58. Kucharczyk, 88. Kucharczyk,
1
2
Ekstraklasa | 19. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Legia wygrywa z Lechią 2-1 po ciekawym pojedynku. Zwycięstwo stołecznym zapewniły dwie bramki Kucharczyka. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Zmiana w zespole Legii: Szymański zastępuje Guilherme.

90 min. Legia kontroluje wynik meczu.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. W dość prostej sytuacji fatalnie zachował się Maloca, który zgrał piłkę głową wprost pod nogi Kucharczyka, ten po przyjęciu futbolówki oddał precyzyjny strzał i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

86 min. Legia nie potrafi przedostać się na połowę rywali.

84 min. Po uderzeniu Slavcheva, piłka odbiła się od jednego z zawodników Legii i spadła nieznacznie ponad poprzeczką bramki Legii.

82 min. Obie drużyny grają o komplet punktów.

80 min. Zmiana w zespole Lechii: Mak zastępuje Wolskiego.

78 min. Żółtą kartkę otrzymuje Slavchev.

76 min. Wolski był blisko zdobycia bramki, ograł dwóch rywali, oddał strzał, jednak piłka trafiła w słupek bramki.

74 min. Lechia osiągnęła przewagę.

72 min. Znakomity strzał głową Marco Paixao w jeszcze lepszym stylu obronił bramkarz Legii.

70 min. Zmiana w zespole Lechii: Flavio Paixao zastępuje Haraslin.

68 min. Kuciak po raz trzeci! Bramkarz Lechii obronił strzał Odjidjy-Ofoe.

66 min. Znowu Kuciak w roli głównej, tym razem odbił piłkę po strzale Kucharczyka.

64 min. Kuciak wybija piłkę na rzut rożny po centro-strzale Guilherme.

63 min. Legia atakuje, Lechia nie potrafi dłużej utrzymać się przy futbolówce.

61 min. Rzut rożny dla Legii.

60 min. Na spalonym był Guilherme.

58 min. GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Guilherme, Kucharczyk wygrał pozycję z piłkarzem Lechii i sprytnym strzałem doprowadził do wyrównania.

57 min. Zmiana w zespole Legii: Kucharczyk zastępuje Hamalainena.

56 min. Żółtą kartkę otrzymuje Guilherme.

55 min. Rzut rożny dla Legii.

53 min. Żółtą kartkę otrzymuje Janicki.

51 min. Legia od razu stara się wyrównać.

49 min. GOOOOL! Lechia zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową uderzył Maloca, przed bramką Hlousek wybił piłkę wprost w Malarza, wydawało się, że futbolówka nie przekroczyła linii bramkowej, sędzia przyznał jednak bramkę Lechii.

47 min. Haraslin wywalczył rzut rożny.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lechia remisuje bezbramkowo z Legią.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Wolski dośrodkuje piłkę z narożnika boiska.

42 min. Rzut wolny dla Legii.

40 min. Nie można odmówić obu drużynom walki, jednak brakuje sytuacji i strzałów na bramkę.

38 min. Na spalonym był Guilherme.

37 min. Nieudane zagranie Wolskiego.

35 min. Odjidja-Ofoe nie opanował piłki.

33 min. Legia utrzymuje się w posiadaniu piłki.

31 min. Głębokie dośrodkowanie Guilherme, Kuciak przechwycił piłkę.

29 min. Żółtą kartkę otrzymuje Dąbrowski.

27 min. Mocne uderzenie Wolskiego z rzutu wolnego, bramkarz Legii wybił piłkę przed siebie, doszedł do niej jeden z zawodników Lechii, jednak spudłował.

25 min. Aktywny w szeregach gospodarzy jest Krasic, po faulu na nim Lechia będzie miała rzut wolny.

23 min. Mamy sporo walki, brakuje sytuacji bramkowych.

21 min. Żółtą kartkę otrzymuje Wojtkowiak.

20 min. Kopczyński spóźnił się z wślizgiem, będzie rzut wolny dla Lechii.

18 min. Lechia przejmuje inicjatywę.

16 min. Lechiści dochodzą do głosu.

14 min. Faulowany był Haraslin, Lechia będzie miała rzut wolny.

12 min. Tempo meczu jest dosyć szybkie, obie drużyny nastawione są na ofensywną grę.

10 min. Legia częściej utrzymuje się przy piłce, jednak Lechia wyprowadza kontrataki.

8 min. Lechia wyszła z kontrą, jednak nie zdołali uderzyć na bramkę.

6 min. Guilherme wywalczył rzut rożny.

4 min. Rzut rożny dla Legii.

3 min. Niecelne uderzenie Moulin.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lechia podejmować będzie Legię.
Lechia Gdańsk: Kuciak - Janicki, Nunes, Maloca, Wawrzyniak - Krasic, Wolski, Haraslin, Wojtkowiak, Kuświk - Paixao
Legia Warszawa: Malarz - Hlousek, Pazdan, Dąbrowski, Jedrzejczyk - Moulin, Kopczyński, Hamalainen, Odjidja-Ofoe, Guilherme - Radovic
Lechia Gdańsk:
80. minuta: wszedł Mak - zszedł Wolski
70. minuta: wszedł Flavio Paixao - zszedł Haraslin

Legia Warszawa:
90. minuta: wszedł Szymański - zszedł Guilherme
57. minuta: wszedł Kucharczyk - zszedł Hamalainen

78. minuta: Slavchev
53. minuta: Janicki
21. minuta: Wojtkowiak

56. minuta: Guilherme
29. minuta: Dąbrowski

49 min -GOOOOL! Lechia zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową uderzył Maloca, przed bramką Hlousek wybił piłkę wprost w Malarza, wydawało się, że futbolówka nie przekroczyła linii bramkowej, sędzia przyznał jednak bramkę Lechii.

88 min -GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. W dość prostej sytuacji fatalnie zachował się Maloca, który zgrał piłkę głową wprost pod nogi Kucharczyka, ten po przyjęciu futbolówki oddał precyzyjny strzał i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

58 min -GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Guilherme, Kucharczyk wygrał pozycję z piłkarzem Lechii i sprytnym strzałem doprowadził do wyrównania.