13. Maloca,
1
1
Ekstraklasa | 09. 04. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Piast remisuje z Lechią 1-1, goście przeważali, jednak byli nieskuteczni. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Szmatuła popełnił błąd, jednak w ostatniej chwili zdołał się zaasekurować.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Żółtą kartkę otrzymuje Mraz.

88 min. Kuświk znalazł się w niezłej sytuacji, jednak jego strzał głową był niecelny.

87 min. Rzut wolny dla Lechii.

85 min. Żółtą kartkę otrzymuje Maloca.

83 min. Na spalonym był Sekulski.

81 min. Zmiana w zespole Lechii: Kuświk zastępuje Flavio Paixao.

80 min. Niecelnie uderzał Wolski.

79 min. Żółtą kartkę otrzymuje Sedlar.

78 min. Lechia przeważa, Piast jednak jest dobrze dysponowany w defensywie.

76 min. Sedlar wybija piłkę z własnego pola karnego.

75 min. Tempo meczu jest szybkie, obie drużyny mają swoje okazję.

73 min. Krasic znalazł się w dobrej sytuacji, jednak uderzył ponad poprzeczką.

71 min. Rzut wolny dla Piasta.

69 min. Znakomite uderzenie Slavcheva na rzut rożny odbił bramkarz Piasta.

67 min. Zmiana w zespole Lechii: Slavchev zastępuje Haraslina.

65 min. Okazję miał Piast, jednak dobrze w bramce zareagował Kuciak.

63 min. Nieudane zagranie Wolskiego.

61 min. Zmiana w zespole Lechii: Nunes zastępuje Wawrzyniaka.

59 min. Lechia przeważa.

58 min. Zmiana w zespole Piasta: Jankowski zastępuje Pietrowskiego.

56 min. Po uderzeniu Flavio Paixao piłka trafiła w ustawionego na linii bramkowej Mraza.

54 min. Strzał Borysiuka nieznacznie minął bramkę Piasta.

52 min. Po strzale Flavio Paixao piłka trafiła w poprzeczkę!

50 min. Dośrodkowanie Flavio zostało zblokowane, będzie rzut rożny.

49 min. Gospodarze atakują.

47 min. Zmiana w zespole Piasta: Zivec zastępuje Flisa.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Piast - Lechia 1-1.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Lechia będzie miała rzut wolny.

42 min. Zmiana w zespole Piasta: Sekulski zastępuje Papadopulosa.

40 min. Na spalonym był Sedlar.

39 min. Po dośrodkowaniu Flavio Paixao piłka wyszła poza boisko.

37 min. Na spalonym był Mraz.

35 min. Faul Marco Paixao, Piast będzie miał okazję z rzutu wolnego.

34 min. Piast wznowi grę od bramki.

33 min. Znakomite uderzenie przewrotką Marco Paixao w świetnym stylu obronił Szmatuła!

31 min. Lechia utrzymuje się przy piłce.

29 min. Niecelne uderzenie Badii.

28 min. Faul Wawrzyniaka, Piast wznowi grę od rzutu wolnego.

26 min. Bramkarz Piasta pewnie przechwycił piłkę po dośrodkowaniu jednego z lechistów.

24 min. Obie drużyny walczą, mamy sporo fauli.

22 min. Żółtą kartkę otrzymuje Borysiuk.

21 min. Piast wznowi grę od bramki.

20 min. Lechia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

19 min. Nieudane zagranie Masłowskiego.

17 min. Rzut wolny dla Lechii.

15 min. Gra się wyrównała.

13 min. GOOOOL! Lechia zdobywa bramkę. Analogiczna sytuacja jak w przypadku bramki Piasta, Wolski posłał świetną piłkę z rzutu wolnego, a Maloca celną główką doprowadził do remisu.

12 min. Lechia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

10 min. GOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Seldar wykorzystał świetne dośrodkowanie Badii z rzutu wolnego i strzałem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

9 min. Piast będzie miał okazję z rzutu wolnego.

7 min. Nieudane dośrodkowanie Flisa, Lechia rozpocznie grę od bramki.

6 min. Dobrze zareagowali defensorzy Piasta.

5 min. Lechia utrzymuje się przy piłce.

3 min. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Piast zagra z Lechią.
Piast Gliwice: Szmatuła - Korun, Pietrowski, Sedlar, Szeliga - Flis, Mraz, Murawski, Badia, Masłowski - Papadopulos
Lechia Gdańsk: Kuciak - Stolarski, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Flavio Paixao, Borysiuk, Krasic, Wolski, Haraslin - Marco Paixao
Piast Gliwice:
58. minuta: wszedł Jankowski - zszedł Pietrowski
47. minuta: wszedł Zivec - zszedł Flis
42. minuta: wszedł Sekulski - zszedł Papadopulos

Lechia Gdańsk:
81. minuta: wszedł Kuświk - zszedł Flavio Paixao
67. minuta: wszedł Slavchev - zszedł Haraslin
61. minuta: wszedł Nunes - zszedł Wawrzyniak

89. minuta: Mraz
79. minuta: Sedlar

85. minuta: Maloca
22. minuta: Borysiuk

10 min -GOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Seldar wykorzystał świetne dośrodkowanie Badii z rzutu wolnego i strzałem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

13 min -GOOOOL! Lechia zdobywa bramkę. Analogiczna sytuacja jak w przypadku bramki Piasta, Wolski posłał świetną piłkę z rzutu wolnego, a Maloca celną główką doprowadził do remisu.