55. Szwoch, 67. Siemaszko,
3
2
Ekstraklasa | 18. 03. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Piast wygrywa z Arką 3-2, zwycięstwo gospodarzom dała piękna bramka Badii. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Po mocnym strzale Murawskiego piłka odbija się od poprzeczki.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Piast broni prowadzenia.

87 min. Arka stara się wyrównać.

85 min. GOOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Fenomenalne uderzenie Badii w samo okienko daje prowadzenie Piastowi.

84 min. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Warcholak.

83 min. Przed polem karnym faulowany był Jankowski, będzie okazja dla Piasta.

81 min. Żółtą kartkę otrzymuje Formella.

80 min. Celny strzał Jankowskiego, jednak wprost w bramkarza Arki.

78 min. Zmiana w zespole Arki: Nalepa zastępuje Siemaszko.

77 min. Gra toczy się na połowie Arki.

75 min. Po strzale Jankowskiego piłka poleciała wysoko ponad bramką.

74 min. Rzut rożny dla Piasta.

73 min. Piast znów przejął inicjatywę.

71 min. GOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Dośrodkowanie Badii z lewej strony, Jankowski wygrywa pojedynek z defensorem Arki, zdobywa bramkę głową i zalicza znakomite wejście, bowiem pojawił się na boisku chwilę wcześniej.

70 min. Zmiana w zespole Piasta: Jankowski zastępuje Zivca.

69 min. Zmiana w zespole Piasta: Masłowski zastępuje Bukate.

68 min. Żółtą kartkę otrzymuje Siemaszko.

67 min. GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Idealne dośrodkowanie Formelli po strzale głową na bramkę zamienił Siemaszko.

64 min. Tempo meczu wzrasta, oba zespoły próbują grać nieco ofensywniej.

62 min. Zmiana w zespole Arki: Bożok zastępuje Viniciusa.

61 min. Płaski strzał Badii tuż przy słupku bramki obronił Jałocha.

59 min. Strzał Zivca został zblokowany przez defensora Arki.

58 min. Nieudane dośrodkowanie zawodnika Piasta z rzutu wolnego.

56 min. Na spalonym był Siemaszko.

55 min. GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Szwoch pewnie wykorzystał jedenastkę.

54 min. Żółtą kartkę otrzymuje Korun.

53 min. Rzut karny dla Arki.

52 min. Płaski strzał Viniciusa, piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Piasta.

51 min. Piast cofnął się do defensywy.

49 min. Arka ruszyła z kontrą, jednak zawodnicy nie oddali strzału.

47 min. Rzut rożny dla Piasta.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Piast prowadzi 1-0.

44 min. Żółtą kartkę otrzymuje Zivec.

42 min. Żółtą kartkę otrzymuje Warcholak.

40 min. Arka nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

38 min. Celny strzał Szwocha, jednak bramkarz Piasta pewnie obronił piłkę.

36 min. Niecelny strzał Badii.

34 min. Gliwiczanie kontrolują przebieg rywalizacji.

32 min. Rzut rożny dla Piasta.

30 min. GOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Nieudany wślizg Marciniaka, piłkę przejął Bukata, ograł jednego z zawodników Arki i precyzyjnym strzałem zdobył bramkę.

28 min. Zivec trafia w słupek.

26 min. Szwoch uderzył nieznacznie obok bramki.

24 min. Zivec szukał miejsca do oddania strzału, jednak defensorzy Arki nie pozwolili na uderzenie zawodnika Piasta.

22 min. Arka przejawia więcej ochoty do gry.

20 min. Wciąż brakuje sytuacji bramkowych.

18 min. Piast rozpocznie grę od rzutu wolnego.

16 min. Arka ruszyła z kontrą, Zivec uderzył zza pola karnego, Jałocha pewnie obronił.

14 min. Po dośrodkowaniu Szwocha z rzutu wolnego, bramkarz Piasta wpadł na jednego ze swoich zawodników, jednak obyło się bez kontuzji.

12 min. Rzut wolny dla Arki.

11 min. Oba zespoły nie kwapią się do przeprowadzania ofensywnych akcji.

9 min. Piast prowadzi grę.

7 min. Bramkarz Piasta pewnie przechwycił piłkę po wrzutce Szwocha.

5 min. Piast utrzymuje się przy piłce, jednak nie potrafi przedostać się pod pole karne gości.

3 min. Spokojny początek meczu.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Piast podejmie Arkę Gdynia.
Piast Gliwice: Szmatuła - Flis, Korun, Sedlar, Szeliga - Zivec, Murawski, Vranjes, Bukata - Badia, Papadopulos
Arka Gdynia: Jałocha - Zbozień, Marcjanik, Stolc, Warcholak - Vinicius, Kakoko, Marciniak, Formella - Szwoch, Siemaszko
Piast Gliwice:
70. minuta: wszedł Jankowski - zszedł Zivec
69. minuta: wszedł Masłowski - zszedł Bukata

Arka Gdynia:
78. minuta: wszedł Nalepa - zszedł Siemaszko
62. minuta: wszedł Bożok - zszedł Vinicius

54. minuta: Korun
44. minuta: Zivec

81. minuta: Formella
68. minuta: Siemaszko
42. minuta: Warcholak

84. minuta: Warcholak

85 min -GOOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Fenomenalne uderzenie Badii w samo okienko daje prowadzenie Piastowi.

71 min -GOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Dośrodkowanie Badii z lewej strony, Jankowski wygrywa pojedynek z defensorem Arki, zdobywa bramkę głową i zalicza znakomite wejście, bowiem pojawił się na boisku chwilę wcześniej.

30 min -GOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Nieudany wślizg Marciniaka, piłkę przejął Bukata, ograł jednego z zawodników Arki i precyzyjnym strzałem zdobył bramkę.

67 min -GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Idealne dośrodkowanie Formelli po strzale głową na bramkę zamienił Siemaszko.

55 min -GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Szwoch pewnie wykorzystał jedenastkę.