min. Zmiana w zespole Termaliki: Gergel zastępuje Kupczaka.

58 min. Zmiana w zespole Termaliki: Misak zastępuje Gube.

57 min. "Słonie" w natarciu.

54 min. I znowu Kiełpin broni strzał Gutkovskisa.

53 min. Niecelna wrzutka Stefanika.

51 min. Termalica mogła wyrównać, świetnie w bramce czuje się dziś Kiełpin.

49 min. Znakomita parada Kiełpina po strzale Stefanika.

46 min. Zmiana w zespole Wisły: Kun zastępuje Piotrowskiego.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi 1-0.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część spotkania.

43 min. Dobrze zapowiadającą się akcję Termaliki zepsuło jedne niedokładne podanie.

41 min. Wisła wciąż atakuje.

39 min. Celny strzał Furmana, jednak dobrze broni Pilarz.

38 min. Putivtsev wybija piłkę na rzut rożny.

36 min. Po wrzutce Babiarza, Wisła wybiła piłkę.

35 min. Dobrą antycypacją popisał się Szarek.

33 min. Strata Termaliki.

31 min. Gutkovskis miał znakomitą okazję, jednak uderzył zbyt lekko.

29 min. Guba szukał Gutkovskisa, jednak Wisła przejęła piłkę.

27 min. Wisła coraz wyraźniej atakuje.

24 min. Wlazło miał znakomitą sytuację na podwyższenie prowadzenia, jednak świetną obroną popisał się Pilarz.

22 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Wlazło, skutecznie o piłkę powalczył Piątkowski, oddał strzał i pokonał bramkarza Termaliki.

20 min. Furman wybija piłkę na rzut rożny.

19 min. Stefańczyk przewrócił się w polu karnym Wisły, sędzia jednak nie przerwał gry.

17 min. Kiełpin spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Guilherme.

16 min. Rzut rożny dla Termaliki.

15 min. Niecelny strzał Guby, Wisła rozpocznie grę od własnej bramki.

14 min. Żadna z drużyn nie potrafi przejąć inicjatywy.

11 min. Guilherme wygrał pojedynek z Wlazło.

9 min. Po wrzutce Sylwestrzaka, Piotrowski celnie strzelił głową na bramkę Termaliki, jednak świetną obroną popisał się Pilarz.

7 min. Czujnie w bramce zachował się Kiełpin.

5 min. Od początku meczu tempo gry jest szybkie, obie drużyny starają się grać ofensywnie.

4 min. Po dośrodkowaniu Guilherme, jeden z zawodników "Nafciarzy" wybił piłkę na rzut rożny.

3 min. Rzut wolny dla Termaliki.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Płock zmierzy się z Termaliką.
Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Sylwestrzak - Wlazło, Rogalski, Krivets, Furman, Piotrowski - Piątkowski
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pilarz - Szarek, Osyra, Putivtsev, Guilherme - Babiarz, Kupczak, Guba, Stefanik, Gutkovskis - Nowak
Wisła Płock:
90. minuta: wszedł Drozdowicz - zszedł Piątkowski
76. minuta: wszedł Stępiński - zszedł Krivets
46. minuta: wszedł Kun - zszedł Piotrowski

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
80. minuta: wszedł Mikovic - zszedł Guilherme
59. minuta: wszedł Gergel - zszedł Kupczak
58. minuta: wszedł Misak - zszedł Guba

75. minuta: Wlazło

90. minuta: Pilarz

22 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Wlazło, skutecznie o piłkę powalczył Piątkowski, oddał strzał i pokonał bramkarza Termaliki.