62. Marco Paixao,
2
1
Ekstraklasa | 11. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania. Ruch Chorzów pokonuje Lechię Gdańsk 2:1.

90 min. Trojak faulowany w narożniku boiska.

90 min. Moneta uderza z 16. metra, ale wysoko ponad bramką.

90 min. O trzy minuty dłużej potrwa 2. połowa meczu.

90 min. Boisko opuszcza Przybecki, w jego miejsce pojawia się Trojak.

88 min. Sebastian Mila ukarany żółtą kartką.

86 min. Haraslin zagrał wzdłuż linii pola karnego do Krasicia, ale ten skiksował.

86 min. Jakub Arak ukarany żółtą kartką za faul.

85 min. Zmiana w zespole Niebieskich: boisko opuszcza Niezgoda, w jego miejsce wchodzi Arak.

83 min. Konczkowski zagrał długą piłkę do Niezgody, ale z tej akcji nic nie wynikło.

82 min. Z boiska schodzi Michał Koj, na boisku melduje się Paweł Oleksy.

81 min. Koj leży na murawie, coś mu się stało. Będzie chyba potrzebna zmiana.

79 min. Ostatnia zmiana w Lechii: boisko opuszcza Sławczew, w jego miejsce Mila.

77 min. Nieporozumienie Konczkowskiego ze swoim bramkarzem, ale na szczęście dla Niebieskich, bez konsekwencji.

75 min. Kontra Przybeckiego, uderzył mocno, ale w sam środek bramki rywala. Odbił Kuciak

73 min. Surma opanował piłkę po wybiciu Kuciaka.

71 min. Próba indywidualnej akcji Wawrzyniaka, ale został zatrzymany przez rywali.

70 min. Wolski faulował Lipskiego, ale obejdzie się bez kartki.

68 min. Co w tym momencie zrobi opiekun Lechii, Piotr Nowak?

67 min. Doskonała akcja Monety, który dośrodkował do Niezgody, ten uderzył z pierwszej piłki. Futbolówka wylądowała w siatce po minimalnym rykoszecie Malocy.

65 min. Doskonała akcja Haraslina, zszedł na lewą nogę, uderzył po ziemi, ale dobrze spisał się bramkarz Ruchu.

63 min. Główkował Niezgoda, ale obok bramki Kuciaka.

62 min. Z prawej strony dośrodkował Haraslin, a do bramki z najbliższej odległości piłkę skierował Marco Paixao! To było wejście smoka obu graczy!

61 min. I kolejna zmiana w ekipie Lechii: Z boiska schodzi Ariel Borysiuk, zastępuje go Lukas Haraslin.

61 min. Pierwsza zmiana w tym pojedynku. Co w rodzinie to nie zginie! Z boiska schodzi Flávio Paixão, zastępuje go jego brat, Marco.

60 min. Ależ było groźnie! Van Kessel najpierw został zatrzymany przez rywala, później główkował. Futbolówka spadła na spojenie słupka z poprzeczką!

58 min. Wolski niedokładnie dogrywał do Wawrzyniaka.

56 min. Niezgoda miał piłkę na 18. metrze i postanowił zagrywał do Lipskiego. Piłkę przejął Sławczew.

53 min. Wrzutka Koja w pole karne, ale Lipskiego uprzedził go obrońca rywali.

51 min. Samobójcze trafienie dla Ruchu zalicza Paweł Stolarski. Lipski podszedł do rzutu wolnego, wrzucił piłkę, która zmieniła tor lotu, trafiając w głowę Stolarskiego, którego uderzenie zaskoczyło Kuciaka.

50 min. Błąd Stolarskiego, popędził z kontrą Moneta, ale faulował go Nunes.

48 min. Przy piłce Lechia, ale gra toczy się w środku pola.

47 min. Bez zmian w składach obu ekip.

46 min. Druga połowa rozpoczęta.

45 min. Koniec 1. połowy spotkania.

44 min. Van Kessel uderzył teraz obok bramki.

43 min. Świetnie teraz wybił Kuciak piłkę na korner! Bardzo czujne zachowanie byłego bramkarza warszawskiej Legii

42 min. Wrzutka w kierunku Paixao, próba strzału, jednak źle trafił w piłkę i łapie ją bramkarz rywali.

40 min. Obie ekipy chyba nie do końca zadowolone z tej pierwszej połowy, zwłaszcza, że były przynajmniej dwie-trzy okazje na zmianę wyniku.

38 min. A tymczasem na spalonym Niezgoda.

37 min. Mimo, że Krasić był na spalonym, bramkarz Ruchu zachował się bardzo dobrze i nie dał się zwieść.

36 min. Uderzenie Krasicia piętką - okazało się, że był jednak na spalonym.

35 min. Niezgoda stracił piłkę, akcję zaczyna budować Lechia.

34 min. Wolski przerzucił piłkę nad obrońcą do nabiegającego Flavio, ale Portugalczyk został uprzedzony przez słowackiego bramkarza Ruchu.

32 min. Prosta strata Przybeckiego.

31 min. Stolarski próbował dośrodkowywać, trafił Helika w rękę, sędzia tego jednak nie zauważył.

30 min. Pół godziny gry za nami, obie ekipy ofensywnie nastawione, jednak jak na razie goli nie zobaczyliśmy.

29 min. Dobra wrzutka Wolskiego, ale ostatecznie żaden z jego partnerów tej piłki nie przejął.

26 min. Ruch próbuje agresywnej gry, ale nie ma pomysłu na wykończenie akcji.

24 min. Van Kessel dośrodkował po ziemi, ale dobrze na piłkę rzucił się bramkarz chorzowian.

23 min. Sławczew uderza z pierwszej piłki, ale bramkarz Ruchu się nie myli.

21 min. I znów przy piłce wspomniany wcześniej Krasić, uderza do partnerów, ale futbolówkę przejmują defensorzy gospodarzy.

20 min. Krasić do Stolarskiego, te chciał przerzucić piłkę nad obrońcą. Stracił ją jednak.

18 min. Próba indywidualnej akcji Wolskiego zakończyła się uderzeniem obok bramki.

16 min. Próba przerzutu Borysiuka do Flavio, ale Konczkowski dobrze interweniował.

15 min. Wawrzyniak nie zdołał dobiec do piłki podawanej przez Wolskiego.

14 min. Lipski wbiegł w pole karne rywali, podał do Urbańczyka, który jednak nie zdecydował się na strzał.

13 min. Piłkę wybija Van Kessel. Po chwili strzał głową Grodzickiego przelatuje wysoko ponad bramką.

12 min. Sławczew wybił piłkę na korner, ponieważ został do tego zmuszony.

11 min. Niezgoda podawał do Monety, ale ten nie zdołał oddać celnego uderzenia.

10 min. Dwie dobre interwencje Dusana Kuciaka w tych pierwszych dziesięciu minutach spotkania.

8 min. W pole karne rywala zagrał Koj, tam do piłki dobiegł Niezgoda, ale jego odegranie do Monety zostało zablokowane.

6 min. Niezgoda rozpoczął kontrę Ruchu, ale defensor rywali poradził sobie z nim i Kuciak wybił piłkę.

5 min. Gra toczy się głównie w środku pola, obecnie przy piłce podopieczni Piotra Nowaka, podają ją między sobą.

4 min. Dobra postawa defensywy Niebieskich, odebrali Lechii piłkę.

2 min. Koj ukarany żółtą kartką za faul.

2 min. Moneta powalczył na skrzydle ze Stolarskim, ten wybił piłkę na aut.

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął.

0 min. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

0 min. Już za niespełna kwadrans rozpocznie się drugie sobotnie spotkanie 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Ruch Chorzów zmierzy się z Lechią Gdańsk.
Ruch Chorzów: Hrdlička – Konczkowski, Grodzicki, Helik, Koj – Surma, Urbańczyk – Przybecki, Lipski, Moneta – Niezgoda.
Lechia Gdańsk: Kuciak – Stolarski, Maloča, Nunes, Wawrzyniak – Borysiuk, Sławczew, Krasić – Wolski, van Kessel, F. Paixão.
Ruch Chorzów:
90. minuta: wszedł Trojak - zszedł Przybecki
85. minuta: wszedł Arak - zszedł Niezgoda
82. minuta: wszedł Oleksy - zszedł Koj

Lechia Gdańsk:
79. minuta: wszedł Mila - zszedł Sławczew
61. minuta: wszedł Haraslin - zszedł Borysiuk
61. minuta: wszedł Marco Paixao - zszedł Flavio Paixao

86. minuta: Jakub Arak
2. minuta: Michał Koj

88. minuta: Sebastian Mila

67 min -Doskonała akcja Monety, który dośrodkował do Niezgody, ten uderzył z pierwszej piłki. Futbolówka wylądowała w siatce po minimalnym rykoszecie Malocy.

51 min - Samobójcze trafienie dla Ruchu zalicza Paweł Stolarski. Lipski podszedł do rzutu wolnego, wrzucił piłkę, która zmieniła tor lotu, trafiając w głowę Stolarskiego, którego uderzenie zaskoczyło Kuciaka.

62 min -Z prawej strony dośrodkował Haraslin, a do bramki z najbliższej odległości piłkę skierował Marco Paixao! To było wejście smoka obu graczy!