Korona Kielce
3
0
Ekstraklasa | 31. 03. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania. Śląsk pokonuje Koronę Kielce 3:0. Dwa gole w tym pojedynku padły z rzutów karnych.

90 min. Uderzenie Kotarzewskiego z dystansu, ale zostaje zablokowane.

90 min. Dankowski uderza z dystansu, ale bramkarz Korony wybija na róg.

90 min. O trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

89 min. Korner dla Śląska, krótko rozegrany, centruje Engels, ale niezbyt dokładnie.

88 min. Aankour ukarany żółtą kartką.

87 min. Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy: boisko opuszcza Roman, zastępuje go Engels.

84 min. Z boiska schodzi Ryota Morioka, zastępuje go Ostoja Stjepanović.

82 min. Kiełb przewracany w środkowej strefie boiska.

80 min. Kamil Biliński pewnie wykorzystuje "jedenastkę".

79 min. Mamy rzut karny dla Śląska!

78 min. Zmiana w ekipie Śląska Wrocław: z boiska schodzi Łukasz Zwoliński, zastępuje go Kamil Biliński.

76 min. Aankour uderza z rzutu wolnego, ale trafia wprost w mur!

75 min. Żółta kartka dla Riery.

74 min. Dejmek zatrzymuje Romana wślizgiem.

73 min. Boisko opuszcza Abalo, zastępuje go Kotarzewski.

70 min. Mocne dośrodkowanie Abalo z prawej strony boiska, piłkę bez problemów wyłapuje Pawełek.

69 min. Dobra interwencja Kwietnia.

68 min. Grzelak faulowany przez Zwolińskiego.

66 min. Kolejna zmiana w zespole Korony: z boiska schodzi Ilijan Micanski, zastępuje go Maciej Górski.

64 min. Podopieczni Jana Urbana cały czas w natarciu.

63 min. Ten drugi, pechowy gol, dobił graczy Korony.

62 min. Roman wpadł w pole karne ograł kilku rywali i strzelił. Jeszcze interweniować próbował Dejmek, który pechowo skierował piłkę do własnej bramki!

60 min. Pierwsza zmiana w zespole kielczan: schodzi Miguel Palanca, na boisku pojawia się Nabil Aankour.

60 min. Morioka ograł Kwietnia, ale niedokładne było jego podanie.

58 min. Kiełb zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale niecelny.

56 min. Dośrodkowanie z narożnika, bramkarz Śląska pewnie interweniuje w powietrzu.

54 min. Dankowski blokuje dośrodkowanie Palanki i korner dla Korony.

53 min. Pich dogrywa do obiegającego Riery, on wpada w pole karne i centruje przed bramkę do Zwolińskiego, ale dobrze interweniuje Borjan.

51 min. A tymczasem od bramki Pawełek.

5 min. Kiełb dośrodkowuje z lewej strony boiska przed bramkę tuż za linię obrony, ale Micanski nie trafia do tej piłki.

49 min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę, do futbolówki dopada Lewandowski. Za pierwszym razem trafia wprost w Borjana, a przy próbie dobitki zostaje zablokowany.

48 min. Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Grzelak za faul.

47 min. Dobre piąstkowanie Pawełka po wrzutce Kiełba z rzutu rożnego.

47 min. Bez zmian w obu ekipach.

46 min. Początek 2. połowy.

45 min. Już za kilka chwil rozpoczniemy drugą część pojedynku we Wrocławiu.

45 min. O minutę dłużej potrwa 1. część meczu.

44 min. Dobra interwencja Zwolińskiego.

43 min. Uderzał Micanski, ale trafił tylko w boczną siatkę.

41 min. Dobrze spisuje się w ostatnich minutach defensywa Korony.

40 min. Uderzał z wolnego Roman, ale dobrze interweniował bramkarz Korony.

39 min. Za mocne dośrodkowanie Picha z rzutu rożnego. Chwilę później faulowany jest jeszcze Morioka i mamy stały fragment gry dla Śląska.

38 min. Morioka dogrywa do Picha, ten w sytuacji sam na sam z Borjanem decyduje się lobować, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem rywali!

36 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Morioki do Zwolińskiego.

34 min. Możdżeń zatrzymywany przez Lewandowskiego.

33 min. Morioka pewnie egzekwuje "jedenastkę", uderzając na prawą stronę. Borjan nie miał szans na obronę.

33 min. Żubrowski ukarany żółtym kartonikiem.

32 min. Rzut karny dla Śląska podyktowany za faul Żubrowskiego na Morioce!

31 min. Grzelak uderzał głową, ale jego strzał nie mógł w żadnym wypadku zaskoczyć Pawełka.

29 min. Morioka zgrywał piłkę głową w kierunku Zwolińskiego, ten jednak został uprzedzony przez Borjana.

27 min. Uderzał z dystansu Micanski, ale niecelnie.

25 min. Zwoliński na spalonym.

24 min. Piłka przypadkowo trafiła do Romana, ale wybił Dejmek, czym uchronił swój zespół od straty gola!

22 min. Grzelak fauluje Romana, stały fragment gry dla Śląska.

21 min. Palanca centrował piłkę z rzutu wolnego, ale nic z tego nie wyszło.

20 min. Lewandowski dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale niedokładnie. Od bramki zacznie golkiper Korony.

18 min. Roman uderza z dystansu, ale strzał ten zostaje zablokowany.

17 min. Gol Morioki, ale sędzia odgwizduje spalonego.

16 min. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

16 min. Morioka stracił piłkę na rzecz Korony.

14 min. Śląsk źle rozegrał ten stały fragment gry.

13 min. Borjan odbił piłkę na rzut rożny po strzale Morioki.

11 min. Riera zagrywa do Zwolińskiego, który uderza z bliska, ale wprost Borjana.

10 min. Dobre dośrodkowanie Dankowskiego do Zwolińskiego. Ten jednak źle przyjął piłkę, którą ostatecznie złapał Borjan.

9 min. Mamy aut dla gospodarzy.

8 min. Gra toczy się w środkowej strefie boiska, przy piłce koroniarze.

7 min. Dośrodkowanie Dankowskiego z prawej strony zostaje zablokowane.

6 min. Źle rozegrany przez Koronę ten korner, piłka przejęta przez gospodarzy.

5 min. Micanski minął Pawełka, ale piłkę zmierzającą do bramki wślizgiem wybił Celeban. Mamy rzut rożny.

4 min. Abalo centrował piłkę w pole karne, jednak żaden z partnerów do niej nie doszedł.

3 min. Morioka zaatakował Abalo. Arbiter interweniuje.

2 min. Palanca wpada w pole karne rywala i uderza, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął.

0 min. Piłkarze obu ekip są już na murawie.

0 min. Już za kilka chwil rozpocznie się pierwszy mecz 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław podejmie Koronę Kielce. Bądźcie Państwo z nami.
Śląsk Wrocław: Pawełek – Dankowski, Celeban, Kokoszka, Lewandowski – Kovacević, Román – S. Riera, Pich, Morioka – Zwoliński.
Korona Kielce: Borjan – Możdżeń, Dejmek, Kwiecień, Grzelak – Żubrowski, Marković – Abalo, Kiełb, Palanca – Micanski.
Śląsk Wrocław:
87. minuta: wszedł Engels - zszedł Roman
84. minuta: wszedł Stjepanović - zszedł Morioka
78. minuta: wszedł Biliński - zszedł Zwoliński

Korona Kielce:
73. minuta: wszedł Kotarzewski - zszedł Abalo
66. minuta: wszedł Górski - zszedł Micanski
60. minuta: wszedł Aankour - zszedł Palanca

75. minuta: Riera

88. minuta: Aankour
48. minuta: Rafał Grzelak
33. minuta: Żubrowski

80 min - Kamil Biliński pewnie wykorzystuje "jedenastkę".

62 min -Roman wpadł w pole karne ograł kilku rywali i strzelił. Jeszcze interweniować próbował Dejmek, który pechowo skierował piłkę do własnej bramki!

33 min -Morioka pewnie egzekwuje "jedenastkę", uderzając na prawą stronę. Borjan nie miał szans na obronę.