67. Jarosław Niezgoda,
0
1
Ekstraklasa | 18. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania. Ruch Chorzów pokonał Zagłębie Lubin 1:0.

90 min. Woźniak głową uderzał na bramkę Ruchu.

89 min. Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

87 min. Kamil Mazek znalazł się w sytuacji sam na sam z Polackiem, ale przestrzelił.

85 min. Zmiana w Ruchu, Adam Pazio zastąpił Łukasza Monetę.

85 min. Ostatnia zmiana "Miedziowych", za Łukasza Piątka pojawił się na boisku Kamil Mazek.

83 min. Vlasko uderzał z rzutu rożnego, piąstkował Hrdlicka.

81 min. Pierwsza zmiana w Ruchu, Eduards Visnakovs zmienił Jarosława Niezgodę.

78 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Ruchu.

76 min. Druga zmiana w Zagłębiu, Arkadiusz Woźniak pojawił się w miejsce Krzysztofa Janusa.

74 min. Buksa został zatrzymany przez Surmę.

73 min. Zmiana w Zagłębiu Lubin, z boiska schodzi Łukasz Janoszka, w jego miejsce pojawia się Jan Vlasko.

69 min. Niebezpieczny strzał Janoszki, z trudem interweniuje Hrdlicka.

67 min. GOOOL! Ruch Chorzów zdobywa bramkę. Jarosław Niezgoda otrzymał podanie od Lipskiego, znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Zagłębia i pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki.

66 min. Rzut wolny dla Zagłębia, Starzyński uderzał bezpośrednio, ale Hrdlicka nie dał się zaskoczyć.

64 min. Buksa zagrał do Starzyńskiego, ale piłkę zdołał wybić Helik.

62 min. Niedokładne dośrodkowanie Przybeckiego.

59 min. Kubicki stracił piłkę na korzyść Urbańczyka.

57 min. Po przerwie zdecydowanie częściej przy piłce utrzymują się gospodarze.

55 min. Janus złapany na spalonym.

54 min. Zagranie Starzyńskiego do Janoszki, który uderzał na bramkę Ruchu, ale niecelnie.

53 min. Maciej Urbańczyk został ukarany żółtą kartką za faul.

52 min. Janus zagrywał piłkę z rzutu rożnego.

51 min. Starzyński zagrał w pole karne do Janoszki, którego strzał został zablokowany przez Konczkowskiego.

49 min. Janus został złapany na spalonym.

48 min. Dośrodkowanie Todorovskiego zostało zablokowane przez obrońców Ruchu.

47 min. Błąd Grodzickiego wykorzystał Piątek, ale w porę uprzedził go Hrdlicka.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy.

43 min. Todorovski został złapany na spalonym.

41 min. Uderzenie z dystansu Starzyńskiego, Hrdlicka wyłapał futbolówkę.

40 min. Dwa z rzędu dośrodkowania Starzyńskiego z rzutu rożnego, Hrdlicka poradził sobie w obu tych sytuacjach.

39 min. Rajd Janusa pod bramkę Ruchu, piłkę wybił Surma.

38 min. Starzyński uderzał z rzutu rożnego.

36 min. Przybecki znalazł się w sytuacji nam na sam z golkiperem Zagłębia, ale uderzał za mocno nad bramką.

33 min. Gra przez ostatnie kilka minut toczy się na połowie Ruchu Chorzów.

29 min. Strzał Janoszki z dystansu, futbolówka powędrowała daleko od bramki Ruchu.

28 min. Dośrodkowanie Kubickiego, piłkę pewnie wyłapał Hrdlicka.

27 min. Starzyński został sfaulowany, po chwili podniósł się z murawy o własnych siłach.

25 min. Niezgoda pędził na bramkę Zagłębia, ograł Guldana, ale ostatecznie piłkę odebrał mu Kubicki.

23 min. Celny strzał Starzyńskiego, pewnie obronił jednak Hrdlicka.

21 min. Dośrodkowanie Dziwniela na pole karne, Helik uprzedził jednak Buksę.

20 min. Kolejny korner chorzowian, futbolówkę znów zagrywał Lipski, ale bez zagrożenia pod bramką Zagłębia.

19 min. Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu rożnego, do futbolówki pierwszy wyskoczył Guldan i wybił ją.

18 min. Janus próbował zaatakować bramkę Ruchu, ale piłkę w porę przejął Hrdlicka.

16 min. Zamieszanie pod bramką Ruchu, przy piłce był Piątek, ale nie zdołał oddać strzału.

14 min. Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

12 min. Wrzutka Dziwniela do Buksy, który uderzał na bramkę, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

11 min. Lipski zagrywał piłkę z rzutu rożnego, Moneta przyjął ją i uderzył na bramkę Zagłębia. Futbolówka powędrowała jednak tuż obok słupka.

9 min. Dośrodkowanie Przybeckiego, piłkę przejął Kowalczyk i zdecydował się na oddanie strzału.

8 min. Piłkę po dośrodkowaniu Konczkowskiego przejął Guldan.

7 min. Dziwniel wznowił grę od wrzutu z autu, futbolówkę przejęli jednak goście z Chorzowa.

6 min. Przybecki ruszył z kontratakiem, podał do Niezgody, ale futbolówkę w porę przejął Guldan.

4 min. Starzyński uderzał z rzutu rożnego, do piłki dopadł Madera, ale bez zagrożenia pod bramką Ruchu.

3 min. Zbyt mocne zagranie piłki do Janusa. To mogła być dobra akcja gospodarzy.

1 min. Pierwsza minuta i już pierwsza akcja! Buksa dośrodkowywał do Janoszki, który uderzał z półwoleja, ale trafił w boczną siatkę.

1 min. Mecz właśnie się rozpoczął. Przy piłce goście.

0 min. Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację z drugiego sobotniego meczu 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin zmierzy się z Ruchem Chorzów.
Zagłębie Lubin: Polacek - Dziwniel, Guldan, Madera, Todorovski - Piątek, Kubicki, Janoszka, Starzyński, Janus - Buksa.
Ruch Chorzów: Hrdlicka - Kowalczyk, Helik, Grodzicki, Konczkowski - Surma, Urbańczyk, Moneta, Lipski, Przybecki - Niezgoda.
Zagłębie Lubin:
85. minuta: wszedł Kamil Mazek - zszedł Łukasz Piątek
76. minuta: wszedł Arkadiusz Woźniak - zszedł Krzysztof Janus
73. minuta: wszedł Jan Vlasko - zszedł Łukasz Janoszka

Ruch Chorzów:
85. minuta: wszedł Adam Pazio - zszedł Łukasz Moneta
81. minuta: wszedł Eduards Visnakovs - zszedł Jarosław Niezgoda

53. minuta: Urbańczyk

67 min -GOOOL! Ruch Chorzów zdobywa bramkę. Jarosław Niezgoda otrzymał podanie od Lipskiego, znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Zagłębia i pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki.