Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1
0
Ekstraklasa | 02. 04. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Jagiellonia pokonała Termalike 1-0 i powróciła na fotel lidera LOTTO Ekstraklasy. Dziękujemy za uwagę.

90 min. W znakomitej sytuacji bardzo niecelnie podawał Góralski.

90 min. Od bramki rozpocznie Termalika.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Żółtą kartkę otrzymuje Runje.

88 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gergel.

86 min. Zmiana w zespole Termaliki: Koval zastępuje Ziajke.

85 min. Po dośrodkowaniu jednego z zawodników gości piłkę złapał Kelemen.

83 min. Ziajka uderzył celnie, jednak zbyt lekko.

81 min. Termalika stara się doprowadzić do wyrównania.

80 min. Zmiana w zespole Termaliki: Misak zastępuje Stefanika.

78 min. GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Sheridan mocnym strzałem w środek bramki wykorzystał jedenastkę.

76 min. Rzut karny dla Jagiellonii po faulu na Tomasiku!

75 min. Brakuje sytuacji bramkowych, oba zespoły grają dosyć chaotycznie.

74 min. Sheridan zdołał uderzyć piłkę głową, ta minęła bramkę Termaliki.

72 min. Zawodnicy gości starają się grać pressingiem, defensorzy Jagiellonii nie popełniają jednak błędów.

70 min. Frankowski uderzył ponad bramką Termaliki.

68 min. Zmiana w zespole Termaliki: Fryc zastępuje Gube.

67 min. Na strzał z ostrego kąta zdecydował się Romanchuk, pozycja z jakiej uderzał była jednak zbyt trudna.

66 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

65 min. Termalika wyszła z kontratakiem, znakomitą okazję miał Guba, jednak nie zdołał zamienić jej na bramkę.

63 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Khomchenovski zastępuje Grzyba.

62 min. Defensorzy Termaliki wybijają piłkę.

61 min. Rzut rożny dla "Jagi".

60 min. Po strzale Guby piłka minęła bramkę Jagiellonii.

58 min. Żółtą kartkę otrzymuje Romanchuk.

56 min. Strata Cernycha.

54 min. Strzał Cernycha został zblokowany.

52 min. Oba zespoły grają niedokładnie, gra toczy się w środku boiska.

50 min. Termalika ma swoje okazję, jednak ofensywni zawodnicy "Słoni" mają dziś źle nastawione celowniki.

48 min. Zbyt mocno piłkę dogrywał Cernych, Termalika rozpocznie grę.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia bezbramkowo remisuje z Termaliką.

44 min. Jagiellonia ma przewagę, jednak brakuje precyzji w decydujących momentach.

42 min. Mocno niecelny strzał Tomasika.

40 min. Żółtą kartkę otrzymuje Frankowski.

38 min. Gutkovskis przejął piłkę po stracie Frankowskiego, uderzył na bramkę Jagiellonii, jednak chybił.

36 min. Żółtą kartkę otrzymuje Guba.

34 min. Kelemen odbija piłkę na rzut rożny po strzale Stefanika.

32 min. Żółtą kartkę otrzymuje Góralski.

30 min. Niecelny strzał głową Gutiego.

28 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

26 min. Guilherme ograł Frankowiego, zagrał do Gutkovskisa, który nieznacznie się pomylił.

24 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Romanchuk zastępuje Vassiljeva.

22 min. Runje doszedł do strzału po nieudanym zagraniu defensora Termaliki, jednak Pilarz obronił piłkę.

21 min. Vassiljev doznał urazu, wydaje się, że potrzebna będzie zmiana.

19 min. Niecelny strzał z dystansu Babiarza, Jagiellonia rozpocznie grę.

17 min. Sheridan wyłożył piłkę Vassiljevowi, jednak strzał lidera "Jagi" był zbyt lekki i Pilarz spokojnie obronił piłkę.

15 min. Po dośrodkowaniu Gordona do strzału doszedł Sheridan, jednak miał na plecach defensora Termaliki i uderzenie było niecelne.

14 min. Niecelny strzał Tomasika.

13 min. Cernych przewrócił się w polu karnym Termaliki, jednak sędzia nie przerwał gry.

11 min. Gergel uderzył na bramkę Jagiellonii, jednak piłka poleciała ponad poprzeczką.

10 min. Faul Gutiego, Termalika będzie miała okazję z rzutu wolnego.

9 min. Po dośrodkowaniu Tomasika niecelny strzał głową Gutiego, piłka nieznacznie minęła bramkę Termaliki.

7 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

6 min. Gordon wywalczył rzut rożny.

4 min. Płasko uderzał Grzyb, jednak spokojnie piłkę złapał Pilarz.

3 min. Dobrym wślizgiem w defensywie popisał się Putintsev.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Jagiellonia zagra z Termaliką.
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Gordon, Tomelin, Runje, Tomasik - Grzyb, Góralski, Frankowski, Vassiljev, Cernych - Sheridan
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pilarz - Ziajka, Putintsev, Osyra, Sitya - Babiarz, Kupczak, Gergel, Guba, Stefanik - Gutkovskis
Jagiellonia Białystok:
63. minuta: wszedł Khomchenovski - zszedł Grzyb
24. minuta: wszedł Romanchuk - zszedł Vassiljev

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
86. minuta: wszedł Koval - zszedł Ziajka
80. minuta: wszedł Misak - zszedł Sfefanik
68. minuta: wszedł Fryc - zszedł Guba

89. minuta: Runje
58. minuta: Romanchuk
40. minuta: Frankowski
32. minuta: Góralski

88. minuta: Gergel
36. minuta: Guba

78 min -GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Sheridan mocnym strzałem w środek bramki wykorzystał jedenastkę.