89. Dąbrowski, 90. Hamalainen,
1
2
Ekstraklasa | 09. 04. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Co za końcówka! Legia wygrywa z Lechem 2-1, Hamalainen zapewnił gościom trzy punkty. Dziękujemy za uwagę.

90 min. GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Ostatnie sekundy meczu, Hlousek pobiegł lewą stroną, dośrodkował piłkę do której idealnie w tempo wyskoczył Hamalainen i celną główką zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

90 min. Robak świetnie ograł Pazdana, uderzył na bramkę Lecha, jednak dobrze powrócił jeden z defensorów Legii.

90 min. Cztery minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Dąbrowski wykorzystał niezbyt udane wybicie piłki przez defensorów Lecha i strzałem w kierunku dalszego słupka dał remis swojej drużynie.

88 min. Żółtą kartkę otrzymuje Odjidja-Ofoe.

87 min. Zmiana w zespole Lecha: Aziz Tetteh zastępuje Jevticia.

86 min. Zmiana w zespole Legii: Hamalainen zastępuje Kopczyńskiego.

85 min. Rzut rożny dla Legii.

84 min. Żółtą kartkę otrzymuje Trałka.

82 min. GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Jevtic posłał świetną piłkę z rzutu wolnego, a jeszcze lepszą główką popisał się Kędziora.

81 min. Lech będzie miał dobrą okazję z rzutu wolnego.

79 min. Walka toczy się w środku boiska.

77 min. Zmiana w zespole Legii: Jodłowiec zastępuje Kucharczyka.

76 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kopczyński.

74 min. Mocno uderzał Nagy, jednak został zblokowany.

73 min. Zmiana w zespole Lecha: Robak zastępuje Kownackiego.

71 min. Niecelnie głową uderzał Makuszewski.

69 min. Na spalonym był Kucharczyk.

68 min. Świetny wślizg Kędziory, piłka dla Lecha.

66 min. Zmiana w zespole Lecha: Makuszewski zastępuje Pawłowskiego.

64 min. Radovic stracił piłkę.

62 min. Na spalonym był Odjidja-Ofoe.

60 min. Lech wymienił kilka podań w okolicach pola karnego Legii, w końcu uderzył Pawłowski, jednak został zblokowany.

58 min. Zmiana w zespole Legii: Nagy zastępuje Guilherme.

57 min. Błąd przy wyjściu do piłki popełnił Malarz, ta spadła pod nogi Kędziory, który mając przed sobą bramkę uderzył obok słupka.

56 min. Rzut rożny dla Lecha.

54 min. Faulował Radovic.

52 min. Znakomitym podaniem popisał się Odjidja-Ofoe, jednak błysku geniuszu zawodnika Legii nie wykorzystał Guilherme, który źle podawał do Kucharczyka.

50 min. Na spalonym był Jevtic.

49 min. Rzut rożny dla Lecha.

48 min. Nadal widzimy na boisku sporo walki.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lech remisuje bezbramkowo z Legią.

45 min. Radovic po strzale głową trafia w poprzeczkę!

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

45 min. Rzut rożny dla Legii.

44 min. Wiele w dzisiejszym meczu walki, brakuje nieco gry piłką.

42 min. Majewski uderzając z rzutu wolnego trafił w mur.

41 min. Żółtą kartkę otrzymuje Pazdan.

40 min. Kownacki chwilę leżał na boisku, jednak jest już gotowy do gry.

38 min. Gajos znalazł się w znakomitej sytuacji, mocno uderzył wzdłuż dalszego słupka, jednak świetną paradą popisał się Malarz.

37 min. Okazja dla lechitów, faulowany był Majewski.

35 min. Tempo meczu nieco spadło, brakuje sytuacji bramkowych.

33 min. Faulował Odjijda-Ofoe, rzut wolny dla Lecha.

31 min. Gra się wyrównała, obie drużyny walczą w środku pola.

29 min. Legia częściej utrzymuje się przy piłce.

27 min. Żółtą kartkę otrzymuje Guilherme.

26 min. Stołeczni rozgrywają piłkę na połowie Lecha.

24 min. Lechici wybili piłkę.

23 min. Legia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

21 min. Strata Guilherme, piłka dla lechitów.

19 min. Hlousek zgrał piłkę w pole karne, doszedł do niej Kopczyński, jednak uderzył ponad bramką Lecha.

17 min. Hlousek był na spalonym.

16 min. Rzut wolny dla Lecha.

14 min. Odjidja-Ofoe świetnym podaniem uruchomił Kucharczyka, ten zwiódł rywala, uderzył przy bliższym słupku, jednak dobrze ustawiony był Putnocky.

13 min. Nieudane rozegranie Legii, piłka dla Lecha.

11 min. Lechici mocno rozpoczęli dzisiejszy mecz, Legia powoli się rozkręca.

10 min. Znakomity rajd Odjidjy-Ofoe, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak świetną obroną popisał się Putnocky.

9 min. Mocne uderzenie Jevticia obronił Malarz.

8 min. Powtórki pokazały, że spalonego nie było.

7 min. Na spalonym był Kownacki.

6 min. Malarz wypiąstkował piłkę.

5 min. Hlousek zblokował dośrodkowanie Majewskiego.

3 min. Początek meczu pod dyktando Lecha.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lech zagra z Legią.
Lech Poznań: Putnocky - Kostevych, Bednarek, Nielsen, Kędziora - Gajos, Trałka, Pawłowski, Majewski, Jevtic - Kownacki
Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin, Guilherme, Odjidja-Ofoe, Radovic - Kucharczyk
Lech Poznań:
87. minuta: wszedł Aziz Tetteh - zszedł Jevtic
73. minuta: wszedł Robak - zszedł Kownacki
66. minuta: wszedł Makuszewski - zszedł Pawłowski

Legia Warszawa:
86. minuta: wszedł Hamalainen - zszedł Kopczyński
77. minuta: wszedł Jodłowiec - zszedł Kucharczyk
58. minuta: wszedł Nagy - zszedł Guilherme

84. minuta: Trałka

88. minuta: Odjidja-Ofoe
76. minuta: Kopczyński
41. minuta: Pazdan
27. minuta: Guilherme

82 min -GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Jevtic posłał świetną piłkę z rzutu wolnego, a jeszcze lepszą główką popisał się Kędziora.

90 min -GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Ostatnie sekundy meczu, Hlousek pobiegł lewą stroną, dośrodkował piłkę do której idealnie w tempo wyskoczył Hamalainen i celną główką zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

89 min -GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Dąbrowski wykorzystał niezbyt udane wybicie piłki przez defensorów Lecha i strzałem w kierunku dalszego słupka dał remis swojej drużynie.