17. Sheridan, 38. Sheridan, 78. Runje, 90. Novikovas,
3
4
Ekstraklasa | 07. 04. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Po znakomitym pojedynku Jagiellonia pokonała Zagłębie 4-3. Decydującą bramkę w doliczonym czasie gry zdobył wprowadzony chwilę wcześniej Novikovas. Dziękujemy za uwagę.

90 min. GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Sheridan najpierw trafił w słupek, a następnie w świetny sposób wyłożył piłkę Novikovasowi, który strzałem tuż przy słupku wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

90 min. Znowu uderzał Khomchenovski, tym razem obok bramki Zagłębia.

90 min. Cztery minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Znakomita obrona Polacka po strzale Khomchenovskiego.

89 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Rakowski zastępuje Starzyńskiego.

87 min. Mocno zza pola karnego uderzył Piątek, jednak piłka minęła bramkę Jagiellonii.

86 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Mazek zastępuje Janoszke.

84 min. Jagiellonia utrzymuje się przy piłce, przeważa.

82 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Novikovas zastępuje Frankowskiego.

81 min. Zagłębie poradziło sobie w defensywie.

80 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

78 min. GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Tomasik dośrodkował z rzutu wolnego, Polacek niezbyt pewnie piąstkował, Runje wykorzystał błąd bramkarza i zdobył wyrównującą bramkę.

77 min. Zagłębie złapało wiatr w żagle.

75 min. GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Znakomitą asystą popisał się Starzyński, który dograł piłkę idealnie na głowę Janoszki, a ten pewnie wykorzystał sytuację.

74 min. Żółtą kartkę otrzymuje Tomelin.

73 min. Faulował Guti, rzut wolny dla "Miedziowych".

71 min. Nieudane dośrodkowanie Frankowskiego.

69 min. Po dośrodkowaniu Tomasika strzał głową Sheridana minął bramkę Zagłębia.

67 min. Jagiellonia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

65 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Khomchenovski zastępuje Szymańskiego.

63 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Nespor zastępuje Janusa.

62 min. GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Nespor mocno uderzył z ostrego kąta, Kelemen odbił piłkę, jednak dobitka Piątka okazała się skuteczna.

60 min. Zagłębie wciąż przeważa, Jagiellonia ogranicza się do kontrataków.

58 min. Dobrze z lewej strony dośrodkował Cotra, jednak żaden z partnerów nie zdołał dojść do zagrania.

56 min. Niecelnie główkował Woźniak.

55 min. Okazja dla Zagłębia z rzutu wolnego.

54 min. Zagłębie częściej utrzymuje się przy piłce.

53 min. Niecelny strzał Frankowskiego.

52 min. Na spalonym był Janus.

50 min. Jagiellonia ruszyła z kontratakiem, jednak Sheridan zepsuł akcję.

48 min. Rzut wolny dla Zagłębia.

47 min. Rzut rożny dla Zagłębia.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy, Jagiellonia prowadzi z Zagłębiem 2-1.

45 min. Żółtą kartkę otrzymuje Todorovski.

45 min. Zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii! Wydawało się, że Kelemen przewrócił Woźniaka, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

43 min. Znakomitą obroną po strzale Woźniaka popisał się Kelemen.

41 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

40 min. Jagiellonia ma przewagę.

38 min. GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Sheridan strzałem tuż przy słupku wykorzystał jedenastkę.

37 min. Żółtą kartkę otrzymuje Polacek.

36 min. Rzut karny dla Jagiellonii! Polacek ostro sfaulował Frankowskiego.

35 min. Uderzenie Starzyńskiego z rzutu wolnego, piłka minęła bramkę gości.

34 min. Faul Runje, od rzutu wolnego grę rozpocznie Jagiellonia.

32 min. Piątek uderzył wolejem, piłkę odbił Kelemen.

31 min. Zblokowany strzał Janoszki.

29 min. Żółtą kartkę otrzymuje Starzyński.

27 min. "Miedziowi" rozpoczną grę od bramki.

26 min. Jeszcze jedna okazja dla "Jagi" z rzutu wolnego.

24 min. Jagiellonia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

22 min. Tempo meczu nieco spadło, oba zespoły rozgrywają dokładniej.

20 min. Rzut wolny dla Zagłębia.

19 min. Rzut rożny dla Zagłębia.

17 min. GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Polacek zdołał odbić piłkę po uderzeniu Cernycha, jednak ta spadła idealnie pod nogi Sheridana, który pewnie wykorzystał sytuację.

16 min. Powtórki pokazały, że Woźniak znajdował się na pozycji spalonej.

15 min. GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Janus sprytnym podaniem zagrał do Woźniaka, który w sytuacji sam na sam pewnie zdobył bramkę.

14 min. Na spalonym był Romanchuk.

12 min. Jagiellonia rozgrywa piłkę w okolicach pola karnego Zagłębia.

10 min. Niecelnie uderzenie Frankowskiego.

9 min. Mecz rozgrywa się w szybkim tempie.

7 min. Sheridan znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Zagłębia, jednak spudłował.

5 min. Frankowski mocno uderzył z dystansu, jednak zdecydowanie przestrzelił.

4 min. Todorovski pogubił się w akcji, piłka dla Jagiellonii.

2 min. Romanchuk niecelnie główkował.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Zagłębie zagra z Jagiellonią.
Zagłębie Lubin: Polacek - Cotra, Guldan, Jończy, Todorovski - Tosik, Piątek, Janoszka, Janus, Starzyński - Woźniak
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Grzyb, Tomelin, Runje, Tomasik - Romanchuk, Góralski, Frankowski, Szymański, Cernych - Sheridan
Zagłębie Lubin:
89. minuta: wszedł Rakowski - zszedł Starzyński
86. minuta: wszedł Mazek - zszedł Janoszka
63. minuta: wszedł Nespor - zszedł Janus

Jagiellonia Białystok:
82. minuta: wszedł Novikovas - zszedł Frankowski
65. minuta: wszedł Khomchenovski - zszedł Szymański

45. minuta: Todorovski
37. minuta: Polacek
29. minuta: Starzyński

74. minuta: Tomelin

75 min -GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Znakomitą asystą popisał się Starzyński, który dograł piłkę idealnie na głowę Janoszki, a ten pewnie wykorzystał sytuację.

62 min -GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Nespor mocno uderzył z ostrego kąta, Kelemen odbił piłkę, jednak dobitka Piątka okazała się skuteczna.

15 min -GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Janus sprytnym podaniem zagrał do Woźniaka, który w sytuacji sam na sam pewnie zdobył bramkę.

90 min -GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Sheridan najpierw trafił w słupek, a następnie w świetny sposób wyłożył piłkę Novikovasowi, który strzałem tuż przy słupku wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

78 min -GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Tomasik dośrodkował z rzutu wolnego, Polacek niezbyt pewnie piąstkował, Runje wykorzystał błąd bramkarza i zdobył wyrównującą bramkę.

38 min -GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Sheridan strzałem tuż przy słupku wykorzystał jedenastkę.

17 min -GOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Polacek zdołał odbić piłkę po uderzeniu Cernycha, jednak ta spadła idealnie pod nogi Sheridana, który pewnie wykorzystał sytuację.