Zagłębie Lubin
1
0
Ekstraklasa | 02. 04. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Lechia po dobrym pojedynku pokonała Zagłębie 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Marco Paixao. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Vlasko długo szukał pozycji do strzału, w końcu uderzył, jednak piłka minęła bramkę lechistów.

90 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kuświk.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Zmiana w zespole Lechii: Slavchev zastępuje Flavio Paixao.

87 min. Ależ z dystansu huknął Borysiuk, piłka odbiła się od poprzeczki bramki Zagłębia.

86 min. Po faulu Dziwniela, Lechia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

84 min. Mocne uderzenie Borysiuka udanie na rzut rożny odbił Polacek.

83 min. Guldan wybija piłkę na rzut rożny.

82 min. Po dośrodkowaniu Todorovskiego, do strzału głową doszedł Janoszka, jednak uderzenie było zbyt lekkie.

81 min. Zmiana w zespole Lechii: Kuświk zastępuje Marco Paixao.

80 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Żyra zastępuje Kubickiego.

79 min. Zagłębie rozpocznie grę od rzutu wolnego.

78 min. Rzut rożny dla Lechii.

77 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kubicki.

76 min. Oba zespoły grają ofensywnie, goście zaczynają atakować większą liczbą zawodników.

74 min. Zagłębie dąży do wyrównania.

72 min. Todorovski wybija piłkę poza boisko.

70 min. Janoszka uderzył na bramkę Lechii, jednak strzał był niecelny.

69 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Vlasko zastępuje Janusa.

67 min. Todorovski nie zdołał dojść do piłki po zagraniu z lewej strony.

65 min. Dziwniel wybija piłkę na rzut rożny.

63 min. Lechia nieco spuściła z tonu.

61 min. Stolarski dośrodkował z prawej strony boiska, jednak piłka nie dotarła do żadnego z lechitów.

59 min. Zmiana w zespole Lechii: Nunes zastępuje Haraslina.

58 min. Na spalonym był Janoszka.

56 min. W znakomitej sytuacji znalazł się Janoszka, jednak nie opanował piłki.

55 min. Zbyt mocne zagranie Kubickiego, gospodarze rozpoczną grę od bramki.

53 min. Zagłębie nie zamierza rezygnować z walki o punkty, jednak to Lechia przeważa.

51 min. Rzut wolny dla Lechii.

49 min. Lechia rozpocznie grę od bramki.

48 min. Rzut rożny dla Zagłębia.

47 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Janoszka zastępuje Jagiełło.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lechia prowadzi z Zagłębiem 1-0.

44 min. Aktywny w szeregach gospodarzy jest dzisiaj Wolski.

42 min. Lechia ma przewagę, jednak Zagłębie także dochodzi do sytuacji bramkowych.

40 min. Stolarski wybija piłkę na rzut rożny.

39 min. Na spalonym był Piątek.

37 min. Kubicki uderzył z dystansu, piłka poleciała ponad bramką.

35 min. Żółtą kartkę otrzymuje Guldan.

33 min. Rzut rożny dla Zagłębia.

32 min. Wolski zbyt mocno dogrywał do Stolarskiego.

30 min. Polacek złapał piłkę po dośrodkowaniu Flavio Paixao.

29 min. Zagłębie stara się doprowadzić do wyrównania.

27 min. GOOOOL! Lechia zdobywa bramkę. Wolski zagrał idealną piłkę do Haraslina, ten zgrał ją do Marco Paixao, który głową zdobył bramkę dla swojego zespołu.

26 min. Na spalonym był Janus.

24 min. Faulowany był Marco Paixao, Lechia będzie miała rzut wolny.

22 min. Kuciak przejął piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

21 min. Na spalonym był Flavio Paixao.

19 min. Goście ruszyli z kontratakiem, Janus zagrał do Starzyńskiego, który mocno uderzył pod poprzeczkę bramki, jednak znakomicie piłkę odbił Kuciak.

18 min. Gra toczy się na połowie Zagłębia.

16 min. Wolski celnie uderzył na bramkę, piłkę odbił Polacek.

15 min. Krasic kompletnie zaskoczył defensorów Zagłębia, zagrał prostopadłą piłkę z rzutu rożnego, jeden z lechitów wyłożył ją Marco Paixao, który mając przed sobą pustą bramkę spudłował.

14 min. Dobrze w defensywie zachował się Tosik, który wybił piłkę po dośrodkowaniu Paixao.

12 min. Tempo meczu jest szybkie, Lechia gra ofensywnie.

10 min. Niecelny strzał Marco Paixao.

8 min. Od bramki grę rozpocznie Lechia.

7 min. Po faulu na Janusie, "Miedziowi" będą mieć okazję na dośrodkowanie.

6 min. Zagłębie nie potrafi dłużej rozegrać piłki.

4 min. Lechia utrzymuje się przy piłce.

2 min. Okazja dla Lechii, mocno zza pola karnego uderzył Wolski, Flavio Paixao przeciął tor lotu piłki, jednak świetnie w bramce zachował się Polacek.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lechia zagra z Zagłębiem.
Lechia Gdańsk: Kuciak - Wawrzyniak, Maloca, Janicki, Stolarski - Borysiuk, Flavio Paixao, Wolski, Krasic, Haraslin - Marco Paixao
Zagłębie Lubin: Polacek - Todorovski, Tosik, Guldan, Dziwniel - Kubicki, Piątek, Janus, Jagiełło, Starzyński - Woźniak
Lechia Gdańsk:
88. minuta: wszedł Slavchev - zszedł Flavio Paixao
81. minuta: wszedł Kuświk - zszedł Marco Paixao
59. minuta: wszedł Nunes - zszedł Haraslin

Zagłębie Lubin:
80. minuta: wszedł Żyra - zszedł Kubicki
69. minuta: wszedł Vlasko - zszedł Janus
47. minuta: wszedł Janoszka - zszedł Jagiełło

90. minuta: Kuświk

77. minuta: Kubicki
35. minuta: Guldan

27 min -GOOOOL! Lechia zdobywa bramkę. Wolski zagrał idealną piłkę do Haraslina, ten zgrał ją do Marco Paixao, który głową zdobył bramkę dla swojego zespołu.