5. Robert Pich, 83. Adam Kokoszka,
1
2
Ekstraklasa | 17. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Śląska Wrocław od końca października zeszłego roku! Tymczasem Termalica nie wygrała jeszcze ani jednego spotkania w tym roku.

90 min. Koniec spotkania. Śląsk pokonuje Termalikę 2:1.

90 min. Biliński zagubił się w polu karnym rywali i nie oddał strzału.

90 min. Guilherme ukarany żółtą kartką.

90 min. Przy piłce cały czas Śląsk, goście nie mają zamiaru oddać prowadzenia.

90 min. O cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

89 min. Dankowskiemu coś się stało z ramieniem, ale sędzia nakazuje grać dalej.

88 min. Gutkovskis upadł w polu karnym rywali, arbiter pozostał niewzruszony.

87 min. Nie spieszą się podopieczni Jana Urbana z rozgrywaniem piłki. Dodatkowo cofnęli się na włąsne pole karne.

85 min. Boisko opuszcza Zwoliński, w jego miejsce wchodzi Biliński.

83 min. Pich dośrodkował z narożnika boiska w pole karne, futbolówkę głową przedłużył Zwoliński, a Kokoszka domknął akcję.

81 min. Ogromne zamieszanie w polu karnym Bruk-Betu, ale ostatecznie defensorzy oddalają zagrożenie od własnej bramki.

80 min. Pierwsza zmiana w ekipie Śląska. Boisko opuszcza Morioka, w jego miejsce wchodzi Riera.

80 min. Kovacević otrzymuje żółtą kartkę.

79 min. Kolejna szansa Morioki! I znów został zablokowany!

75 min. Morioka zagrał za linę obrony do Picha, który umieścił futbolówkę w siatce! Ten był jednak na spalonym.

73 min. Łatwa strata piłki Davida Guby.

72 min. Boisko opuszcza Gergel, w jego miejsce wbiega Mitković.

71 min. Bramkarz Słoników ma w tym pojedynku pełne ręce roboty, dosłownie.

70 min. Teraz uderzył Roman, ale Pilarz znów pewnie interweniował.

69 min. Japończyk nie imponuje skutecznością w tym pojedynku.

68 min. Morioka z 7.metra trafia wprost w Pilarza!!!

66 min. Strzał Morioki ostatecznie zostaje zablokowany.

65 min. Guilherme dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale Pawełek był na posterunku.

63 min. Pich dośrodkował z rzutu rożnego na pierwszy słupek, gdzie strzał oddał Celeban!

62 min. Zwoliński z 25. metra, niewiele mu zabrakło!

61 min. I kolejna zmiana w Termalice: z boiska schodzi Dawid Nowak, na boisku pojawia się Vladislavs Gutkovskis.

59 min. I mamy pierwszą zmianę w tym pojedynku: z boiska schodzi Patrik Misak, na boisku pojawia się David Guba.

58 min. Niebezpiecznie pod bramką Pilarza, Zwoliński dostał piłkę i zdecydował się oddać strzał z około 15. metrów!

57 min. Po strzale Morioki piłka poleciała nieznacznie obok słupka Słoników! Było naprawdę groźnie!

55 min. Śląsk próbował długą piłką przedostać się pod bramkę Bruk-Betu, ale piłka trafia do Pilarza.

53 min. Jan Urban motywuje swoich zawodników, bardzo chce zobaczyć kolejną bramkę.

52 min. Kolejny strzał Romana, ale znów nieudany.

51 min. Wolny dla gospodarzy po faulu Celebana

50 min. Dośrodkowanie w pole karne Termaliki, ale skaczący do piłki Zwoliński dobrze interweniował.

49 min. Ależ mocny strzał Romana z 25 metrów! Pilarz dobrze interweniował!

48 min. Misak bardzo groźnie wstrzelił futbolówkę w pole karne, ale Pawełek interweniował. Bramkarz Śląska miał trochę szczęścia.

47 min. Jak na razie bez zmian w obu ekipach.

46 min. Druga połowa rozpoczęta.

45 min. Pierwsza połowa meczu skończona. W Niecieczy 1:1.

44 min. Rzut wolny dla gospodarzy, ale źle wykorzystany.

43 min. Augusto ukarany żółtą kartką.

41 min. Mocno przycisnęli teraz gracze Termaliki, szukają drugiej bramki.

40 min. Nowak dośrodkował w pole karne, gdzie walkę o górną piłkę wygrał Gergel. Ten uderzył z bliskiej odległości, ale nie trafił!!!

38 min. Dankowski dośrodkował w szesnastkę, ale wychodzący z bramki Pilarz pewnie interweniował.

36 min. Kokoszka dobrze zatrzymał Gergela, co z tego, jak po chwili i tak sam stracił piłkę.

34 min. Podopieczni Jana Urbana ewidentnie szukają kolejnego gola. Czy uda im się go wbić jeszcze przed przerwą? Zostało dziesięć minut.

32 min. Morioka zagrał świetną piłkę w pole karne do wbiegającego Picha, ten natychmiast mocno uderzył. Tyle, że spudłował.

31 min. Fryc dośrodkował w pole karne, ale pewnie piłkę wychwycił wychodzący z bramki Pawełek.

29 min. Zza pola karnego uderzał Morioka, ale niecelnie.

28 min. Za mocne podanie Kokoszki do Picha, aut dla gospodarzy.

26 min. Źle rozegrany ten korner, niedokładne zagranie Morioki.

25 min. Dośrodkowuje Roman, ale jego uderzenie zostaje zablokowane. Mamy rzut rożny.

24 min. Misak faulowany przez Dankowskiego.

23 min. Jak na razie gra toczy się w środku pola.

21 min. Misak dośrodkował futbolówkę w pole karne z rzutu wolnego, gdzie akcję próbował zamykać Osyra. Nie trafił jednak w piłkę.

20 min. Kolejny faul Stjepanovicia, póki co arbiter nie wyciąga kartek.

19 min. Mamy remis 1:1, czyli pojedynek rozpoczyna się od nowa. Czy podrażniony Śląsk odgryzie się Termalice?

18 min. Doskonałe uderzenie Gergela z rzutu wolnego, piłka przypadkowo odbiła się w polu karnym od Pawełka i trafiła pod nogi Putiwcewa. Ten natychmiast wykorzystał ten prezent i mocnym strzałem umieścił ją w bramce strzeżonej przez Mariusza Pawełka.

17 min. Wcześniej Babiarz oddał efektowny strzał, ale piłka minęła bramkę Śląska.

17 min. Stjepanović uderzył łokciem Misaka, ale kartki nie otrzymuje.

16 min. Korner dla gospodarzy, ale źle rozegrany.

15 min. Morioka dobrze zachował się w defensywie, blokując dośrodkowanie Gergela.

12 min. Kolejne zagranie w pole karne Śląska, ale dobrze ustawieni defensorzy oddalają zagrożenie spod własnej bramki.

11 min. Gergel zagrał z prawego skrzydła w pole karne, ale na posterunku był Augusto.

9 min. Ekipa z Niecieczy próbuje nieudolnie budować atak pozycyjny.

8 min. Długie podanie Osyry wzdłuż bocznej linii nie trafia do żadnego z jego kolegów.

7 min. Pawełek wyłapuje piłkę po wrzutce z rzutu wolnego.

5 min. Świetne prostopadłe podanie Morioki do wychodzącego na wolne pole Picha, który nie daje szans Pilarzowi.

4 min. Od bramki rozpocznie Pilarz po słabym zagraniu Pawelca.

3 min. Zagranie Kokoszki również nie miało wyraźnego adresata.

1 min. Uderzenie Kovacevicia, ale zupełnie nieudane.

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął.

0 min. Piłkarze obu ekip są już na murawie.

0 min. Już za kilka chwil rozpocznie się piątkowe spotkanie 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Słoniki podejmą Śląsk Wrocław. Zapraszamy.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pilarz – Fryc, Osyra, Putiwcew, Guilherme – Babiarz (C), Kupczak – Gergel, Stefanik, Miśak – D. Nowak.
Śląsk Wrocław: Pawełek – Dankowski, Celeban (C), Kokoszka, Augusto Pereira Loureiro – Kovačević, Stjepanović – Román, Morioka, Pich – Zwoliński.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
72. minuta: wszedł Mitković - zszedł Gergel
61. minuta: wszedł Gutkovskis - zszedł Nowak
59. minuta: wszedł Guba - zszedł Misak

Śląsk Wrocław:
85. minuta: wszedł Biliński - zszedł Zwoliński
80. minuta: wszedł Riera - zszedł Morioka

90. minuta: Guilherme

80. minuta: Kovacević
43. minuta: Augusto

18 min -Doskonałe uderzenie Gergela z rzutu wolnego, piłka przypadkowo odbiła się w polu karnym od Pawełka i trafiła pod nogi Putiwcewa. Ten natychmiast wykorzystał ten prezent i mocnym strzałem umieścił ją w bramce strzeżonej przez Mariusza Pawełka.

83 min -Pich dośrodkował z narożnika boiska w pole karne, futbolówkę głową przedłużył Zwoliński, a Kokoszka domknął akcję.

5 min -Świetne prostopadłe podanie Morioki do wychodzącego na wolne pole Picha, który nie daje szans Pilarzowi.