11. Putivtsev, 65. Brlek, 90. Zachara,
2
3
Ekstraklasa | 08. 04. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Wisła wygrała z Termaliką 3-2 po bramce Zachary w ostatnich sekundach pojedynku. Dziękujemy za uwagę.

90 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Zachara wykorzystał zamieszanie w polu karnym Termaliki i strzałem głową tuż przy słupku bramki zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

90 min. Rzut wolny dla Wisły.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Babiarz zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka poleciała ponad poprzeczką bramki "Białej gwiazdy".

88 min. Zmiana w zespole Termaliki: Pleva zastępuje Jovanovicia.

86 min. Sadlok trafia w poprzeczkę!

84 min. Obie drużyny walczą o komplet punktów.

82 min. Brlek zagrał do Zachary, który znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak świetnie zareagował jeden z defensorów Termaliki.

80 min. Termalica przeważa, jednak Wisła wyprowadza kontrataki.

78 min. Żółtą kartkę otrzymuje Llonch.

77 min. Żółtą kartkę otrzymuje Brlek.

76 min. Po strzale Stilica piłka trafia w słupek.

75 min. Zmiana w zespole Termaliki: Gutkovskis zastępuje Misaka.

74 min. Zmiana w zespole Wisły: Zachara zastępuje Brożka.

73 min. Żółtą kartkę otrzymuje Mikovic.

72 min. Załuska wypiąstkował piłkę.

71 min. Rzut rożny dla Wisły.

69 min. Naciskany Załuska wybija piłkę poza boisko.

67 min. Zbyt mocne dogranie Brleka.

65 min. GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Niezbyt pewnie zachowali się defensorzy Termaliki, piłkę przechwycił Brlek, jednym zwodem ograł dwóch rywali, uderzył, a futbolówka odbijając się wcześniej od nóg Fryca, wpadła do bramki obok dalszego słupka.

64 min. Zmiana w zespole Wisły: Boguski zastępuje Małeckiego.

62 min. Mecz toczy się w środkowej strefie boiska.

60 min. Wiślacy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

58 min. Cywka nie doszedł do zagrania, Termalica wznowi grę od bramki.

56 min. Żółtą kartkę otrzymuje Małecki.

55 min. Uderzenie Jovanovicia zostało zblokowane.

53 min. Rzut wolny dla Wisły.

51 min. GOOOOL! Termalica zdobywa bramkę. Misak dośrodkował piłkę do której doszedł Putivtsev i strzałem głową dał prowadzenie swojej drużynie.

50 min. Faulował Llonch.

48 min. Termalica rozgrywa piłkę.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Termalica remisuje z Wisłą 1-1.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

42 min. Nieudane dośrodkowanie Sadloka.

40 min. Znakomitą okazję miał Llonch, uderzył na bramkę Termaliki, jednak świetnie piłkę obronił Pilarz.

38 min. Zmiana w zespole Termaliki: Milovic zastępuje Gergela.

37 min. Pilarz wypiąstkował uderzenie Stilica.

36 min. Babiarz faulował, wiślacy będą mieć dobrą okazję do uderzenia.

35 min. Rzut rożny dla Wisły.

33 min. Stefanik ruszył lewą stroną, zagrał do Gergela, jednak podanie było niecelne.

31 min. Brlek wywalczył rzut wolny.

29 min. Mocno z dystansu uderzył Małecki, piłka poleciała ponad poprzeczką.

28 min. Wisła będzie miała okazję z rzutu wolnego.

27 min. Na spalonym był Misak.

26 min. Tempo gry nieco spadło.

24 min. Gospodarze atakują rywali pressingiem.

22 min. Rzut wolny dla Termaliki.

20 min. Stilic znakomitym podaniem uruchomił Brożka, który uderzył po długim słupku, jednak nieznacznie się pomylił.

19 min. Załuska przejął piłkę po dośrodkowaniu Stefanika.

17 min. Gospodarze przeważają.

15 min. Efektowne kilka minut, Termalica szybko odpowiedziała na gola Wisły.

13 min. GOOOOL! Termalica zdobywa bramkę. Gergel mocno uderzył z dystansu, Załuska odbił piłkę, przechwycił ją Fryc, zagrał wzdłuż pola karnego do Misaka, który pewnym strzałem doprowadził do remisu.

11 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Cywka uderzył zza pola karnego, Putivtsev próbując wybić piłkę kompletnie zmylił Pilarza trafiając do własnej bramki.

9 min. Dośrodkowywał Małecki, jednak piłka była uderzona zbyt mocno.

7 min. Termalica ruszyła lewą stroną, defensorzy Wisły wybili piłkę, przechwycił ją Kupczak i uderzył na bramkę, jednak niecelnie.

5 min. Gonzalez dobrze zareagował w defensywie.

3 min. Początek meczu wyrównany, obie drużyny walczą w środku boiska.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Termalica zagra z Wisłą Kraków.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pilarz - Fryc, Osyra, Putivtsev, Sitya - Babiarz, Kupczak, Gergel, Stefanik, Jovanovic - Misak
Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Gonzalez, Uryga, Sadlok - Mączyński, Llonch, Stilic, Brlek, Małecki - Brożek
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
88. minuta: wszedł Pleva - zszedł Jovanovic
75. minuta: wszedł Gutkovskis - zszedł Misak
38. minuta: wszedł Mikovic - zszedł Gergel

Wisła Kraków:
74. minuta: wszedł Zachara - zszedł Brożek
64. minuta: wszedł Boguski - zszedł Małecki

73. minuta: Mikovic

78. minuta: Llonch
77. minuta: Brlek
56. minuta: Małecki

51 min -GOOOOL! Termalica zdobywa bramkę. Misak dośrodkował piłkę do której doszedł Putivtsev i strzałem głową dał prowadzenie swojej drużynie.

13 min -GOOOOL! Termalica zdobywa bramkę. Gergel mocno uderzył z dystansu, Załuska odbił piłkę, przechwycił ją Fryc, zagrał wzdłuż pola karnego do Misaka, który pewnym strzałem doprowadził do remisu.

90 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Zachara wykorzystał zamieszanie w polu karnym Termaliki i strzałem głową tuż przy słupku bramki zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

65 min -GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Niezbyt pewnie zachowali się defensorzy Termaliki, piłkę przechwycił Brlek, jednym zwodem ograł dwóch rywali, uderzył, a futbolówka odbijając się wcześniej od nóg Fryca, wpadła do bramki obok dalszego słupka.

11 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Cywka uderzył zza pola karnego, Putivtsev próbując wybić piłkę kompletnie zmylił Pilarza trafiając do własnej bramki.