Jagiellonia Białystok
0
0
Ekstraklasa | 18. 03. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Pogoń zremisowała z Jagiellonią 0-0, goście przez całą drugą połowę grali w osłabieniu. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Piłka znalazła się w bramce Jagiellonii, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

90 min. Matras miał dobrą okazję, jednak strzał z bliskiej odległości obronił bramkarz Jagiellonii.

90 min. Kelemen zdołał odbić piłkę po dośrodkowaniu Deleva.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Świderski zastępuje Vassiljeva.

87 min. Cernych zdołał uderzyć na bramkę Pogoni, jednak próba była zbyt lekka.

86 min. Pogoń nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej, Jagiellonia skupiła się na defensywnej grze.

84 min. Dośrodkowanie Gyurcso z prawej strony, nikt nie przeciął jednak tego zagrania.

82 min. Jagiellonia utrzymuje się w okolicach pola karnego Pogoni.

80 min. Niecelny strzał Murawskiego.

79 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Romanchuk zastępuje Sheridana.

77 min. Jagiellonia będzie zadowolona z remisu.

75 min. "Portowcy" utrzymują się przy piłce, jednak nie potrafią przedrzeć się przez dobrze zorganizowaną defensywę Jagiellonii.

73 min. Rzut rożny dla Pogoni.

72 min. Jagiellonia prawie całą drużyną znajduje się na własnej połowie.

70 min. Żółtą kartkę otrzymuje Matras.

68 min. Jagiellonia zaczyna cofać się do defensywy.

66 min. Zmiana w zespole Pogoni: Matynia zastępuje Nunesa.

64 min. Pogoń zaczyna przeważać.

62 min. Rapa zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Frączczaka, jednak przejął ją bramkarz.

60 min. Pogoń czeka na ruch Jagiellonii.

58 min. Pogoń nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

56 min. Jagiellonia prowadzi grę.

54 min. Celny strzał Vassiljeva, bramkarz odbił piłkę.

53 min. Jagiellonia rozpocznie grę od rzutu wolnego.

51 min. Delev nie opanował piłki.

49 min. Rapa dośrodkował piłkę w pole karne, pewnie przechwycił ją bramkarz Jagiellonii.

48 min. Jagiellonia, pomimo brakuje zawodnika, stara się atakować.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Bez bramek, goście grają w "10".

45 min. Dosyć nerwowo zrobiło się w obu drużynach.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Gyurcso minął Burlige, zawodnik Jagiellonii wyraźnie zahaczył piłkarza Jagiellonii, sędzia wyrzucił go z boiska.

43 min. Czerwoną kartkę otrzymuje Burliga.

41 min. Rzut rożny dla Pogoni.

40 min. Vassiljev wrzucił piłkę z prawej strony idealnie na głowę Sheridana, jednak ten przestrzelił.

38 min. Żółtą kartkę otrzymuje Cincadze.

37 min. Żółtą kartkę otrzymuje Tomelin.

36 min. Bramkarz Pogoni źle wznowił grę, Sheridan zgrał do Grzyba, ten uderzył z dystansu, jednak piłka poleciała obok bramki.

34 min. Kelemen wyszedł z bramki, jednak źle obliczył lot piłki i okazję miał Delev, trafił jednak wprost w bramkarza Jagiellonii.

32 min. Delev uderzył obok bramki.

31 min. Żółtą kartkę otrzymuje Góralski.

30 min. Będzie okazja dla Pogoni z rzutu wolnego.

29 min. Zmiana w zespole Pogoni: Cinsadze zastępuje Niepsuja.

27 min. Na spalonym był Sheridan.

25 min. Frączczak dograł do Deleva, niewiele brakowało, aby zawodnik wpadł z piłką do bramki, ta trafiła jednak w słupek.

23 min. Sheridan nie opanował piłki, rozpoczną gospodarze.

21 min. Pogoń rozgrywa piłkę, Jagiellonia stara się kontratakować.

19 min. Żadna z drużyn nie potrafi przejąć inicjatywy.

17 min. Pogoń długo wymieniała piłkę, jednak w decydującej fazie jeden z zawodników zagrał niedokładnie.

15 min. Żółtą kartkę otrzymuje Nunes.

14 min. Niecelny strzał Frankowskiego.

12 min. Jagiellonia próbuje grać skrzydłami.

10 min. Obie drużyny starają się atakować.

8 min. Fraczczak dośrodkował z prawej strony, jednak piłka była już poza boiskiem.

6 min. Tomasik wywalczył rzut rożny.

5 min. Piłka dotarła do Sheridana, napastnik "Jagi" oddał strzał, jednak został zblokowany.

4 min. Strzał z dystansu Gyurcso, jednak piłka poleciała wprost w bramkarza.

3 min. Akcja Pogoni, po której defensor Jagiellonii wybija piłkę na rzut rożny.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Pogoń zagra z Jagiellonią.
Pogoń Szczecin: Słowik - Nunes, Rudol, Rapa, Niepsuj - Matras, Murawski, Gyurcso, Drygas, Delev - Frączczak
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Burliga, Tomelin, Runje, Tomasik - Góralski, Grzyb, Frankowski, Vassiljev, Cernych - Sheridan
Pogoń Szczecin:
66. minuta: wszedł Matynia - zszedł Nunes
29. minuta: wszedł Cinsadze - zszedł Niepsuj

Jagiellonia Białystok:
88. minuta: wszedł Świderski - zszedł Vassiljev
79. minuta: wszedł Romanchuk - zszedł Sheridan

70. minuta: Matras
38. minuta: Cincadze
15. minuta: Nunes

37. minuta: Tomelin
31. minuta: Góralski

43. minuta: Burliga