13. Filip Starzyński ,
1
1
Ekstraklasa | 13. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Cracovia remisuje z Miedziowymi 1:1. Dziękujemy, że byli Państwo z nami na Kałuży 1.

90 min. i Rakowski również.

90 min. "Cetnar" ukarany żółtkiem.

90 min. Starcie Cetnarskiego z Rakowskim.

90 min. A tymczasem w ataku Pasy, Zagłębie z trudem broni dostępu do swojej bramki.

90 min. A tymczasem coś stało się Dziwnielowi i leży na boisku. Potrzebna pomoc medyków.

90 min. O trzy minuty dłużej potrwa 2. połowa tego starcia.

89 min. Mazek biegł z piłką, minął Sandomierskiego, ale był na spalonym.

88 min. Stały fragment gry dla Miedziowych.

87 min. Kolejna wrzutka Cetnarskiego, z rzutu wolnego.

85 min. A tym razem Polczak niecelnie głową po wrzutce Cetnarskiego z kornera.

83 min. I kolejna zmiana w ekipie Miedziowych: boisko opuszcza Starzyński, w jego miejsce wchodzi Rakowski.

81 min. Woźniak zderzył się z Polczakiem głowami i leży na boisku.

79 min. Zagranie linię obrony do Woźniaka, który mija Sandomierskiego i strzela, ale Wołąkiewicz świetnie się spisał! To mógł być gol dla Miedziowych!

77 min. Boisko opuszcza Janoszka, w jego miejsce wchodzi Mazek

76 min. Płaska centra Mihalika w pole karne, Madera dobrze interweniuje.

73 min. Cracovia w ataku, Zagłębie ma spore problemy z odebraniem jej piłki.

70 min. Żółta kartka dla Starzyńskiego za nieładny faul na rywalu.

68 min. I mamy wyczekiwany gol dla Pasów! "Budzik" fenomenalnie uderzył z dystansu i nie dał szans Polackowi na obronę.

67 min. Boisko opuszcza Buksa, w jego miejsce wchodzi Woźniak.

66 min. Próba prostopadłego zagrania w kierunku Krzysztofa Piątka,ale niecelna.

64 min. Starzyński zdecydował się oddać strzał z rzutu wolnego z około 30. metrów! Niecelny.

64 min. Boisko opuszcza Szczepaniak, w jego miejsce wchodzi Vestenicky.

62 min. A tymczasem główkował Jendrisek, ale Polacek nie dał się zaskoczyć.

60 min. Częściej szansę na kolejnego gola mają gracze Miedziowych, ale Pasy nie mają zamiaru odpuszczać.

59 min. Piątek strzela głową i Polacek broni.

56 min. Aut dla Pasów wywalczył Mihalik.

55 min. Zirytowany trener Jacek Zieliński napomina swoich graczy.

54 min. Tosik wygrał pojedynek główkowy z K. Piątkiem.

53 min. Jendrisek ukarany żółtą kartką.

52 min. K. Piątek próbował indywidualnej akcji, ale został zatrzymany przez rywali.

51 min. Z dystansu uderzał Wójcicki, ale bardzo niecelnie!

49 min. Dobra wrzutka Janoszki, ale żaden z jego partnerów nie dotarł do tej piłki.

47 min. Mecz toczy się na połowie krakowian i to oni są przy piłce.

47 min. Była to wymuszona zmiana w ekipie Pasów - Dąbrowski w pierwszej połowie doznał urazu.

46 min. Boisko opuszcza Dąbrowski, w jego miejsce pojawia się Jendrisek.

46 min. Druga połowa rozpoczęta.

45 min. I tym razem Piątek, główkował, ale znów niecelnie.

45 min. Piątek z 25. metra, ale Polacek interweniował bez kłopotów.

45 min. O dwie minuty dłużej potrwa 1. połowa.

44 min. Wołąkiewicz nie dał się zmylić Piątkowi.

43 min. Niecelny strzał "Budzika".

42 min. Buksa uderzony łokciem przez Szczepaniaka.

40 min. Niepotrzebna strata piłki Budzińskiego.

39 min. Starzyński znakomicie podał do Piątka, temu jednak nie udało się strzelić, bo dobrze wyszedł z bramki Sandomierski.

37 min. Od bramki wznowią Pasy.

36 min. Tosik faulowany przez Szczepaniaka.

35 min. Tymczasem przy piłce cały czas Miedziowi. Zanosi się na drugiego gola.

33 min. Wrzutka Janusa i minimalnie niecelny strzał głową Buksy!

32 min. Dobrze dośrodkowywał Cetnarski, ale jego koledzy nie umieli wykończyć tej akcji.

30 min. Starzyński uderzał z dystansu! Niewiele mu brakowało!

29 min. Korner dla Miedziowych, ale źle rozegrany.

27 min. Dobrze interweniowała obrona Pasów po tym stałym fragmencie gry.

26 min. Wołąkiewicz wybija piłkę na korner.

25 min. Mihalik próbował wykończyć akcję, Todorovski mu przerwał.

25 min. Krzysztof Piątek zagrał w pole karne rywali, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

22 min. Piątek ukarany żółtą kartką za faul.

22 min. Starzyński do Janoszki, ale niebyt dokładnie.

20 min. Próba Mihalika zza pola karnego, ale niecelna.

18 min. Przez chwilę Miedziowi posiadali piłkę, a teraz znów Pasy próbują skonstruować jakieś ataki.

17 min. Cetnarski do Piątka, ten uderzył mocno, ale ponownie chybił!

15 min. "Dąbro" znów na murawie.

14 min. Budziński do Piątka, ale ten chybił!

13 min. Duży błąd defensywy Pasów, która ewidentnie zawiniła przy tym golu.

13 min. Starzyński przerzucił piłkę nad Wołąkiewiczem i mocnym strzałem z woleja pokonał Sandomierskiego.

11 min. Starzyński dograł piłkę Kubickiemu, ale jego strzał z kilku metrów świetnie wybronił Sandomierski!

9 min. Od bramki Polacek. Piłka po uderzeniu Wójcickiego wyleciała poza boisko.

8 min. Tymczasem "Dąbro" ma zakładany opatrunek i jest poza boiskiem.

8 min. Dobre zagranie za linię obrony do Buksy, ale sytuację wyjaśnił Sandomierski.

6 min. Na spalonym Janus.

5 min. Dąbrowski jest również opatrywany, rozciął łuk brwiowy.

4 min. Janoszka ucierpiał w starciu z Dąbrowskim. Medycy wbiegają na pomoc.

3 min. Stały fragment gry dla Zagłębia, ale bez zagrożenia dla Cracovii.

2 min. Paweł Jaroszyński ukarany żółtą kartką za faul.

1 min. Rozpoczęli gospodarze.

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął.

0 min. Piłkarze obu ekip są już na murawie.

0 min. Punktualnie o 18:00 rozpocznie się poniedziałkowe spotkanie 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w któym Cracovia podejmie Zagłębie Lubin. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.
Cracovia: Sandomierski – Wójcicki, Polczak, Wołąkiewicz, Jaroszyński – Budziński (C), D. Dąbrowski – Szczepaniak, Cetnarski, Mihalik – Krzysztof Piątek.
Zagłębie Lubin: Polacek – Todorovski, Madera, Tosik, Dziwniel – Kubicki, Łukasz Piątek – Janus, Starzyński, Janoszka (C) – Buksa.
Cracovia:
64. minuta: wszedł Vestenicky - zszedł Szczepaniak
46. minuta: wszedł Jendrisek - zszedł Dąbrowski

Zagłębie Lubin:
83. minuta: wszedł Rakowski - zszedł Starzyński
77. minuta: wszedł Mazek - zszedł Janoszka
67. minuta: wszedł Woźniak - zszedł Buksa

Cracovia:
90. minuta: Cetnarski
53. minuta: Jendrisek
2. minuta: Jaroszyński

90. minuta: Rakowski
70. minuta: Filip Starzyński
22. minuta: Łukasz Piątek

Cracovia:

Cracovia:

68 min - I mamy wyczekiwany gol dla Pasów! "Budzik" fenomenalnie uderzył z dystansu i nie dał szans Polackowi na obronę.

13 min -Starzyński przerzucił piłkę nad Wołąkiewiczem i mocnym strzałem z woleja pokonał Sandomierskiego.