56. Sasin, 65. Byrtek, 85. Iliev,
2
3
Ekstraklasa | 08. 04. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Wisła Płock dzięki znakomitej drugiej połowie pokonała Górnik Łęczna 3-2. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Rzut wolny dla Wisły.

87 min. Wisła kontroluje przebieg meczu.

85 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Merebashvili zagrał do Ilieva, ten minął bramkarza i spokojnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

82 min. Zmiana w zespole Wisły: Iliev zastępuje Krivetsa.

81 min. Rzut wolny dla Górnika.

79 min. Wisła przeważa, choć nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji.

77 min. Żółtą kartkę otrzymuje Leandro.

75 min. Strzał Drewniaka nieznacznie minął bramkę Wisły.

74 min. Górnik będzie miał dobrą okazję z rzutu wolnego.

73 min. Dobrze w defensywie zachował się Stefańczyk.

71 min. Niecelny strzał Merebashviliego.

70 min. Zmiana w zespole Wisły: Kante zastępuje Piątkowskiego.

69 min. Mecz się wyrównał.

67 min. Zmiana w zespole Górnika: Dzalamidze zastępuje Grzelczaka.

65 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Furman dośrodkował z rzutu wolnego, Byrtek wygrał pojedynek główkowy z Pitrym i strzałem przy słupku pokonał Prusaka.

63 min. Górnik będzie miał okazję z rzutu wolnego.

62 min. Zmiana w zespole Górnika: Drewniak zastępuje Ubiparipa.

60 min. Zmiana w zespole Wisły: Reca zastępuje Kuna.

58 min. Wisła osiągnęła przewagę.

56 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Kompletnie przypadkowa bramka, uderzał Krivets, piłka odbiła się od Sasina i wpadła do bramki obok zupełnie zaskoczonego Prusaka.

54 min. Żółtą kartkę otrzymuje Szymiński.

52 min. Niecelne zagranie Leandro.

50 min. Górnik oddał płoczczanom inicjatywę.

48 min. Rzut rożny dla Wisły.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Górnik prowadzi z Wisłą 2-0.

45 min. Wlazło znalazł się w dobrej sytuacji, jednak strzał głową okazał się niecelny.

45 min. Świetny wślizg Pitrego blokuje strzał Piątkowskiego.

45 min. Trzy minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

43 min. Rzut wolny dla Wisły.

41 min. Dobrze w defensywie zachował się Stępiński.

39 min. Kun dośrodkowywał z lewej strony, został zblokowany przez Matei.

37 min. Zawodnicy Wisły walczą o gola kontaktowego, jednak brakuje im atutów w ofensywie.

35 min. Rzut rożny dla Wisły.

33 min. Żółtą kartkę otrzymuje Stępiński.

31 min. Wlazło zbyt agresywnie zaatakował piłkę i przy okazji Prusaka.

30 min. Merebashvili wywalczył rzut wolny.

29 min. Faulowany był zawodnik łęcznian, będzie rzut wolny.

27 min. Niecelny strzał Hernandeza.

26 min. Rzut wolny dla Górnika.

24 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Matei wybił piłkę wprost pod nogi Hernandeza, ten mocno uderzył, Kiełpin zdołał odbić strzał, jednak przy dobitce Grzelczaka był bez szans.

23 min. Niedokładne zagranie Leandro, piłkę przejęli goście.

21 min. Rzut rożny dla Górnika.

20 min. Hernandez był blisko zdobycia bramki, jego uderzenie wślizgiem nieznacznie minęło bramkę płoczczan.

19 min. Żółtą kartkę otrzymuje Wlazło.

18 min. Zmiana w zespole Górnika: Komor zastępuje Gersona.

17 min. Mamy przerwę w grze, urazu doznał Gerson.

16 min. Furman strzelił zza pola karnego, bardzo niecelnie.

15 min. Bonin uderzył z woleja po dośrodkowaniu Grzelczaka, jednak piłka minęła bramkę.

14 min. Wisła przejęła inicjatywę, Górnik skupia się na defensywie.

12 min. Piłkę ręką zagrywał Grzelczak, będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

10 min. Nieudane dośrodkowanie Leandro, piłka dla Wisły.

8 min. Kun nie opanował piłki w polu karnym Górnika.

6 min. Gospodarze lepiej weszli w mecz.

4 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Hernandeza z rzutu rożnego błąd popełnił Kiełpin, który minął się z piłką, ta spadła na głowę Pitrego i mamy prowadzenie Górnika.

3 min. Matei wywalczył rzut rożny.

2 min. Górnik rozgrywa piłkę.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Górnik Łęczna zagra z Wisłą Płock.
Górnik Łęczna: Prusak - Matei, Pitry, Gerson, Leandro - Bonin, Sasin, Tymiński, Grzelczak, Hernandez - Ubiparip
Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Stępiński - Furman, Wlazło, Merebashvili, Krivets, Kun - Piątkowski
Górnik Łęczna:
67. minuta: wszedł Dzalamidze - zszedł Grzelczak
62. minuta: wszedł Drewniak - zszedł Ubiparip
18. minuta: wszedł Komor - zszedł Gerson

Wisła Płock:
82. minuta: wszedł Iliev - zszedł Krivets
70. minuta: wszedł Kante - zszedł Piątkowski
60. minuta: wszedł Reca - zszedł Kun

77. minuta: Leandro

54. minuta: Szymiński
33. minuta: Stępiński
19. minuta: Wlazło

24 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Matei wybił piłkę wprost pod nogi Hernandeza, ten mocno uderzył, Kiełpin zdołał odbić strzał, jednak przy dobitce Grzelczaka był bez szans.

4 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Hernandeza z rzutu rożnego błąd popełnił Kiełpin, który minął się z piłką, ta spadła na głowę Pitrego i mamy prowadzenie Górnika.

85 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Merebashvili zagrał do Ilieva, ten minął bramkarza i spokojnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

65 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Furman dośrodkował z rzutu wolnego, Byrtek wygrał pojedynek główkowy z Pitrym i strzałem przy słupku pokonał Prusaka.

56 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Kompletnie przypadkowa bramka, uderzał Krivets, piłka odbiła się od Sasina i wpadła do bramki obok zupełnie zaskoczonego Prusaka.