14. Micanski,
4
1
Ekstraklasa | 11. 03. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Jagiellonia po świetnym spotkaniu pokonała Korone 4-1 i objęła prowadzenie w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy. Dziękujemy za uwagę.

90 min. GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Znakomita akcja Cernycha, który pognał z piłką kilkadziesiąt metrów, wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem zdobył drugą bramkę w dzisiejszym meczu.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część spotkania.

89 min. Po dobrze zapowiadającej się akcji Korony, znacząco cbybił Kiełb.

88 min. Nieudany strzał Diawa, piłka dla Jagiellonii.

86 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Novikovas zastępuje Frankowskiego.

85 min. Jagiellonia ma sporo miejsca do gry.

84 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gabovs.

83 min. Żółtą kartkę otrzymuje Żubrowski.

81 min. Nieudany strzał Frankowskiego.

78 min. Korona straciła impet do gry.

76 min. Zmiana w zespole Korony: Górski zastępuje Markovica.

75 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Khomchenovski zastępuje Sheridana.

73 min. Zmiana w zespole Korony: Kiełb zastępuje Palance.

72 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Romanchuk zastępuje Vassiljeva.

71 min. GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Znakomita kontra Jagielloni, Vassiljev dograł do Cernycha, ten ograł rywala i precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

70 min. Korona dąży do wyrównania.

68 min. Żółtą kartkę otrzymuje Sheridan.

67 min. Strzał Dejmka został zblokowany.

64 min. Micanski był na pozycji spalonej.

62 min. W dobrej sytuacji Micanski nie opanował piłki.

61 min. Na spalonym był Sheridan.

60 min. Możdżeń pokusił się o strzał z dystansu, jednak próba była zbyt delikatna.

58 min. Jagiellonia atakuje, gra szybko, Korona musi być czujna w defensywie.

57 min. Celny strzał Vassiljeva.

54 min. Świetna obrona Kelemena.

52 min. Niedokładne zagranie Sheridana.

50 min. Gra toczy się w środku pola.

48 min. Piłka dla Jagiellonii.

47 min. Rzut rożny dla Korony.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi 2-1.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część spotkania.

43 min. Vassiliev uderzył celnie, jednak bramkarz Korony spokojnie obronił piłkę.

42 min. Grzelak faulował Cernycha, będzie szansa dla Jagiellonii.

40 min. Defensorzy Korony wybili piłkę na rzut rożny.

39 min. Frankowski został zblokowany, piłkę przejęli goście.

37 min. Żółtą kartkę otrzymuje Micanski.

35 min. GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Frankowski idealnym podaniem piłki.. z autu wypuścił Sheridana na sytuację sam na sam z bramkarzem, zawodnik Jagiellonii strzałem z ostrego kąta dał prowadzenie swojej drużynie.

32 min. Tempo gry jest szybkie, obie drużyny nastawione są na ofensywę.

31 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

29 min. Sheridan ograł Diawa, dośrodkował piłkę na głowę Góralskiego, jednak ten strzelił zbyt delikatnie.

27 min. Nieudane dośrodkowanie Góralskiego, piłkę przejęli zawodnicy Korony.

24 min. GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Sheridan mądrze strącił piłkę wzdłuż bramki po wrzutce Vassiljeva, doszedł do niej Frankowski i pewnym strzałem zdobył kolejną bramkę w sezonie.

22 min. Micanski zdecydował się na strzał z dystansu, jednak chybił.

20 min. Próbował Tomasik i Guti, jednak strzały obu zawodników zostały zblokowane.

19 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

18 min. Ponownie akcja Tomasika, tym razem zawodnik Jagiellonii był na pozycji spalonej.

16 min. Niecelne uderzenie Tomasika.

14 min. GOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Grzelaka, Kelemen wybił piłkę wprost na głowę Micanskiego, który pewnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie.

12 min. Rzut rożny dla Korony.

10 min. Korona nie ma wiele do powiedzenia, piłkę rozgrywają miejscowi.

8 min. Na spalonym znajdował się Sheridan.

6 min. Micanski nie znalazł miejsca do uderzenia, piłkę przejęli zawodnicy Jagiellonii.

4 min. Jagiellonia od początku przeważa.

3 min. Nieudane dośrodkowanie Burligi.

2 min. Pierwsza szansa dla Jagiellonii, Cernych miał doskonałą sytuację, jednak lepszy okazał się bramkarz Korony.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Jagiellonia zmierzy się z Koroną.
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Burliga, Runje, Tomelin, Tomasik - Góralski, Grzyb, Frankowski, Vassiljev, Cernych - Sheridan
Korona Kielce: Borjan - Gabovs, Diaw, Dejmek, Grzelak - Markovic, Możdżeń, Żubrowski, Abalo, Palanca - Micanski
Jagiellonia Białystok:
86. minuta: wszedł Novikovas - zszedł Frankowski
75. minuta: wszedł Khomchenovski - zszedł Sheridan
72. minuta: wszedł Romanchuk - zszedł Vassiljev

Korona Kielce:
76. minuta: wszedł Górski - zszedł Markovic
73. minuta: wszedł Kiełb - zszedł Palanca

68. minuta: Sheridan

84. minuta: Gabovs
83. minuta: Żubrowski
37. minuta: Micanski

90 min -GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Znakomita akcja Cernycha, który pognał z piłką kilkadziesiąt metrów, wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem zdobył drugą bramkę w dzisiejszym meczu.

71 min -GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Znakomita kontra Jagielloni, Vassiljev dograł do Cernycha, ten ograł rywala i precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

35 min -GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Frankowski idealnym podaniem piłki.. z autu wypuścił Sheridana na sytuację sam na sam z bramkarzem, zawodnik Jagiellonii strzałem z ostrego kąta dał prowadzenie swojej drużynie.

24 min -GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Sheridan mądrze strącił piłkę wzdłuż bramki po wrzutce Vassiljeva, doszedł do niej Frankowski i pewnym strzałem zdobył kolejną bramkę w sezonie.

14 min -GOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Grzelaka, Kelemen wybił piłkę wprost na głowę Micanskiego, który pewnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie.