Pogoń Szczecin
2
0
Ekstraklasa | 01. 04. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Legia pewnie pokonała Pogoń 2-0. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Radovic wyłożył piłkę Kazaishvilemu, jednak ten uderzył wysoko ponad poprzeczką.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Zmiana w zespole Pogoni: Kowalczyk zastępuje Deleva.

88 min. Zmiana w zespole Legii: Kazaishvili zastępuje Kucharczyka.

87 min. Zmiana w zespole Legii: Jodłowiec zastępuje Kopczyńskiego.

85 min. Rzut rożny dla Legii.

83 min. Legia miała znakomitą sytuację na podwyższenie rezultatu, jednak niecelnie podawał Kucharczyk.

81 min. Zmiana w zespole Pogoni: Kitano zastępuje Ciftci.

80 min. Zmiana w zespole Legii: Nagy zastępuje Guilherme.

79 min. Niecelny strzał Listkowskiego.

77 min. GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Odjidja-Ofoe przyjął piłkę tuż za polem karnym Pogoni i uderzył prostym podbiciem tuż przy słupku bramki.

76 min. Po faulu na Radoviciu, Legia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

74 min. Pogoń stara się stworzyć sytuację bramkową, jednak Legia nie pozostawia "Portowcom" zbyt wiele miejsca w ofensywie.

72 min. Żółtą kartkę otrzymuje Jędrzejczyk.

71 min. Zmiana w zespole Pogoni: Listkowski zastępuje Korta.

69 min. Gospodarze mają dużo miejsca w ofensywie.

67 min. Legia utrzymuje się przy piłce.

65 min. Kucharczyk w znakomitym stylu ograł jednego z defensorów Pogoni, zagrał do Radovicia, jednak ten trafił wprost w bramkarza "Portowców".

63 min. GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Hlousek idealnym podaniem znalazł w polu karnym Kucharczyka, który z bliskiej odległości zdobył bramkę.

62 min. Legia będzie miała rzut rożny.

60 min. "Portowcy" mają swoje okazje, choć to Legia przeważa.

58 min. Po strzale Gyurcso piłka odbiła się od zawodnika Legii.

57 min. Rzut wolny dla Pogoni.

55 min. Delev ograł dwóch rywali, uderzył na bramkę Legii, jednak jego strzał został zblokowany.

53 min. Guilherme wywalczył rzut rożny.

51 min. Moulin zagrywał do Guilherme, jednak podanie było zbyt mocne.

49 min. Jędrzejczyk główkował ponad bramką Pogoni.

48 min. Legia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

47 min. Niecelny strzał Matrasa.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje z Pogonią 0-0.

45 min. Hlousek nie zdołał ograć Frączczaka, będzie rzut rożny.

45 min. Trzy minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Rzut rożny dla Legii.

42 min. Rudol zderzył się z bramkarzem Pogoni, mamy przerwę w grze.

40 min. Po strzale Gyurcso, Malarz wybija piłkę na rzut rożny.

39 min. Kort popisał się znakomitym zagraniem w kierunku Ciftci, jednak ten nie opanował piłki.

37 min. Matras uderzył celnie, jednak strzał nie mógł zaskoczyć Malarza.

35 min. Kopczyński uderzył ponad poprzeczką bramki.

34 min. Kucharczyk trafia do siatki Pogoni po raz drugi i po raz drugi sędzia dopatrzył się spalonego.

33 min. Niecelny strzał Kucharczyka.

31 min. Legii brakuje dokładności w rozgrywaniu piłki w ofensywie.

29 min. Po strzale Kucharczyka świetną obroną popisał się Słowik.

27 min. Gra toczy się na połowie gości.

25 min. Przewaga gospodarzy rośnie.

23 min. Legia próbuje grać kombinacyjną piłkę, Pogoń stara się wyprowadzać kontrataki.

21 min. Radovic wywalczył rzut rożny.

20 min. Fojut uderzył mocno z prawej strony boiska, Malarz odbił piłkę na rzut rożny.

19 min. Odjidja-Ofoe zagrał idealną wydawałoby się piłkę pomiędzy defensorów Pogoni, jednak Moulin do doszedł do podania.

17 min. Legia przeważa, jednak brakuje sytuacji bramkowych.

15 min. Matynia wybił piłkę poza boisko, będzie rzut rożny.

14 min. Nieudane zagranie Moulin, Pogoń wznowi grę od bramki.

12 min. Celny strzał Gyurcso.

11 min. Po akcji Gyurcso, Pogoń będzie miała rzut wolny.

10 min. Na spalonym był Gyurcso.

8 min. Rzut rożny dla Legii.

6 min. Piłka trafiła do siatki Pogoni, jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

5 min. Na spalonym był Radovic.

4 min. Legia wznowi grę od rzutu wolnego.

2 min. Rzut rożny dla Legii.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Legia zagra z Pogonią.
Legia Warszawa: Malarz - Hlousek, Dąbrowski, Rzeźniczak, Jędrzejczyk - Odjidja-Ofoe, Moulin, Kopczyński, Guilherme - Radovic, Kucharczyk
Pogoń Szczecin: Słowik - Ciftci, Fojut, Rudol, Matynia - Matras, Drygas, Delev, Kort, Gyurcso - Frączczak
Legia Warszawa:
88. minuta: wszedł Kazaishvili - zszedł Kucharczyk
87. minuta: wszedł Jodłowiec - zszedł Kopczyński
80. minuta: wszedł Nagy - zszedł Guilherme

Pogoń Szczecin:
90. minuta: wszedł Kowalczyk - zszedł Delev
81. minuta: wszedł Kitano - zszedł Ciftci
71. minuta: wszedł Listkowski - zszedł Kort

72. minuta: Jędrzejczyk

77 min -GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Odjidja-Ofoe przyjął piłkę tuż za polem karnym Pogoni i uderzył prostym podbiciem tuż przy słupku bramki.

63 min -GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Hlousek idealnym podaniem znalazł w polu karnym Kucharczyka, który z bliskiej odległości zdobył bramkę.