Śląsk Wrocław
1
0
Ekstraklasa | 07. 04. 2017 | początek godz.: 18

0 min. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje.

0 min. W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej zagrały "Pasy". W drugiej lepsi byli goście, ale punkty ostatecznie zostają przy Kałuży.

0 min. Cracovia pokonała Śląsk 1:0 po golu Piotra Polczaka w pierwszej połowie. Błąd przy tym trafieniu popełnił bramkarz gości, Mariusz Pawełek.

90 min. Koniec spotkania!

94 min. Polczak sfaulowany we własnym polu karnym przez Celebana. Rzut wolny dla Cracovii.

90 min. Śląsk atakuje, ale bardzo chaotycznie. Jeszcze trzy minuty pograją piłkarze obu drużyn.

90 min. Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy.

89 min. Pawełek dobrze wyszedł z bramki i uprzedził rywala łapiąc piłkę.

88 min. Pawełek złapał futbolówkę po dośrodkowaniu Wójcickiego.

87 min. Mihalik za Szczepaniaka.

86 min. Engeles zmienił Moriokę.

85 min. Śląsk w ataku pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika.

83 min. Po rzucie rożnym Pawełek pewnie łapie piłkę po bardzo słabym strzale.

81 min. Fatalna próba z dystansu Kovacevicia.

80 min. Vestenicky złapał za koszulkę rywala i otrzymał żółtą kartkę.

79 min. Blisko wyrównania Śląsk! Pich odebrał piłkę w polu karnym, ograł jednego rywala i oddał techniczny strzał prawą nogą. Piłka o centymetry minęła lewy słupek bramki Sandomierskiego. O szczęściu może mówić Cracovia.

77 min. Faul po dośrodkowaniu Picha z rzutu rożnego i będzie rzut wolny dla Cracovii we własnym polu karnym.

76 min. Było groźnie pod bramką Cracovii. Kilka dośrodkowań i będzie rzut rożny dla Śląska.

74 min. Krótko rozegrany rzut rożny przez gości, ale nie było zagrożenia.

73 min. Za lekki strzał Cetnarskiego. Pawełek nie miał problemów.

72 min. Vestenicky za Jendriska.

71 min. Cetnarski zmienił Stebleckiego.

70 min. Sandomierski pewnie złapał piłkę po mocnym strzale z powietrza Picha.

69 min. Biliński na spalonym.

69 min. Blisko gola był Śląsk! Morioka podał do Bilińskiego, ale ten w bardzo dobrej sytuacji oddał zły strzał.

68 min. Trochę więcej dzieje się na murawie z ostatnich minutach. Więcej miejsca w środku pola, Śląsk atakuje większą ilością piłkarzy, co sprawia, że Cracovia ma okazje do kontrataków.

67 min. Pawełek pewnie obronił strzał Dąbrowskiego zza pola karnego.

66 min. Słabe dośrodkowanie Picha i dobra interwencja Deleu.

63 min. Blisko drugiego gola Cracovia! Kapitalna akcja gospodarzy, Steblecki miał kapitalną okazję, uderzył lewą nogą, ale skutecznie zdołał odbić piłkę nogami Pawełek. Gracz "Pasów" mógł chyba jednak lepiej przymierzyć.

62 min. Sandomierski dobrze sparował piłkę do boku po uderzeniu Kovacevicia.

60 min. Dużo słabsze spotkanie oglądamy po przerwie. Śląsk wkrótce będzie musiał bardziej się otworzyć i zaatakować i wtedy gospodarze będą mieli okazję do kontry.

58 min. Zablokowany strzał z dystansu Stebleckiego.

57 min. Beznadziejna próba z dystansu Szczepaniaka.

56 min. Dobra akcja Lewandowskiego, który ograł jednego z rywali, wpadł w pole karne, ale fatalnie dośrodkował lewą nogą.

56 min. Kontra "Pasów", dośrodkowanie Jendriska i piłkę złapał Pawełek.

55 min. Fatalna strata Cracovii na własnej połowie i aut dla gości.

54 min. Ostre wejście nakładką Kokoszki i żółta kartka.

52 min. Niecelny strzał Dąbrowskiego.

51 min. Poradzili sobie gospodarze z dośrodkowaniem Picha.

50 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego.

50 min. Faul taktyczny Morioki i żółta kartka dla gracza gości.

48 min. Strzał Stebleckiego i bez problemów złapał piłkę Pawełek.

47 min. Drobny uraz Sandomierskiego. Chwilowa przerwa w grze, ale już wszystko w porządku. Od początku drugiej połowy atakują goście.

46 min. Jedna zmiana w Śląsku. Biliński zastąpił Zwolińskiego.

46 min. Początek drugiej połowy. Przy piłce Śląsk.

0 min. Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Polczak strzelił gola dla Cracovii i to gospodarze prowadzą w pełni zasłużenie, bo są zespołem lepszym od Śląska.

45 min. Steblecki ładnie ograł rywala, wpadł w pole karne i z ostrego kąta oddał niecelny strzał.

45 min. Sporo chaosu i niedokładności w polu karnym Śląska. Wszystko zakończyło niecelne uderzenie Szczepaniaka.

45 min. Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

45 min. Krótko rozegrany korner i tylko aut dla gospodarzy.

45 min. Nieudane dośrodkowanie Brzyskiego. Będzie jednak jeszcze jeden korner dla "Pasów".

44 min. Zwoliński przypadkowo kopnął w twarz Wołąkiewicza i otrzymał za to żółtą kartkę.

42 min. Znów Jendrisek strzelił lewą nogą zza pola karnego. Piłka w niewielkiej odległości obok słupka bramki przyjezdnych.

42 min. Podopiecznym Jana Urbana wychodzi niewiele, choć równie dobrze można stwierdzić, że nic.

40 min. Pawełek złapał piłkę po dośrodkowaniu Brzyskiego.

39 min. Pawełek uratował gości przed utratą bramki! Jendrisek oddał mocne uderzenie z pola karnego lewą nogą i golkiper gości końcami palców odbił piłkę na rzut rożny.

38 min. Na razie zdecydowanie lepiej gra Cracovia. Często dochodzi do sytuacji strzeleckich. Goście popełniają sporo błędów w ofensywie.

38 min. Bardzo nieudana próba Deleu.

37 min. Ciekawa akcja Cracovii, Szczepaniak obrócił się z piłką, oddał strzał lewą nogą i Pawełek na raty złapał futbolówkę.

36 min. Dobre wyjście Pawełka do dośrodkowania w pole karne.

34 min. Ładna indywidualna akcja Brzyskiego, który ograł dwóch rywali i oddał mocny, ale niecelny, strzał zza pola karnego.

33 min. Niecelne uderzenie Brzyskiego z rzutu wolnego.

32 min. Zamieszanie po dośrodkowaniu z kornera. Stejpanović ostatecznie wyjaśnił sytuację i wybił piłkę.

31 min. Błąd popełnił Dankowski i jest rzut rożny dla miejscowych.

29 min. Bardzo złe uderzenie Dankowskiego z rzutu wolnego. Futbolówka poleciała wysoko ponad bramką.

28 min. Budziński sfaulował Picha przed polem karnym i otrzymał żółtą kartkę.

28 min. Strzał Sito Riery został zablokowany. Śląsk dalej w ataku pozycyjnym.

27 min. Stjepanović zmienił kontuzjowanego Romana.

26 min. Roman znów leży na murawie i potrzebna chyba będzie jednak zmiana.

26 min. Pawełek pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Jendriska.

24 min. Joan Roman wrócił już na boisko.

22 min. Mocny strzał Szczepaniaka zza pola karnego. Piłka o dwa metry minęła słupek.

21 min. Joan Roman doznał urazu, utyka i nie wiadomo, czy wróci na boisko. Goście na razie grają w osłabieniu.

20 min. Słaby strzał Romana i Sandomierski pewnie złapał piłkę.

19 min. Znów było groźnie pod bramką Pawełka. Szczepaniak oddał strzał głową po dośrodkowaniu Brzyskiego z rzutu wolnego. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką.

18 min. Było groźnie w polu karnym Śląska. Dwa strzały gospodarzy zostały jednak zablokowane. Najpierw uderzył Jendrisek, a potem Steblecki.

17 min. Dankowski wślizgiem powstrzymał Jendriska przy linii bocznej.

16 min. Fatalne zagranie Kovacevicia z rzutu wolnego.

14 min. Śląsk na razie ma sporo problemów z przeprowadzeniem składnej akcji. Lepiej prezentuje się Cracovia.

13 min. Ciekawa akcja Cracovii, ale piłka po dośrodkowaniu Szczepaniaka nie trafiła do żadnego z jego partnerów.

11 min. Steblecki z dużego dystansu sprawdził czujność Pawełka. Bramkarz przyjezdnych nie miał jednak żadnych kłopotów.

9 min. Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego, fatalny błąd popełnił Pawełek, który źle wyszedł z bramki do dośrodkowania i uprzedził go Polczak, który nogą posłał piłkę do bramki.

8 min. Sandomierski z problemami po strzale w środek bramki Dankowskiego.

8 min. Rzut wolny dla gości ponad 30 metrów od bramki gospodarzy.

6 min. Na razie mecz jest rozgrywany w dość wolnym tempie. Sporo jest niedokładności w grze piłkarzy obu drużyn.

4 min. Ostry faul Lewandowskiego na Wójcickim i żółta kartka dla zawodnika Śląska.

3 min. Od początku atakuje Cracovia. Pierwszy celny strzał Jendriska zza pola karnego. Pawełek pewnie interweniował.

1 min. Niecelne uderzeni z dystansu Wójcickiego.

1 min. Początek meczu. Przy piłce Cracovia.

0 min. Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia.

0 min. Piłkarze obu drużyn już są na murawie.

0 min. "Pasy" zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z 27 punktami na koncie. Natomiast ekipa z Dolnego Śląska plasuje się na 11. pozycji i ma na swoim koncie 32 "oczka".

0 min. Witamy i serdecznie zapraszamy na relację na żywo z pierwszego piątkowego meczu 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w której Cracovia zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.
Cracovia: Sandomierski - Deleu, Polczak, Wołąkiewicz, Brzyski - Dąbrowski, Budziński - Wójcicki, Steblecki, Jendrisek - Szczepaniak.
Śląsk Wrocław: Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Lewandowski - Sito Riera, Kovacević - Roman, Morioka, Pich - Zwoliński.
Cracovia:
87. minuta: wszedł Mihalik - zszedł Szczepaniak
72. minuta: wszedł Vestenicky - zszedł Jendrisek
71. minuta: wszedł Cetnarski - zszedł Steblecki

Śląsk Wrocław:
86. minuta: wszedł Engels - zszedł Morioka
46. minuta: wszedł Biliński - zszedł Zwoliński
27. minuta: wszedł Stjepanović - zszedł Roman

Cracovia:
80. minuta: Vestenicky
28. minuta: Budziński

54. minuta: Kokoszka
50. minuta: Morioka
44. minuta: Zwoliński
4. minuta: Lewandowski

Cracovia:

Cracovia:

9 min -Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego, fatalny błąd popełnił Pawełek, który źle wyszedł z bramki do dośrodkowania i uprzedził go Polczak, który nogą posłał piłkę do bramki.