Górnik Łęczna
0
0
Ekstraklasa | 19. 03. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Lech po słabym pojedynku remisuje bezbramkowo z Górnikiem. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Zmiana w zespole Górnika: Grzelczak zastępuje Śpiączke.

90 min. Rzut wolny dla Górnika.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Wydaje się, że Lech nie zdobędzie kompletu punktów.

86 min. Zmiana w zespole Górnika: Ubiparip zastępuje Dzalamidze.

84 min. Śpiączka znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak świetną obroną popisał się Putnocky.

83 min. Lech nadal walczy o wygraną.

81 min. Zmiana w zespole Lecha: Robak zastępuje Pawłowskiego.

80 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kownacki.

79 min. Znakomita parada Prusaka po strzale głową jednego z lechitów.

78 min. Rzut rożny dla Lecha.

76 min. Górnik ciągle w defensywie, Lech atakuje, jednak bez rezultatu.

74 min. Zmiana w zespole Lecha: Makuszewski zastępuje Jevticia.

73 min. Rzut wolny dla Lecha.

71 min. Rzut rożny dla Lecha.

69 min. Zmiana w zespole Lecha: Radut zastępuje Majewskiego.

68 min. Kontra Górnika, jednak niecelnie uderzał Bonin.

67 min. Lechici biją głową w mur, chciałoby się powiedzieć.

65 min. Nieudane zagranie Pawłowskiego.

63 min. Pawłowski ograł rywala, oddał strzał, jednak spudłował.

61 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gajos.

59 min. Lech przeważa, jednak nie potrafi przedostać się przez dobrze postawioną defensywę gości.

57 min. Kownacki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarze, jednak zwlekał z oddaniem strzału i został zblokowany.

55 min. Żółtą kartkę otrzymuje Trałka.

53 min. Kownacki przewrócił się w polu karnym Górnika, jednak sędzia nie przerwał gry.

51 min. Strzał Pawłowskiego, piłka minęła bramkę Górnika.

50 min. Lech nadal przeważa.

48 min. Majewski uderzył obok słupka.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lech remisuje bezbramkowo z Górnikiem.

44 min. Górnik rozpocznie grę od własnej bramki.

42 min. Niecelne uderzenie jednego z zawodników "Kolejorza".

40 min. Lech w ofensywie nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

38 min. Niecelne uderzenie Pawłowskiego.

36 min. Rzut wolny dla Lecha.

34 min. Lech nadal prowadzi grę, rozgrywa piłkę, goście skupiają się na defensywie.

32 min. Górnik całą jedenastką znajduje się na swojej połowie.

30 min. Lech ma przewagę, jednak nie potrafi stworzyć sytuacji bramkowej.

28 min. Górnik zaskakująco łatwo często przedostaje się w pole karne "Kolejorza".

26 min. Hernandez mocno uderzył z dystansu, Putnocky wybił piłkę na rzut rożny.

24 min. Rzut wolny dla Lecha na połowie gości.

22 min. Rzut rożny dla Górnika.

20 min. Lechici spokojnie czekają na swoją okazję.

18 min. Lech zaczyna atakować.

16 min. Śpiączka ograł dwóch rywali, zdecydował się na strzał, jednak został zblokowany.

14 min. Pawłowski zagrał prostopadłą piłkę pomiędzy defensorów gości, Majewski miał przed sobą jedynie bramkarza, jednak dobrą obroną popisał się Prusak.

12 min. Wydawało się, że zawodnik Górnika zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym, sędzia jednak nie przerwał gry.

10 min. Lech jak na razie nie może przedostać się pod pole karne Górnika.

8 min. Górnik rozgrywa piłkę, Lech czeka na rywala.

6 min. Na spalonym był Leandro.

5 min. Blisko powodzenia był Śpiączka, po jego strzale głową piłka trafiła w poprzeczkę.

4 min. Bramkarz Lecha odbił przed siebie strzał Leandro, dobitka została zblokowana.

2 min. Defensor Górnika zgrał piłkę głową do bramkarza.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lech zagra z Górnikiem Łęczna.
Lech Poznań: Putnocky - Kostevych, Wilusz, Bednarek, Kędziora - Trałka, Gajos, Pawłowski, Majewski, Jevtic - Kownacki
Górnik Łęczna: Prusak - Matei, Komor, Pitry, Leandro - Tymiński, Sasin, Bonin, Hernandez, Dzalamidze - Śpiączka
Lech Poznań:
81. minuta: wszedł Robak - zszedł Pawłowski
74. minuta: wszedł Makuszewski - zszedł Jevtic
69. minuta: wszedł Radut - zszedł Majewski

Górnik Łęczna:
90. minuta: wszedł Grzelczak - zszedł Śpiączka
86. minuta: wszedł Ubiparip - zszedł Dzalamidze

80. minuta: Kownacki
61. minuta: Gajos
55. minuta: Trałka