57. Drewniak, 81. Hernandez,
2
2
Ekstraklasa | 15. 04. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Śląsk zremisował z Górnikiem 2-2. Gospodarze prowadzili 2-0, kontrolowali przebieg meczu, jednak goście zdołali wywalczyć punkt. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Zwoliński uderzył płasko na bramkę Górnika, jednak wprost w Prusaka.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Zmiana w zespole Śląska: Augusto zastępuje Stjepanovicia.

87 min. Zmiana w zespole Śląska: Engels zastępuje Madeja.

86 min. Górnik częściej utrzymuje się przy piłce.

84 min. Niedokładne zagranie Riery.

83 min. Żółtą kartkę otrzymuje Dankowski.

81 min. GOOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Hernandez ograł rywala, miękko dośrodkował w pole karne, a piłka spadła idealnie pod poprzeczkę bramki Śląska, Pawełek źle obliczył tor lotu piłki.

79 min. Okres twardej gry, mamy sporo rzutów wolnych.

77 min. Rzut wolny dla Górnika.

75 min. Niecelny strzał Lewandowskiego.

73 min. Żółtą kartkę otrzymuje Hernandez.

72 min. Rzut wolny dla Śląska.

71 min. Dankowski uderzył z dystansu, jednak piłka minęła bramkę.

69 min. Zmiana w zespole Górnika: Ubiparip zastępuje Sasina.

68 min. Żółtą kartkę otrzymuje Riera.

66 min. Górnik próbuje gry skrzydłami, jednak dobrze zachowują się defensorzy Śląska.

64 min. Zmiana w zespole Śląska: Zwoliński zastępuje Biliński.

62 min. Zmiana w zespole Górnika: Grzelczak zastępuje Piesio.

63 min. Na spalonym był Śpiączka.

62 min. Tempo meczu spadło.

60 min. Rzut wolny dla Górnika.

59 min. Goście będą próbować doprowadzić do wyrównania.

57 min. GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Bonin świetnie dograł piłkę wprost na głowę Drewniaka, który pewnym strzałem zdobył bramkę dla swojego zespołu.

56 min. Znakomitą sytuację miał Śląsk, jednak świetnie w bramce zachował się Prusak.

55 min. Śląsk wznowi grę od rzutu wolnego.

53 min. Gospodarze mają przewagę.

51 min. Rzut rożny dla Śląska.

50 min. Madej mocno uderzył z dystansu, piłka nieznacznie minęła bramkę.

49 min. Bramkarz Śląska wypiąstkował piłkę, Śląsk ruszył z kontratakiem, jednak niedokładnie zagrywał Madej.

48 min. Rzut rożny dla Górnika.

47 min. Zmiana w zespole Górnika: Drewniak zastępuje Tymińskiego.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi z Górnikiem 2-0.

44 min. "Miedziowi" pewnie utrzymują prowadzenie.

42 min. GOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Biliński zagrał w tempo do Picha, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Górnika.

40 min. Najpierw znakomicie w polu karnym zachował się defensor Górnika, Śląsk ruszył z kontratakiem, jednak świetnym wślizgiem popisał się jeden z zawodników gości.

38 min. Śpiączka nie doszedł do uderzenia po dośrodkowaniu Bonina.

36 min. Dośrodkowanie Jareckiego zostało zblokowane.

34 min. Śląsk kontroluje przebieg rywalizacji, Górnik stara się grać do przodu, jednak nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

32 min. Na spalonym był Śpiączka.

30 min. Żółtą kartkę otrzymuje Tymiński.

29 min. Bonin próbował znaleźć sobie miejsce w polu karnym Śląska, jednak defensywni zawodnicy Górnika poradzili sobie.

28 min. Górnik rozpocznie grę od rzutu wolnego.

27 min. Rzut rożny dla Śląska.

26 min. Niecelny strzał zawodnika Górnika.

24 min. Śląsk osiągnął przewagę.

22 min. Biliński uderzył na bramkę Górnika, jednak Pawełek poradził sobie.

20 min. Po ładnej akcji gości blisko przechwycenia piłki był zawodnik Górnika, jednak szybszy był bramkarz Śląska.

18 min. Górnik stara się rozgrywać piłkę szybciej.

16 min. GOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Znakomitą asystą popisał się Riera, który piętką dograł piłkę do Bilińskiego, który mocnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

14 min. Brakuje nieco sytuacji bramkowych.

12 min. Gospodarze rozegrali akcję prawą stroną, dogrywał Riera, jednak niedokładnie.

10 min. Górnik ruszył z kontratakiem, jednak nie zdołał uderzyć na bramkę Śląska.

8 min. Śląsk rozpocznie grę po strzale Śpiączki.

6 min. Niecelny strzał Kovacevicia.

4 min. Górnik stara się dłużej utrzymać przy piłce.

2 min. Śląsk lepiej rozpoczął mecz.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na mecz 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Śląsk zagra z Górnikiem Łęczna.
Śląsk Wrocław: Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Lewandowski - Kovacevic, Stjepanovic, Madej, Pich, Riera - Biliński
Górnik Łęczna: Prusak - Matei, Pitry, Komor, Jarecki - Sasin, Tymiński, Bonin, Hernandez, Piesio - Śpiączka
Śląsk Wrocław:
88. minuta: wszedł Augusto - zszedł Stjepanovic
87. minuta: wszedł Engels - zszedł Madej
64. minuta: wszedł Zwoliński - zszedł Biliński

Górnik Łęczna:
69. minuta: wszedł Ubiparip - zszedł Sasin
62. minuta: wszedł Grzelczak - zszedł Piesio
47. minuta: wszedł Drewniak - zszedł Tymiński

83. minuta: Dankowski
68. minuta: Riera

73. minuta: Hernandez
30. minuta: Tymiński

42 min -GOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Biliński zagrał w tempo do Picha, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Górnika.

16 min -GOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Znakomitą asystą popisał się Riera, który piętką dograł piłkę do Bilińskiego, który mocnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

81 min -GOOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Hernandez ograł rywala, miękko dośrodkował w pole karne, a piłka spadła idealnie pod poprzeczkę bramki Śląska, Pawełek źle obliczył tor lotu piłki.

57 min -GOOOOL! Górnik zdobywa bramkę. Bonin świetnie dograł piłkę wprost na głowę Drewniaka, który pewnym strzałem zdobył bramkę dla swojego zespołu.