Piast Gliwice
0
0
Ekstraklasa | 03. 04. 2017 | początek godz.: 18

0 min. Dziękujemy, że byli Państwo z nami.

90 min. Koniec spotkania. Wielkie derby Śląska zakończyły się bezbramkowym remisem!

90 min. Trojak zszedł z futbolówką do środka i uderzył z około 30 metra. Zrobił to jednak niedokładnie.

90 min. O trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89 min. I ostatnia zmiana w zespole Ruchu: Miłosz Trojak zastępuje Łukasza Monetę.

88 min. Strzelał z daleka Helik, ale zrobił to niecelnie.

86 min. A tymczasem na spalonym znalazł się Sekulski.

86 min. I kolejna zmiana w zespole gospodarzy: boisko opuszcza Niezgoda, w jego miejsce wchodzi Arak.

84 min. Papadopulos zablokowany przez Grodzickiego.

83 min. Zmiana w zespole Ruchu: Adam Pazio zamiast Miłosza Przybeckiego.

80 min. Sekulski wpadł w pole karne i starał się zagrać do któregoś z kolegów, ale jego próba podania została zablokowana przez rywali.

79 min. Znów Vranjes, tym razem uderzał głową. I znów niecelnie. Były piłkarz warszawskiej Legii ma poważne problemy ze skutecznością!

78 min. Korner wywalczył Sekulski.

77 min. Strzelał Vranjes, ale nie wiadomo, jakim cudem uderzył obok bramki! To pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

75 min. Papadopulos złapany w pułapkę ofsajdową.

74 min. Z boiska schodzi Gerard Badia, zastępuje go Łukasz Sekulski.

72 min. Rzut rożny dla gospodarzy po próbie dośrodkowania Przybeckiego.

71 min. Ruch w ostatnich minutach kreuje grę, ale póki co bramki w Chorzowie nie oglądamy.

69 min. Moce uderzenie Monety trafia tylko w słupek!

68 min. Piłkę po rzucie rożnym wybił Flis.

67 min. Doskonałe dośrodkowanie Lipskiego na głowę Surmy, ale dobrze interweniował Szmatuła i mamy róg.

66 min. Niezgoda dośrodkował w szesnastkę, ale dobrze ustawiony był Korun, który ją wybił.

64 min. Szeliga otrzymuje żółtą kartkę za ciągnięcie rywala za koszulkę.

63 min. Przy piłce cały czas Piastunki, czy w końcu zobaczymy gole w tym meczu?

61 min. I kolejna zmiana w ekipie Piastunek: z boiska schodzi Sasa Zivec, zastępuje go Michał Masłowski.

61 min. Pierwsza zmiana w tym pojedynku: schodzi Marcin Pietrowski, zastępuje go Maciej Jankowski.

60 min. Moneta dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawieni byli obrońcy chorzowian.

58 min. Moneta zagrał płasko w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zakończył akcji.

57 min. Szansę na strzał miał Sedlar, ale ją zmarnował.

55 min. Na murawie leży Grodzicki, któryś z rywali uderzył go łokciem.

54 min. Vranjes uderzał z woleja z 18.metra, ale się pomylił.

52 min. Vranjes uderzał w powietrze!

51 min. Badia groźnie dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, ale defensorzy Ruchu byli bardzo czujni.

49 min. Strzał z narożnika pola karnego oddał Szeliga, ale nic z niego nie wynikło.

47 min. Mocne, ale niecelne uderzenie Murawskiego.

46 min. Bez zmian w obu ekipach.

46 min. Druga połowa meczu właśnie się rozpoczęła.

45 min. O minutę dłużej potrwa 1. połowa tego starcia.

44 min. Vranjes szybko stracił piłkę.

42 min. Przybecki dogrywał do Monety, ale zrobił to zbyt mocno.

40 min. A na trybunach, mimo nieciekawej pogody, dość spora frekwencja.

39 min. Papadopulos oddał strzał po wrzutce Vranjesa.

37 min. Prawą stroną boiska ruszył Szeliga, ale piłki nie opanował.

35 min. Od kilku minut przy piłce Niebiescy, jednak żadna z ich akcji nie kończy się strzałem na bramkę gliwiczan.

34 min. A tymczasem faulowany Niezgoda.

32 min. Nie wiadomo, jak poważny jest uraz Monety i czy trener Waldemar Fornalik nie będzie musiał dokonać zmiany.

31 min. Moneta na moment opuścił plac gry, chyba zmaga się z jakimś urazem.

30 min. Urbańczyk dograł Przybeckiego, ale ten nie doszedł do tej piłki.

29 min. Lipski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, gdzie niecelny strzał głową oddał Niezgoda.

27 min. Żółta kartka dla Flisa za faul.

25 min. Teraz inicjatywa Niebieskich, ale póki co nie zagrażają oni jednak bramce Szmatuły.

23 min. Niezgoda fatalnie przestrzelił z 5 metrów!

22 min. Strzał z okolic pola karnego oddał jeszcze Urbańczyk, ale był on niecelny.

21 min. Świetnie lewą stroną boiska przedarł się Kowalczyk i zagrał na 15 metr do Lipskiego! Jego strzał jednak został zablokowany.

17 min. Grę od wrzutu z autu w środkowej strefie wznowią Niebiescy.

15 min. Strata piłki Kowalczyka.

14 min. Przy piłce Zivec, ale jego akcja spaliła na panewce.

13 min. Świetne podanie w pole karne otrzymał Vranjes, który jednak nie zdołał dograć dokładnie do wbiegających w światło bramki partnerów!

12 min. Przybecki wpadł w pole karne, ale dobrze ustawiony był Sedlar i natychmiast interweniował.

10 min. Na murawie dzieje się niewiele, faul na Vranjesie.

9 min. Póki co Niebiescy są bardzo dobrze zorganizowani i nie pozwalają Piastowi na zbyt wiele.

8 min. Dobra interwencja Szmatuły.

6 min. Dość zacięte te pierwsze minuty spotkania, od bramki rozpocznie bramkarz chorzowian.

5 min. Uderzał Moneta, ale obok bramki!

4 min. Ucierpiał Lipski i na moment musi opuścić boisko.

3 min. Wrzutka Badii nie znajduje adresata.

2 min. Zagranie piętą Szeligi, ale piłka nie dociera do adresata.

1 min. Początek spotkania.

0 min. Piłkarze obu ekip są już na murawie.

0 min. Startujemy punktualnie o 18:00.

0 min. Zapraszamy Państwa na ostatni mecz w 27. kolejce LOTTO Ekstraklasy, w której Ruch Chorzów podejmie Piasta Gliwice.
Ruch Chorzów: Hrdlička – Konczkowski, Grodzicki (C), Helik, Kowalczyk – Surma, Urbańczyk – Przybecki, Lipski, Moneta – Niezgoda.
Piast Gliwice: Szmatuła – Szeliga, Korun, Pietrowski, Sedlar – Radosław Murawski (C), S. Vranješ – Flis, Živec, Badía – Papadopulos.
Ruch Chorzów:
89. minuta: wszedł Trojak - zszedł Moneta
86. minuta: wszedł Arak - zszedł Niezgoda
83. minuta: wszedł Pazio - zszedł Przybecki

Piast Gliwice:
74. minuta: wszedł Sekulski - zszedł Badia
61. minuta: wszedł Masłowski - zszedł Zivec
61. minuta: wszedł Jankowski - zszedł Pietrowski

64. minuta: Bartosz Szeliga
27. minuta: Marcin Flis