Cracovia
3
0
Ekstraklasa | 19. 03. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu, Korona pokonuje w Kielcach Cracovię 3:0.

90 min. Abalo dograł do Kotarzewskiego, który w sprzyjającej sytuacji nie umieścił futbolówki w bramce.

90 min. Kielczanie zupełnie się nie spieszą z rozgrywaniem akcji - dwa gole, które padły w ostatnich minutach, zapewniły im zwycięstwo.

90 min. O trzy minuty dłużej potrwa 2. połowa tego meczu.

88 min. Precyzyjny strzał Kiełba tuż zza pola karnego. Sandomierski nie dał rady odbić piłki, choć próbował.

87 min. Zmiana w zespole kielczan: boisko opuszcza Palanca, w jego miejsce wchodzi Kotarzewski.

86 min. I stało się! Górski świetnie wykończył dośrodkowanie Abalo i strzałem z bliska pokonał Sandomierskiego. Bramkarz Pasów nie miał szans na skuteczną interwencję.

84 min. Tymczasem coś się stało Szczepaniakowi, ale już wraca na boisko.

83 min. Uderzał Palanca, ale niedokładnie.

82 min. I jest wymuszona zmiana w Koronie: Boisko opuszcza Żubrowski, w jego miejsce wchodzi Marković.

80 min. Żubrowski ma jakiś problem zdrowoty i jest opatrywany przez lekarzy.

80 min. I zmiana w ekipie Pasów: boisko opuszcza Wołąkiewicz, w jego miejsce wchodzi Szczepaniak.

79 min. Z dystansu uderzał Możdżeń, ale obok bramki Sandomierskiego.

77 min. Pierwsza zmiana w Koronie: Micanski schodzi, Górski wchodzi.

76 min. Zbyt mocna centra Możdżenia do Kiełba. Bramkarz rywali zacznie od bramki.

74 min. Strzał Możdżenia z dystansu, ale Sandomierski po zakotłowaniu się sparował piłkę na korner!

73 min. Niecelny strzał Kwietnia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

71 min. Kiełb uderzał z drugiej strony boiska ze skrzydła prosto na aut.

70 min. Dwadzieścia minut do końca drugiej połowy, tymczasem nie oglądaliśmy jeszcze ani jednej groźnej akcji.

68 min. Piłka trafiła po nogi Vestenickiego, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane

67 min. Od bramki Borjan, wybija daleko piłkę.

66 min. Grzelak ucierpiał w jednym starciu i musi opuścić na chwilę boisko, niezbędna mu jest pomoc medyczna.

64 min. Grzelak uderzał z dystansu, ale niecelnie. Od bramki golkiper Pasów.

63 min. Tym razem uderzal Piątek, ale jego strzał nie mógł zaskoczyć Borjana.

61 min. Przy piłce cały czas gracze Korony Kielce - krakowianie próbują, ale idzie im to niezbyt sprawnie, głównie skupiają się na obronie.

60 min. I ponownie Micanski i znów niecelnie.

58 min. Uderzał Micanski z pierwszej piłki, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

56 min. Wołąkiewicz wygrał pojedynek biegowy z Micanskim i przejął piłkę.

55 min. Uderzył futbolówkę Palanca, ale nie trafiła ona do żadnego z jego kolegów.

54 min. Korner dla Korony, do piłki podchodzi Palanca.

53 min. A tymczasem na spalonym Palanca.

51 min. Uderzał zza pola karnego Budziński, ale zrobił to niecelnie.

50 min. Dejmek faulowany przez Piątka, będzie stały fragment gry dla Korony.

49 min. Jak na razie przy piłce Cracovia.

48 min. Jenrisek na prawej stronie wbił mocno piłkę w pole karne, ale obrońcy kielczan byli czujni.

46 min. I mamy kolejną zmianę w ekipie Pasów. Boisko opuszcza Mihalik, w jego miejsce wchodzi Jendrisek

46 min. Druga połowa rozpoczęta.

45 min. W ataku faulował Kwiecień.

45 min. Korner dla Korony, ale źle rozegrany.

45 min. Tylko o dwie minuty dłużej potrwa 1. połowa.

44 min. Kiełb uderzał z rzutu wolnego, piłka przelatuje nieznacznie nad bramką Pasów!

43 min. Marcin Budziński sfaulował Palancę i otrzymał żółtą kartkę.

41 min. I kolejna żółta kartka dla kielczan - tym razem ukarany Abalo za faul na Jaroszyńskim.

40 min. Dobre przejęcie piłki przez Wołąkiewicza.

39 min. Dość nerwowi są gracze Korony, mimo prowadzenia.

39 min. Kwiecień fauluje Deleu i ogląda żółtą kartkę.

37 min. Bartosz Rymaniak ukarany żółtą kartką.

35 min. Dąbrowski podchodzi do piłki, uderza, ale trafia w mur.

34 min. Faulowany Deleu, będzie stały fragment gry dla Pasów.

33 min. Na tego gola zanosiło się już od dłuższego czasu. Pomocnik zdecydował się na strzał z dystansu i piłka wpadła tuż pod poprzeczkę bramki krakowian.

31 min. Teraz z dystansu uderzał Możdżeń, ale piłka przeleciała wysoko ponad bramką Pasów.

29 min. Grzelak przejął piłkę adresowaną do Mihalika.

27 min. Uderzał Palanca, zrobił to sprytnie, acz niecelnie.

26 min. Krakowianie zepchnięci praktycznie do obrony - muszą się bronić całym zespołem.

25 min. Krzysztof Piątek faulowany przez Dejmka.

22 min. Przy piłce cały czas gospodarze, składnie idzie im budowanie akcji.

20 min. I mamy zapowiadaną zmianę w ekipie krakowian. Boisko opuszcza Cetnarski, w jego miejsce wchodzi Deleu

19 min. Cracovia w dziewięciu, Wołąkiewicz wciąż opatrywany poza boiskiem.

18 min. Na spalonym Abalo.

17 min. Wracamy do gry, piłka przy gospodarzach.

15 min. Chwila przerwy w grze.

15 min. Możdżeń zderzył się z Wołąkiewiczem, obaj panowie potrzebują pomocy medyków.

13 min. Co w sytuacji braku jednego zawodnika zrobi Jacek Zieliński? Czy dokona jakichś zmian?

13 min. Bardzo kiepskie dośrodkowanie Grzelaka w pole karne.

11 min. Cetnarski nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala.

10 min. Polczak zdołał jeszcze wymusić faul

9 min. Do piłki podchodzi Jacek Kiełb, uderza, ale futbolówka trafia w słupek! Coś nieprawdopodobnego!

8 min. Wójcicki otrzymuje czerwoną kartkę za faul na Abalo!

8 min. Rzut karny dla Korony Kielce!

7 min. Borjan daleko wybija piłkę - naciskany przez gracza rywali - i mamy aut dla Pasów

6 min. Dośrodkowanie Cetnarskiego, ale koroniarze łatwo sobie z nim radzą.

5 min. Mihalik dogrywał z prawej strony boiska, a Kwiecień głową wybija na korner.

3 min. Abalo dgrywał w kierunku Micanskiego, ale zrobił to niedokładnie. Piłkę mają Pasy.

2 min. Dalekie podanie na Cetnarskiego, ten wychodzi na czystą pozycję, ale sędzia odgwizduje spalonego.

1 min. Rozpoczęli goście. Podopieczni Jacka Zielińskiego muszą dziś wygrać, by wydostać się ze strefy spadkowej.

1 min. Początek meczu.

0 min. Przywitanie kapitanów obu ekip.

0 min. Piłkarze obu ekip są już na murawie.

0 min. Murawa stadionu w Kielcach została wymieniona, toteż zawodnicy nie powinni narzekać na nawierzchnię.

0 min. Zapraszamy Państwa do niedzielnego spotkania 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Korona Kielce podejmie Cracovię.
Korona Kielce: Borjan – Rymaniak, Dejmek, Kwiecień, Grzelak – Możdżeń, Żubrowski – Abalo, Palanca, Kiełb – Micanski.
Cracovia: Sandomierski – Wójcicki, Polczak, Wołąkiewicz, Jaroszyński – D. Dąbrowski, Budziński – Vestenický, Cetnarski, Mihalik – Krzysztof Piątek.
Korona Kielce:
87. minuta: wszedł Kotarzewski - zszedł Palanca
82. minuta: wszedł Marković - zszedł Żubrowski
77. minuta: wszedł Górski - zszedł Micanski

Cracovia:
80. minuta: wszedł Szczepaniak - zszedł Wołąkiewicz
46. minuta: wszedł - zszedł
20. minuta: wszedł Deleu - zszedł Cetnarski

41. minuta: Abalo
39. minuta: Kwiecień
37. minuta: Bartosz Rymaniak

Cracovia:
43. minuta: Marcin Budziński

Cracovia:
8. minuta: Jakub Wójcicki

88 min -Precyzyjny strzał Kiełba tuż zza pola karnego. Sandomierski nie dał rady odbić piłki, choć próbował.

86 min - I stało się! Górski świetnie wykończył dośrodkowanie Abalo i strzałem z bliska pokonał Sandomierskiego. Bramkarz Pasów nie miał szans na skuteczną interwencję.

33 min -Na tego gola zanosiło się już od dłuższego czasu. Pomocnik zdecydował się na strzał z dystansu i piłka wpadła tuż pod poprzeczkę bramki krakowian.