17. Hernandez, 37. Bonin, 62. Śpiączka, 80. Drewniak,
2
4
Ekstraklasa | 01. 04. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Arka przegrywa z Górnikiem Łęczna 2-4, goście kończyli mecz w dziesiątkę. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Trytko trafił w słupek!

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Matei.

89 min. Górnik rozpocznie grę od rzutu wolnego.

87 min. GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Bożok mocnym strzałem trafił w słupek, piłka spadła pod nogi Barisicia, który pewnym uderzeniem trafił do pustej siatki.

85 min. Rzut rożny dla Arki.

84 min. Górnik spokojnie kontroluje przebieg meczu.

82 min. Zmiana w zespole Górnika: Atoche zastępuje Tymińskiego.

80 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Drewniak popisał się znakomitym strzałem z rzutu wolnego, przeniósł piłkę nad murem, bramkarz Arki był bez szans.

79 min. Żółtą kartkę otrzymuje Socha.

77 min. Piesio próbował nabić rywala, jednak to zawodnik Górnika ostatni dotykał piłki zanim ta opuściła murawę.

75 min. Arka stara się atakować.

73 min. GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Formella precyzyjnym strzałem tuż przy słupku bramki zdobywa bramkę i pozostawia Arkę w grze.

71 min. Zmiana w zespole Górnika: Piesio zastępuje Śpiączke.

70 min. Zmiana w zespole Arki: Nalepa zastępuje Hofbauera.

69 min. Trytko uderzył ponad poprzeczką bramki.

68 min. Po starciu Sochy ze Śpiączką mamy przerwę w grze.

67 min. Górnik wznowi grę od rzutu wolnego.

65 min. Rzut rożny dla Arki.

63 min. Zmiana w zespole Arki: Barisic zastępuje Szwocha.

62 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Sasin znakomitym podaniem uruchomił Śpiączkę, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnym uderzeniem zdobył bramkę.

60 min. Po dośrodkowaniu Szwocha, Prusak pewnie łapię piłkę.

59 min. Rzut rożny dla Arki.

58 min. Zmiana w zespole Arki: Formella zastępuje da Silve.

56 min. Na spalonym był Śpiączka.

55 min. Oba zespoły grają dosyć niedokładnie.

53 min. Górnik częściej utrzymuje się przy piłce, Arka nie może odnaleźć właściwego rytmu.

51 min. Śpiączka uderzył z dystansu, jednak bramkarz Arki spokojnie obronił piłkę.

49 min. Po dośrodkowaniu Matei, nieczysto w piłkę trafił Śpiączka.

47 min. Zmiana w zespole Górnika: Drewniak zastępuje Dzalamidze.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Arka przeważa, jednak to Górnik prowadzi 2-0.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

45 min. Niecelny strzał głową Trytki, Górnik wznowi grę od własnej bramki.

44 min. Hernandez zblokował zagranie Hofbauera, będzie rzut rożny.

42 min. Zawodnicy Arki dążą do zdobycia bramki.

40 min. Dosyć niespodziewanie niezłą okazję miał Śpiączka, jednak uderzył ponad poprzeczką.

39 min. Arka wydaje się być nieco podłamana sytuacją na boisku.

37 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Gerson ograł dwóch rywali, wyłożył piłkę Boninowi, a ten bez zastanowienia uderzył w samo okienko bramki, przepiękne trafienie zawodnika gości.

36 min. Żółtą kartkę otrzymuje Sołdecki.

35 min. Górnik będzie miał niezłą okazję z rzutu wolnego.

33 min. Gospodarze nadal przeważają, utrzymują się na połowie Górnika, jednak brakuje precyzji w rozegraniu.

31 min. Niecelny strzał Hofbauera.

30 min. Rzut wolny dla Górnika.

28 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kakoko.

26 min. Po mocnym strzale Szwocha piłkę z linii bramkowej wybija Gerson!

24 min. Żółtą kartkę otrzymuje Tymiński.

23 min. Górnik rozpocznie grę od własnej bramki.

21 min. Rzut rożny dla Arki.

19 min. Arka odważniej zaatakowała bramkę rywali.

17 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Fatalne nieporozumienie Sołdeckiego z Jałochą, defensor Górnika odpuścił piłkę, myśląc, że zdąży do niej Prusak, jednak sytuację wykorzystał Hernandez.

15 min. Zbyt mocno z rzutu wolnego dośrodkowywał Szwoch.

13 min. Żółtą kartkę otrzymuje Śpiączka.

12 min. Rzut wolny dla Górnika po faulu Bożoka.

10 min. Arka prowadzi grę, Górnik szuka swoich okazji w kontratakach.

8 min. Arka miała niezłą okazję, jednak strzał zawodnika gospodarzy został zblokowany.

6 min. Żółtą kartkę otrzymuje Matei.

5 min. Arka od początku meczu utrzymuje się na połowie Górnika, próbuje grać kombinacyjną piłkę, jednak brakuje nieco dokładności.

3 min. Faulował Tymiński, Arka wznowi grę od rzutu wolnego.

2 min. da Silva wrzucił piłkę z prawej strony, jednak żaden z partnerów nie zdołał dojść do zagrania.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejne spotkanie 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Arka zagra z Górnikiem Łęczna.
Arka Gdynia: Jałocha - Marciniak, Sołdecki, Sobieraj, Socha - Kakoko, Hofbauer, Bożok, Szwoch, da Silva - Trytko
Górnik Łęczna: Prusak - Matei, Gerson, Pitry, Leandro - Sasin, Tymiński, Bonin, Hernandez, Dzalamidze - Śpiączka
Arka Gdynia:
70. minuta: wszedł Nalepa - zszedł Hofbauer
63. minuta: wszedł Barisic - zszedł Szwoch
58. minuta: wszedł Formella - zszedł da Silva

Górnik Łęczna:
82. minuta: wszedł Atoche - zszedł Tymiński
71. minuta: wszedł Piesio - zszedł Śpiączka
47. minuta: wszedł Drewniak - zszedł Dzalamidze

79. minuta: Socha
36. minuta: Sołdecki
28. minuta: Kakoko

24. minuta: Tymiński
13. minuta: Śpiączka
6. minuta: Matei

90. minuta: Matei

87 min -GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Bożok mocnym strzałem trafił w słupek, piłka spadła pod nogi Barisicia, który pewnym uderzeniem trafił do pustej siatki.

73 min -GOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Formella precyzyjnym strzałem tuż przy słupku bramki zdobywa bramkę i pozostawia Arkę w grze.

80 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Drewniak popisał się znakomitym strzałem z rzutu wolnego, przeniósł piłkę nad murem, bramkarz Arki był bez szans.

62 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Sasin znakomitym podaniem uruchomił Śpiączkę, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnym uderzeniem zdobył bramkę.

37 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Gerson ograł dwóch rywali, wyłożył piłkę Boninowi, a ten bez zastanowienia uderzył w samo okienko bramki, przepiękne trafienie zawodnika gości.

17 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Fatalne nieporozumienie Sołdeckiego z Jałochą, defensor Górnika odpuścił piłkę, myśląc, że zdąży do niej Prusak, jednak sytuację wykorzystał Hernandez.