Ruch Chorzów
1
0
Ekstraklasa | 10. 04. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu! Korona wygrywa z Ruchem 1:0. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Borjan został ukarany żółtą kartką.

89 min. Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88 min. Rzut rożny dla Korony, futbolówkę zagrywał Palanca.

86 min. Zmiana w Ruchu, Arak pojawił się za Surmę.

84 min. GOOOL! Korona zdobywa bramkę! Błąd Konczkowskiego, pilkę zabrał mu Kallaste, wbiegł w pole karne zagrał do Aankoura, który przyjął futbolówkę, oddał strzał, piłka po drodze odbiła się od nogi Grodzickiegom i wpadła bo bramki, myląc Hrdlickę

82 min. Lipski został złapany na spalonym.

79 min. Zmiana w Ruchu, za Przybeckiego wszedł Trojak.

78 min. Ostatnia zmiana w Koronie, Micanski opuścił boisko, zastąpił go Abalo.

76 min. Grodzicki ucierpiał w starciu z rywalem i sztab medyczny Ruchu udzielał mu pomocy.

75 min. Zmiana w Koronie, Marković zastąpił Żubrowskiego.

73 min. Groźny strzał Aankoura, ale obronił Hrdlicka.

72 min. Pazio został ukarany żółtą kartką.

72 min. Potężny strzał Surmy z dystansu, futbolówkę powędrowała wysoko nad bramką.

71 min. Zagranie Lipskiego z rzutu wolnego, bez zagrożenia pod bramką Korony.

69 min. Zagranie Kiełba wzdłuż linii końcowej, piłkę wyłapał jednak Hrdlicka.

67 min. Pierwsza zmiana w Koronie, Kiełb pojawił się w miejsce Pyłypczuka.

66 min. Rzut rożny dla Korony, z narożnika boiska uderzał Palanca.

64 min. Zmiana w Ruchu. Pazio pojawił się w miejsce Monety.

62 min. Niecelny strzał Przybeckiego.

59 min. Faul Żubrowskiego.

57 min. Grę od własnej bramki wznowił Hrdlicka.

55 min. Przybecki uderzał z dystansu, ale Borjan obronił.

53 min. Aankour przewracany w polu karnym, sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego.

52 min. Możdżeń zbyt mocno zagrywał piłkę.

51 min. Niezgoda został złapany na spalonym.

50 min. Niedokładne podanie Monety, futbolówkę przejęli gospodarze.

49 min. Moneta próbował dośrodkowywać, ale zatrzymał go Rymaniak.

48 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Aankoura.

46 min. Oba zespoły rozpoczęły drugą połowę w takich samych składach.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Korona bezbramkowo remisuje z Ruchem Chorzów.

42 min. Bardzo dobry strzał Pyłypczuka, ale Hrdlicka popisał się jeszcze lepszą interwencją.

40 min. Palanca niedokładnie dośrodkowywał i rywale przejęli piłkę.

39 min. Diaw został ukarany żółtą kartką.

37 min. Zawodnicy Ruchu spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

35 min. Dużo niedokładności w grze obu drużyn.

33 min. Palanca faulował Urbańczyka.

32 min. Kolejny rzut wolny dla Ruchu, uderzał Lipski, ale Kallaste wybił piłkę.

30 min. Diaw skutecznie odebrał futbolówkę Konczkowskiemu.

29 min. Palanca uderzał na bramkę Ruchu bezpośrednio z rzutu wolnego, jednak Hrdlicka obronił.

28 min. Urbańczyk został ukarany żółtą kartką.

27 min. Lipski uderzał z rzutu wolnego, ale zrobił to za słabo.

25 min. Micanski otrzymał świetne podanie od Żubrowskiego, ale nie zdecydował się na oddanie strzału.

24 min. Aankour został złapany na spalonym.

23 min. Strzał z dystansu Żubrowskiego.

22 min. Nieudane zagranie Diawa.

19 min. Grodzicki powstrzymał pędzącego na bramkę Micanskiego.

18 min. Palanca minął kilku rywali i oddał strzał na bramkę Ruchu, piłka powędrowała jednak nad poprzeczką.

15 min. Przy piłce znów gospodarze.

13 min. Co za okazja! Przybecki znalazł się w sytuacji nam na sam z golkiperem Korony, minął go, ale nie wpakował piłki do pustej bramki, tylko trafił w słupek!

12 min. Potężny strzał Palanci na bramkę Ruchu, Hrdlicka z trudnościami, ale obronił!

11 min. Spokojny początek spotkania, gra toczy się głównie środkowej strefie boiska.

9 min. Wrzutka Żubrowskiego, Pyłypczuk nie zdołał jednak dopaść do futbolówki.

8 min. Bardzo nieudane dośrodkowanie Aankoura.

7 min. Rymaniak najwyżej wyskoczył do piłki i uderzał głową, ale niecelnie.

6 min. Rzut wolny dla Korony, piłkę uderzał Aankour.

5 min. Przy piłce częściej utrzymują się gospodarze.

3 min. Główka Dejmka, piłkę przejęli piłkarze Ruchu.

2 min. Pierwszy ww tym spotkaniu rzut rożny dla Korony.

1 min. Nieudane dośrodkowanie Patryka Lipskiego.

0 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Bartosz Frankowski z Torunia.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację z ostatniego meczu 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zmierzy się z Ruchem Chorzów.
Korona Kielce: Borjan - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Możdżeń, Żubrowski - Palanca, Aankour, Pyłypczuk - Micanski.
Ruch Chorzów: Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Kowalczyk - Surma, Urbańczyk - Przybecki, Lipski, Moneta - Niezgoda.
Korona Kielce:
78. minuta: wszedł Abalo - zszedł Micanski
75. minuta: wszedł Marković - zszedł Żubrowski
67. minuta: wszedł Kiełb - zszedł Pyłypczuk

Ruch Chorzów:
86. minuta: wszedł Arak - zszedł Surma
79. minuta: wszedł Trojak - zszedł Przybecki
64. minuta: wszedł Pazio - zszedł Moneta

90. minuta: Borjan
39. minuta: Diaw

72. minuta: Pazio
28. minuta: Urbańczyk

84 min -GOOOL! Korona zdobywa bramkę! Błąd Konczkowskiego, pilkę zabrał mu Kallaste, wbiegł w pole karne zagrał do Aankoura, który przyjął futbolówkę, oddał strzał, piłka po drodze odbiła się od nogi Grodzickiegom i wpadła bo bramki, myląc Hrdlickę