40. Krivets, 72. Piątkowski,
3
2
Ekstraklasa | 17. 03. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Wisła Kraków wygrała z Wisłą Płock 3-2, decydującą bramkę zdobył Bartosz. Ozdobą meczu była znakomita bramka Stilica, dziękujemy za uwagę.

90 min. Niecelny strzał Stilica.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Zmiana w zespole Wisły Płock: Piotrowski zastępuje Piątkowskiego.

88 min. Zawodnicy "Białej gwiazdy" na fali.

86 min. GOOOL! Wisła Kraków zdobywa bramkę. Świetne podanie Zachary, Bartoszopanował piłkę i płaskim strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

84 min. GOOOOL! Wisła Kraków zdobywa bramkę. Perfekcyjny strzał Stilica zza pola karnego, bramkarz "Nafciarzy" nie miał wiele do powiedzenia.

82 min. Zmiana w zespole Wisły Kraków: Bartosz zastępuje Cywke.

80 min. Piątkowski uderza niecelnie.

78 min. Zmiana w zespole Wisły Kraków: Zachara zastępuje Brożka.

76 min. Żółtą kartkę otrzymuje Stilic.

74 min. Zmiana w zespole Wisły Płock: Iliev zastępuje Krivtsa.

72 min. GOOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę. Merebashvili zagrał do Piątkowskiego, ten wygrał pojedynek z defensorami Wisły i celnym strzałem pokonał Załuske.

71 min. Gospodarze przeważają, jednak nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

69 min. Żółtą kartkę otrzymuje Reca.

68 min. Zmiana w zespole Wisły Płock: Reca zastępuje Wlazło.

67 min. Zmiana w zespole Wisły Kraków: Stilic zastępuje Lloncha.

64 min. Niecelny strzał Videmonta.

62 min. Zawodnicy "Białej gwiazdy" starają się grać pressingiem.

60 min. Celny strzał Brleka.

58 min. Głowacki strzelił na bramkę "Nafciarzy", świetnie w bramce zachował się Kiełpin.

56 min. Oba zespoły dobrze bronią.

54 min. Nieudane dośrodkowanie Boguskiego.

52 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gonzalez.

51 min. Żółtą kartkę otrzymuje Cywka.

49 min. Spokojny początek drugiej połowy.

47 min. Sadlok uderzył w mur.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Gospodarze remisują z "Nafciarzami" 1-1.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

45 min. Celnie głową uderzał Brożek.

44 min. Żółtą kartkę otrzymuje Brożek.

42 min. Żółtą kartkę otrzymuje Mączyński.

40 min. GOOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę. Krivets wykorzystał niezdecydowanie defensorów gospodarzy i strzałem zza pola karnego trafił do bramki.

38 min. Żółtą kartkę otrzymuje Llonch.

36 min. Rzut rożny dla gości.

34 min. Gospodarze oddali inicjatywę imienniczce, "Nafciarze" śmielej atakują.

32 min. Świetna obrona Załuski po strzale Furmana, do piłki odbitej przez bramkarza Wisły doszedł jeszcze Merebashvili, jednak nie zdołał trafić do bramki.

30 min. Wisła Kraków spokojnie utrzymuje prowadzenie.

28 min. Niecelny strzał Krivtsa z rzutu wolnego.

26 min. Zblokowany strzał Krivtsa.

24 min. GOOOOL! Wisła Kraków zdobywa bramkę. Koronkowa akcja Wisły, Brożek zagrał do Boguskiego, ten przedłużył do Brleka, który pewnym strzałem wykończył akcję swojego zespołu.

22 min. Rzut rożny dla gospodarzy.

20 min. Wisła Płock przez chwilę bez Stępińskiego, który znajduje się poza boiskiem.

17 min. Oba zespoły skupiają się na defensywie, brakuje sytuacji bramkowych.

15 min. Zawodnicy "Białej gwiazdy" spuścili z tonu, goście rozgrywają piłkę.

13 min. Niecelny strzał Videmonta.

11 min. Sporo walki, lekką przewagę mają gospodarze, jednak "Nafciarze" mieli dogodną sytuację bramkową.

9 min. Znakomita obrona Załuski po strzale Merebashviliego.

7 min. Goście skupiają się na defensywie.

5 min. Miejscowi przeważają.

3 min. Rzut rożny dla gospodarzy.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zagra z Wisłą Płock.
Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Llonch, Boguski, Brlek - Brożek
Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Stępiński - Furman, Rogalski, Wlazło, Krivets, Merebashvili - Piątkowski
Wisła Kraków:
82. minuta: wszedł Bartosz - zszedł Cywka
78. minuta: wszedł Zachara - zszedł Brożek
67. minuta: wszedł Stilic - zszedł Boguski

Wisła Płock:
89. minuta: wszedł Piotrowski - zszedł Piątkowski
74. minuta: wszedł Iliev - zszedł Krivets
68. minuta: wszedł Reca - zszedł Wlazło

76. minuta: Stilic
52. minuta: Gonzalez
51. minuta: Cywka
44. minuta: Brożek
42. minuta: Mączyński
38. minuta: Llonch

69. minuta: Reca

86 min -GOOOL! Wisła Kraków zdobywa bramkę. Świetne podanie Zachary, Bartoszopanował piłkę i płaskim strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

84 min -GOOOOL! Wisła Kraków zdobywa bramkę. Perfekcyjny strzał Stilica zza pola karnego, bramkarz "Nafciarzy" nie miał wiele do powiedzenia.

24 min -GOOOOL! Wisła Kraków zdobywa bramkę. Koronkowa akcja Wisły, Brożek zagrał do Boguskiego, ten przedłużył do Brleka, który pewnym strzałem wykończył akcję swojego zespołu.

72 min -GOOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę. Merebashvili zagrał do Piątkowskiego, ten wygrał pojedynek z defensorami Wisły i celnym strzałem pokonał Załuske.

40 min -GOOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę. Krivets wykorzystał niezdecydowanie defensorów gospodarzy i strzałem zza pola karnego trafił do bramki.