26. Robak, 34. Robak, 52. Majewski,
0
3
Ekstraklasa | 15. 04. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Lech pokonał Wisłę Płock 3-0, ozdobą była znakomita bramka Majewskiego, która z pewnością będzie nominowana do trafienia kolejki. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Merebashvili uderzył na bramkę Lecha, jego zbyt lekko.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Niecelne uderzenie Kante.

89 min. Obie drużyny spokojnie rozgrywają piłkę.

87 min. Rzut wolny dla Lecha.

85 min. Strzał Jevticia został zblokowany przez jednego z zawodników Wisły.

83 min. Zmiana w zespole Lecha: Radut zastępuje Majewskiego.

81 min. Robak nie doszedł do strzału, defensorzy Wisły poradzili sobie.

79 min. Jevtic celnie uderzył, piłkę spokojnie obronił bramkarz "Nafciarzy".

78 min. Gra wznowiona, Lech przy piłce.

76 min. Mamy chwilę przerwy w grze, boisko jest zadymione.

74 min. Lech ma sporo miejsca w ofensywie.

72 min. Rzut rożny dla Lecha.

71 min. Zmiana w zespole Lecha: Jevtic zastępuje Kownackiego.

69 min. Wisła miała swoją sytuację, jednak piłka minęła bramkę.

67 min. Szymiński zdołał dojść do uderzenia piłki głową, jednak było niecelne.

65 min. Gospodarze przyglądają się temu, jak Lech rozgrywa piłkę.

63 min. Wydaje się, że trzy punkty wyjadą wraz z "Kolejorzem".

61 min. Zmiana w zespole Wisły: Kante zastępuje Piątkowskiego.

60 min. Rzut wolny dla Wisły.

58 min. Reca nie miał łatwej pozycji i jego strzał głową był zbyt lekki.

57 min. Wisła stara się grać, jednak nie może niczym przeciwstawić się dobrze zorganizowanej defensywie Lecha.

55 min. Zmiana w zespole Wisły: Reca zastępuje Kuna.

54 min. "Kolejorz" ma dużą swobodę w rozgrywaniu piłki.

52 min. GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Majewski popisał się wyśmienitym uderzeniem z dystansu, piłka spadła idealnie pod poprzeczkę bramki Wisły.

50 min. Żółtą kartkę otrzymuje Furman.

48 min. Nieudane dośrodkowanie jednego z zawodników Lecha.

47 min. Zmiana w zespole Lecha: Nielsen zastępuje Bednarka.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Wisłą Płock 2-0.

45 min. Lech miał dobrą sytuację, Bednarek uderzył jednak niecelnie.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

45 min. Merebashvili uderzył celnie, Putnocky zdołał obronić piłkę.

43 min. Merebashvili uderzył z dystansu, jednak niecelnie.

41 min. Bednarek ucierpiał w starciu z zawodnikiem Wisły.

39 min. Rzut rożny dla Wisły.

38 min. Zmiana w zespole Wisły: Iliev zastępuje Krivetsa.

36 min. Lech spokojnie utrzymuje przewagę.

34 min. GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Kownacki dośrodkował piłkę do której w tempo doskoczył Robak i celną główką zdobył drugą bramkę.

32 min. Merebashvili uderzył w kierunku dalszego słupka, Putnocky zdołał odbić piłkę.

30 min. Majewski ograł rywala, uderzył na bramkę "Nafciarzy", jednak Kiełpin odbił piłkę.

28 min. Wisła rozpocznie grę od bramki.

26 min. GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bednarek zgrał piłkę głową, doszedł do niej Robak i wślizgiem zdobył bramkę.

25 min. Majewski wywalczył rzut rożny.

24 min. Lechici nie potrafią przedostać się w pole karne Wisły.

22 min. Lech wznowi grę od rzutu wolnego.

20 min. Wisła będzie miała rzut wolny.

18 min. Majewski uderzył ponad bramką.

16 min. Rzut wolny dla Lecha.

14 min. Lech rozgrywa piłkę w okolicach pola karnego Wisły.

12 min. Goście utrzymują się przy piłce, jednak nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

10 min. Lech stara się przejąć inicjatywę w meczu.

8 min. Wisła rozpocznie grę od bramki.

6 min. Putnocky przejął piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

5 min. Uderzenie Trałki zostało zblokowane.

4 min. Defensorzy Wisły poradzili sobie z dośrodkowaniem Kostevycha.

2 min. Faulowany był Majewski.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Płock zagra z Lechem.
Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Stępiński - Furman, Wlazło, Merebashvili, Krivets, Kun - Piątkowski
Lech Poznań: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostevych - Gajos, Trałka, Makuszewski, Majewski - Kownacki, Robak
Wisła Płock:
61. minuta: wszedł Kante - zszedł Piątkowski
55. minuta: wszedł Reca - zszedł Kun
38. minuta: wszedł Iliev - zszedł Krivets

Lech Poznań:
83. minuta: wszedł Radut - zszedł Majewski
71. minuta: wszedł Jevtic - zszedł Kownacki
47. minuta: wszedł Nielsen - zszedł Bednarek

50. minuta: Furman

52 min -GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Majewski popisał się wyśmienitym uderzeniem z dystansu, piłka spadła idealnie pod poprzeczkę bramki Wisły.

34 min -GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Kownacki dośrodkował piłkę do której w tempo doskoczył Robak i celną główką zdobył drugą bramkę.

26 min -GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bednarek zgrał piłkę głową, doszedł do niej Robak i wślizgiem zdobył bramkę.