Lech Poznań
0
0
Ekstraklasa | 31. 03. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Po wyrównanym pojedynku Wisła zremisowała bezbramkowo z Lechem. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Po strzale Bille Nielsena, piłka odbiła się od zawodnika Wisły i minęła bramkę "Białej gwiazdy".

89 min. Rzut wolny dla Lecha.

87 min. Lech ruszył z kontratakiem, jednak w decydującym momencie poślizgnął się Pawłowski.

85 min. Niecelny strzał Bille Nielsena.

84 min. Zmiana w zespole Wisły: Bartosz zastępuje Boguskiego.

82 min. Małecki przełożył piłkę na prawą nogę, uderzył, jednak ponad bramką.

80 min. Niecelny strzał Brleka.

79 min. Zmiana w zespole Lecha: Pawłowski zastępuje Makuszewskiego.

77 min. Rzut wolny dla Wisły.

75 min. Brakuje sytuacji bramkowych.

73 min. "Kolejorz" rozgrywa piłkę na własnej połowie.

71 min. Zmiana w zespole Wisły: Llonch zastępuje Stilicia.

70 min. Zmiana w zespole Lecha: Bille Nielsen zastępuje Robaka.

68 min. Na strzał z dystansu zdecydował się Małecki, jednak nieznacznie spudłował.

66 min. Zmiana w zespole Lecha: Radut zastępuje Majewskiego.

65 min. Zbyt mocno zagrywał Majewski, przy piłce Wisła.

63 min. Nieudany centrostrzał jednego z zawodników "Białej gwiazdy".

61 min. Zmiana w zespole Wisły: Ondrasek zastępuje Brożka.

59 min. Celnie uderzył Majewski, jednak bramkarz Wisły spokojnie obronił strzał.

57 min. Wisła rozgrywa piłkę.

55 min. Niecelny strzał Robaka.

54 min. Udany powrót do defensywy zaliczył Głowacki.

53 min. Rzut rożny dla Wisły.

51 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gajos.

49 min. Lech lepiej rozpoczął drugą połowę.

47 min. Mocny strzał Tetteha, Załuska zdołał jednak obronić uderzenie.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Wisła remisuje z Lechem 0-0.

44 min. Brakuje nieco sytuacji bramkowych, choć oba zespoły starają się grać ofensywną piłkę.

42 min. Po świetnej akcji Małecki wyłożył piłkę Boguskiemu, jednak ten uderzył ponad poprzeczką.

41 min. Strzał Brożka został zblokowany.

39 min. Lech kilka razy dośrodkował piłkę w pole karne Wisły, jednak czujnie zachowali się defensorzy.

37 min. Wisła sugerowała, że Stilic był faulowany w polu karnym Lecha, jednak sędzia nie przerwał gry.

35 min. Putnocky wyszedł z bramki, jednak wcześniej zareagował Bednarek wybijając piłkę.

33 min. Po faulu Jevticia, Wisła będzie miała rzut wolny.

31 min. Gonzalez wybija na rzut rożny.

29 min. Rzut rożny dla Wisły.

27 min. Faul Kostevycha, będzie rzut wolny dla Wisły.

25 min. Od bramki grę wznowi Lech.

24 min. Głowacki popisał się dobrym zagranie w defensywie.

22 min. Mecz nieco zwolnił, Wisła starannie rozgrywa piłkę.

20 min. Nieudane zagranie Nielsena, przy piłce Wisła.

18 min. Rzut rożny dla Wisły.

16 min. Po mocnym zagraniu Jevticia, Głowacki o mało co nie trafił do własnej bramki, na szczęście Załuska zdołał odbić piłkę.

15 min. Wisła stara się atakować pressingiem.

14 min. Po faulu Małeckiego, Lech będzie miał rzut wolny.

13 min. Rzut rożny dla Wisły.

11 min. Lech stara się rozgrywać piłkę.

9 min. Niecelny strzał Małeckiego.

8 min. Oba zespoły grają ofensywnie.

6 min. Tetteh doszedł do strzału, jednak spudłował.

5 min. Cywka wybija poza boisko, będzie rzut rożny.

4 min. Niecelnie główkował Głowacki.

3 min. Rzut rożny dla Wisły.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzy się z Lechem.
Wisła Kraków: Załuska - Sadlok, Gonzalez, Głowacki, Cywka - Brlek, Mączyński, Małecki, Stilic, Boguski - Brożek
Lech Poznań: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Nielsen, Kostevych - Gajos, Tetteh, Makuszewski, Majewski, Jevtic - Robak
Wisła Kraków:
84. minuta: wszedł Bartosz - zszedł Boguski
71. minuta: wszedł Llonch - zszedł Stilic
61. minuta: wszedł Ondrasek - zszedł Brożek

Lech Poznań:
79. minuta: wszedł Pawłowski - zszedł Makuszewski
70. minuta: wszedł Billie Nielsen - zszedł Robak
66. minuta: wszedł Radut - zszedł Majewski

51. minuta: Gajos