2. Adam Frączczak, 54. Adam Frączczak, 60. Spas Delew, 63. Cornel Rapa, 90. Michał Marcjanik,
3. Przemysław Trytko,
5
1
Ekstraklasa | 08. 04. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu! Pogoń Szczecin pokonała Arkę Gdynia 5:1.

90 min. GOOOL! Michał Marcjanik niefortunnie umieścił piłkę we własnej bramce, dzięki czemu Pogoń prowadzi już 5:1!

90 min. Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

88 min. Ostatnia zmiana również w Arce, Bozok zszedł, a zastąpił go Stolc.

88 min. Ostatnia zmiana w Pogoni, Kitano zastąpił Gyurcso.

85 min. Bardzo dobre uderzenie Korta, ale jeszcze lepiej interweniował Jałocha.

84 min. Grę od własnej bramki wznowił Jałocha.

83 min. Zmiana w Pogoni Szczecin, Matynia zmienił Nunesa.

82 min. Szwoch został ukarany żółtą kartką.

79 min. Frączczak mógł strzelić piątego gola, ale uderzał niecelnie.

77 min. Hofbauer zagrywał z rzutu wolnego, trafił w mur.

75 min. Gyurcso uderzał z rzutu wolnego, ale był to nieudany strzał.

73 min. Kort nieprzepisowo zatrzymany przez rywala.

71 min. Rzut wolny dla Arki, piłka po uderzeniu Hofbauera odbiła się od jednego z graczy Pogoni.

69 min. Złe wybicie piłki przez Słowika.

67 min. Piłka uderzyła w słupek po strzale Fojuta.

66 min. Kolejna zmiana w ekipie gości, w miejsce Formelli pojawił Zarandia.

65 min. Zmiana w Arce, za Marciniaka pojawił się Barisić.

63 min. Hofbauer został ukarany żółtą kartką.

63 min. GOOOL! Czwarte trafienie gospodarzy! Po dośrodkowaniu Delewa Cornel Rapa strzałem głową pokonał golkipera Arki.

60 min. GOOOL! Trzecia bramka Pogoni! Po dośrodkowaniu Nunesa do piłki dopadł Delew i wykończył tę akcję precyzyjnym uderzeniem.

58 min. Groźny strzał Gyurcso został w ostatniej chwili zablokowany przez graczy Arki.

56 min. Słowik wznowił grę od własnej bramki.

54 min. GOOOL! Pogoń obejmuje prowadzenie! Listkowski zagrał do Gyurcso, a ten sprzed linii końcowej dośrodkował wprost na głowę Frączczaka, który strzałem z bliska pokonał Jałochę.

52 min. Przy piłce piłkarze Arki.

49 min. Niebezpieczny strzał Delewa, pewnie obronił Jałocha.

47 min. Groźna akcja Pogoni, Listkowski zagrał do Gyurcso, który nie zdołał jednak pokonać Jałochy.

46 min. Zmiana w Pogoni, boisko opuścił Kamil Drygas, zastąpił go Dawid Kort.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Pogoń remisuje z Arką 1:1.

45 min. Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

44 min. Nieudane dośrodkowanie Rapy.

42 min. Drygas został ukarany żółtą kartką za faul.

40 min. Efektowny rajd Delewa zakończył się strzałem, który został zablokowany przez graczy Arki.

38 min. Strzał z dystansu Szwocha.

36 min. Hofbauer zagrywał z rzutu rożnego.

34 min. Frączczak głową uderzał na bramkę Arki, ale piłka powędrowała nad poprzeczką.

32 min. Trytko ucierpiał w starciu z rywalem i przez chwilę nie podnosił się z murawy.

30 min. Rzut rożny dla Pogoni.

29 min. Groźnie pod bramką Arki! Sobieraj w ostatniej chwili wybił futbolówkę z linii bramkowej.

27 min. Bardzo niecelny strzał Formelli.

25 min. Rzut wolny dla Arki.

24 min. Listkowski został ukarany żółtą kartką za faul.

22 min. Dośrodkowanie Formelli do Marciniaka zablokował Fojut.

19 min. Matras pędził na bramkę Arki, jednak został zatrzymany tuż przed polem karnym.

18 min. Potężny strzał z dystansu Szwocha, na razie jednak bez gola dla Arki.

15 min. Spokojniejszy okres spotkania, od kliku minut żadna z drużyn nie stworzyła zagrożenia.

14 min. Rzut wolny w wykonaniu Pogoni, Nunes uderzał, ale zawodnicy Arki poradzili sobie w tej sytuacji.

12 min. Strzał Formelli na bramkę Pogoni, piłka nieznacznie minęła bramkę Słowika.

10 min. Rzut rożny dla Pogoni, piłkę zagrywał Nunes, bez zagrożenia pod bramką Arki.

9 min. Centra Delewa, futbolówkę przejęli goście.

7 min. Dośrodkowanie Listkowskiego przeciął Hofbauer, który ruszył z kontrą.

6 min. Hofbauer znalazł się z piłką pod polem karnym gospodarzy, ale Nunes zatrzymał go.

4 min. Gospodarze od dłuższej chwili utrzymują się przy piłce.

3 min. GOOOL! Arka Gdynia wyrównuje! Bliźniaczo podobna sytuacja, Warcholak dośrodkowywał, futbolówka powędrowała w kierunku Przemysława Trytko, który głową wpakował ją do siatki.

2 min. GOOL! Pogoń Szczecin obejmuje prowadzenie. Spas Delew dośrodkowywał z prawej strony, do piłki dopadł Adam Frączczak i strzałem głową pokonał golkipera rywali.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią spotkania będzie Paweł Gil z Lublina.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację z meczu 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin zagra z Arką Gdynia.
Pogoń Szczecin: Słowik - Niepsuj, Rapa, Fojut, Nunes - Matras, Drygas - Delew, Listkowski, Gyurcso - Frączczak.
Arka Gdynia: Jałocha - Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Formella, Hofbauer, Marciniak, Bozok - Szwoch - Trytko.
Pogoń Szczecin:
88. minuta: wszedł Kitano - zszedł Gyurcso
83. minuta: wszedł Matynia - zszedł Nunes
46. minuta: wszedł Dawid Kort - zszedł Kamil Drygas

Arka Gdynia:
88. minuta: wszedł Stolc - zszedł Bozok
66. minuta: wszedł Zarandia - zszedł Formella
65. minuta: wszedł Barisić - zszedł Marciniak

42. minuta: Drygas
24. minuta: Listkowski

82. minuta: Szwoch
63. minuta: Hofbauer

90 min -GOOOL! Michał Marcjanik niefortunnie umieścił piłkę we własnej bramce, dzięki czemu Pogoń prowadzi już 5:1!

63 min -GOOOL! Czwarte trafienie gospodarzy! Po dośrodkowaniu Delewa Cornel Rapa strzałem głową pokonał golkipera Arki.

60 min -GOOOL! Trzecia bramka Pogoni! Po dośrodkowaniu Nunesa do piłki dopadł Delew i wykończył tę akcję precyzyjnym uderzeniem.

54 min - GOOOL! Pogoń obejmuje prowadzenie! Listkowski zagrał do Gyurcso, a ten sprzed linii końcowej dośrodkował wprost na głowę Frączczaka, który strzałem z bliska pokonał Jałochę.

2 min -GOOL! Pogoń Szczecin obejmuje prowadzenie. Spas Delew dośrodkowywał z prawej strony, do piłki dopadł Adam Frączczak i strzałem głową pokonał golkipera rywali.

3 min -GOOOL! Arka Gdynia wyrównuje! Bliźniaczo podobna sytuacja, Warcholak dośrodkowywał, futbolówka powędrowała w kierunku Przemysława Trytko, który głową wpakował ją do siatki.