32. Matras, 44. Delev,
2
2
Ekstraklasa | 12. 03. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec pojedynku. Górnik zremisował z Pogonią 2-2, goście kończyli spotkanie w "10 po czerwonej kartce Fojuta. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Rzut wolny dla Pogoni.

90 min. Pogoń się broni, Górnik dąży do wygranej.

90 min. Zmiana w zespole Pogoni: Listkowski zastępuje Deleva.

90 min. Cztery minuty dłużej potrwa druga część spotkania.

88 min. Gerson był na spalonym.

87 min. Rzut rożny dla Górnika.

85 min. Zmiana w zespole Górnika: Pitry zastępuje Hernandeza.

83 min. Pogoń ma swoje okazje, brakuje jednak skuteczności.

81 min. Grzelczak uderzył mocno, jednak niecelnie.

79 min. Faulowany Rudol, Pogoń będzie miała rzut wolny.

77 min. Zmiana w zespole Pogoni: Obst zastępuje Murawskiego.

75 min. Rzut rożny dla Górnika.

73 min. Zmiana w zespole Górnika: Ubiparip zastępuje Dzalamidze.

72 min. Zmiana w zespole Górnika: Grzelczak zastępuje Piesio.

70 min. Prusak obronił strzał Deleva, Pogoń przeważa.

67 min. Żółtą kartkę otrzymuje Matei.

65 min. Pogoń będzie musiała radzić sobie bez jednego z defensorów.

64 min. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Fojut.

63 min. Niecelny strzał Frączczaka.

61 min. Zmiana w zespole Pogoni: Tsintsadze zastępuje Korta.

60 min. Żółtą kartkę otrzymuje Leandro.

58 min. Z przerwy medycznej korzysta Kort.

55 min. Rzut wolny dla Pogoni.

53 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Pogoń straciła piłkę, Bonin przebiegł kilkanaście metrów, dośrodkował na głowę Śpiączki, który precyzyjnym strzałem doprowadził do remisu.

52 min. "Portowcy" wybijają piłkę.

51 min. Rzut rożny dla miejscowych.

49 min. Pogoń stara się atakować.

47 min. Nieudane dośrodkowanie Gyurcso, rozpocznie Górnik.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Pogoń prowadzi 2-1.

44 min. GOOOOL! Pogoń zdobywa bramkę. Delev zdecydował się na strzał, piłka wpada do bramki tuż przy słupku bramki Górnika.

41 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Bonin znalazł się w polu karnym, zdecydował się na strzał z ostrego kąta i to była dobra decyzja, bowiem Słowik skapitulował.

40 min. Faul Fojuta, okazja dla miejscowych.

38 min. Rzut rożny dla Górnika.

36 min. Frączczak nie trafił czysto w piłkę.

34 min. Celny strzał Piesia.

32 min. GOOOOL! Pogoń zdobywa bramkę. Dośrodkowanie Nunesa po strzale głową na gola zamienił Matras.

29 min. Dośrodkowanie Bonina zostało zblokowane.

27 min. Niecelnie główkował Frączczak.

26 min. Rzut rożny dla Pogoni.

25 min. Hernandez trafia z rzutu wolnego w słupek.

24 min. Żółtą kartkę otrzymuje Fojut.

22 min. Brakuje sytuacji bramkowych.

20 min. Faulowany był Sasin, rzut wolny dla Górnika.

18 min. Na spalonym był Gyurcso.

16 min. Kort uderzał niecelnie.

14 min. Strata Frączczaka, piłkę przejęli miejscowi.

12 min. Na strzał z dystansu zdecydował się Gyurcso, piłkę spokojnie obronił bramkarz Górnika.

11 min. I znowu celnie uderzał Śpiączka, Słowik broni strzał.

9 min. Dobrą okazję miał Śpiączka, jednak jego strzał obronił Słowik.

8 min. Niecelnie głową uderzał Matras.

7 min. Pogoń będzie miała okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

5 min. Na spalonym był Gyurcso.

3 min. Spokojny początek meczu, oba zespoły walczą w środku boiska.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 25 kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Górnik Łęczna zmierzy się z Pogonią.
Górnik Łęczna: Prusak - Matei, Komor, Gerson, Leandro - Bonin, Piesio, Hernandez, Sasin, Dzalamidze - Śpiączka
Pogoń Szczecin: Słowik - Niepsuj, Rudol, Fojut, Nunes - Murawski, Matras, Delev, Gyurcso, Kort - Frączczak
Górnik Łęczna:
85. minuta: wszedł Pitry - zszedł Hernandez
73. minuta: wszedł Ubiparip - zszedł Dzalamidze
72. minuta: wszedł Grzelczak - zszedł Piesio

Pogoń Szczecin:
90. minuta: wszedł Listkowski - zszedł Delev
77. minuta: wszedł Obst - zszedł Murawski
61. minuta: wszedł Tsintsadze - zszedł Kort

67. minuta: Matei
60. minuta: Leandro

24. minuta: Fojut

64. minuta: Fojut

53 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Pogoń straciła piłkę, Bonin przebiegł kilkanaście metrów, dośrodkował na głowę Śpiączki, który precyzyjnym strzałem doprowadził do remisu.

41 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Bonin znalazł się w polu karnym, zdecydował się na strzał z ostrego kąta i to była dobra decyzja, bowiem Słowik skapitulował.

44 min -GOOOOL! Pogoń zdobywa bramkę. Delev zdecydował się na strzał, piłka wpada do bramki tuż przy słupku bramki Górnika.

32 min -GOOOOL! Pogoń zdobywa bramkę. Dośrodkowanie Nunesa po strzale głową na gola zamienił Matras.