19. Dawid Kort, 83. Adam Frączczak,
1
2
Ekstraklasa | 15. 04. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu! Pogoń wygrywa z Ruchem Chorzów 2:1.

90 min. Rudol został ukarany żółtą kartką.

90 min. Grodzicki został ukarany żółtą kartką.

90 min. Zmiana w Pogoni, Matynia zastąpił Delewa.

90 min. Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88 min. Strzał Rudola, ale pewnie obronił Słowik.

86 min. Zmiana w Ruchu, Arak zastąpił Urbańczyka.

85 min. Adam Frączczak złapany na spalonym.

83 min. GOOOL! Pogoń Szczecin zdobywa bramkę! Gyurcso dośrodkowywał z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskoczył Adam Frączczak i strzałem głową wpakował ją do siatki.

81 min. Koj został ukarany żółtą kartką.

80 min. Kolejna zmiana w Pogoni, Ciftci zmienił Korta.

78 min. Zmiana Ruchu, Walski pojawił się w miejsce Nowaka.

76 min. Nieudane dośrodkowanie Delewa.

75 min. Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

72 min. Pierwsza zmiana w Pogoni, za Listkowskiego pojawił się Drygas.

69 min. Nieporozumienie w Ruchu, Przybecki chciał uderzać, ale przeszkodził mu Niezgoda.

68 min. Świetny strzał z dystansu Nowaka, Słowik z trudem, ale obronił.

66 min. Faul Frączczaka na Grodzickim.

65 min. Kolejny niebezpieczny strzał Gyurcso, ale znów poradził sobie z nim Hrdlicka.

64 min. Pierwsza zmiana w Ruchu, Pazio zmienił Monetę.

62 min. Strzał z dystansu Nowaka, obronił Słowik.

61 min. Od kilku chwil gra toczy się w środkowej strefie boiska.

59 min. Bardzo groźny strzał Gyurcso.

57 min. Zbyt mocne uderzenie Grodzickiego na bramkę Pogoni.

55 min. Dośrodkowanie Rapy do Korta, piłka minęła słupek bramki Ruchu.

54 min. Rzut rożny dla Ruchu, bez zagrożenia pod bramką Pogoni.

53 min. Centra Przybeckiego, znów na posterunku czujny był Słowik.

51 min. Groźny strzał Monety, obronił jednak Słowik.

49 min. Spokojny początek drugiej połowy, żadna z drużyn nie stworzyła jeszcze zagrożenia.

48 min. Przewinienie Nowaka, sędzia nie pokazał jednak kartki.

47 min. Obie drużyny rozpoczęły drugą część spotkania w takich samych składach.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy.

43 min. Surma w porę uprzedził pędzącego na bramkę Ruchu Frączczaka.

42 min. Zagranie Rupy w pole karne, piłkę wybił Grodzicki.

39 min. Moneta dośrodkował do Przybeckiego, a ten uderzał na bramkę Pogoni, wprost w ręce Słowika.

37 min. Strzał Gyurcso, jednak pewnie obronił Hrdlicka.

35 min. Moneta chciał zagrać do Nowaka, ale piłkę przejęli gracze Pogoni.

34 min. Wrzutka z autu Konczkowskiego.

32 min. Zbyt mocne zagranie Monety.

29 min. Piłkarze Ruchu chcą pójść za ciosem i teraz częściej utrzymują się przy piłce.

28 min. GOOOL! Ruch Chorzów zdobywa bramkę! Moneta zagrał do Nowaka, ten wpadł w pole karne i uderzał na bramkę Pogoni. Piłka minęła Słowika, który mógł zachować się lepiej w tej sytuacji.

26 min. Rzut wolny dla Pogoni, piłkę ubezpośrednio na bramkę uderzał Nunes, ale wpadła w ręce Hrdlicki.

23 min. Rzut rożny dla Ruchu, piłkę szybko przejęli goście.

22 min. Wrzutka Nowaka, Rapa wybił futbolówkę.

21 min. Rudol został ukarany żółtą kartką.

19 min. GOOOL! Pogoń Szczecin zdobywa bramkę! Dawid Kort uderzał z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od Grodzickiego i zaskoczony Hrdlicka nie miał szans na obronę.

19 min. Dobre podanie Przybeckiego, Niezgoda nie zdołał opanować futbolówki.

18 min. Mocny strzał Przybeckiego z dystansu.

17 min. Dobre dośrodkowanie Gyurcso, ale żaden z piłkarzy Pogoni nie dopadł do piłki.

15 min. Rzut rożny dla Pogoni, Nunes uderzał zbyt mocno.

14 min. Moneta pędził na bramkę Pogoni, ale został zatrzymany przez Fojuta.

12 min. Rapa zablokował strzał Niezgody.

11 min. Zagranie Nunesa do Gyurcso, który nie zdołał dopaść do futbolówki.

10 min. Zagranie Grodzickiego do Monety, piłka opuściła jednak plac gry.

9 min. Pewne wejście Monety w pole karne Pogoni, defensorzy szczecińskiego klubu oddalili zagrożenie z okolicy własnej bramki.

8 min. Strzał Gyurcso sprzed linii pola karnego, futbolówkę pewnie wyłapał Hrdlicka.

7 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Gyurcso do Delewa.

6 min. Wrzutka Konczkowskiego padła łupem Fojuta.

5 min. Delew został złapany na spalonym.

3 min. Niedokładne zagranie do Rudola, futbolówkę przechwycił golkiper Ruchu.

2 min. Przewinienie Surmy, grę wznowili piłkarze Pogoni.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Arbitrem tego spotkania będzie Jarosław Przybył z Kluczborka.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację z meczu 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Ruch Chorzów zmierzy się przed własną publicznością z Pogonią Szczecin.
Ruch Chorzów: Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Kowalczyk, Koj - Urbańczyk, Surma - Przybecki, Nowak, Moneta - Niezgoda.
Pogoń Szczecin: Słowik - Rapa, Rudol, Fojut, Nunes - Matras, Kort - Delew, Listkowski, Gyurcso - Frączczak.
Ruch Chorzów:
86. minuta: wszedł Arak - zszedł Urbańczyk
78. minuta: wszedł Walski - zszedł Nowak
64. minuta: wszedł Pazio - zszedł Moneta

Pogoń Szczecin:
90. minuta: wszedł Matynia - zszedł Delew
80. minuta: wszedł Ciftci - zszedł Kort
72. minuta: wszedł Drygas - zszedł Listkowski

90. minuta: Grodzicki
81. minuta: Michał Koj

90. minuta: Sebastian Rudol
21. minuta: Sebastian Rudol

28 min -GOOOL! Ruch Chorzów zdobywa bramkę! Moneta zagrał do Nowaka, ten wpadł w pole karne i uderzał na bramkę Pogoni. Piłka minęła Słowika, który mógł zachować się lepiej w tej sytuacji.

83 min -GOOOL! Pogoń Szczecin zdobywa bramkę! Gyurcso dośrodkowywał z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskoczył Adam Frączczak i strzałem głową wpakował ją do siatki.

19 min - GOOOL! Pogoń Szczecin zdobywa bramkę! Dawid Kort uderzał z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od Grodzickiego i zaskoczony Hrdlicka nie miał szans na obronę.