Piast Gliwice
1
0
Ekstraklasa | 17. 04. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Termalica pokonała Piast 1-0 po bramce Nowaka. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Zmiana w zespole Termaliki: Peda zastępuje Mikovicia.

90 min. Zivec faulował jednego z zawodników gospodarzy.

90 min. Termalica rozpocznie grę od bramki.

90 min. Cztery minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Piast próbuje stworzyć sobie sytuację bramkową.

86 min. Trela doznał urazu, przerwa w grze.

84 min. Mikovic faulował jednego z zawodników Piasta.

83 min. Zmiana w zespole Termaliki: Babiarz zastępuje Stefanika.

82 min. Zmiana w zespole Termaliki: Guba zastępuje Nowaka.

81 min. Żółtą kartkę otrzymuje Misak.

80 min. Na spalonym był Misak.

79 min. Sekulski zagrał zbyt mocno.

77 min. Piast rozgrywa piłkę.

76 min. Termalica ruszyła z kontratakiem, Nowak wyłożył piłkę Mikoviciovi, jednak będzie tylko rzut rożny.

74 min. Piast będzie miał okazję z rzutu wolnego.

72 min. Goście nie potrafią przedrzeć się przez dobrze ustawioną defensywę "Słoni".

70 min. Rzut wolny dla Piasta.

68 min. Kupczak uderzył po dośrodkowaniu Misaka, dobrą obroną popisał się Szmatuła.

67 min. Rzut rożny dla Termaliki.

66 min. Zmiana w zespole Piasta: Zivec zastępuje Badie.

65 min. Zmiana w zespole Piasta: Bukata zastępuje Papadopulosa.

64 min. Zmiana w zespole Piasta: Vranjes zastępuje Murawskiego.

62 min. Defensorzy Piasta poradzili sobie we własnym polu karnym.

61 min. Termalica będzie miała okazję z rzutu wolnego.

59 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kupczak.

57 min. Znakomity kontratak Termaliki, w końcowej fazie Putivtsev znalazł się w świetnej sytuacji, jednak jego uderzenie obronił Szmatuła.

55 min. Szeliga uderzył "rogalem", jednak niecelnie.

53 min. Papadopulos zagrał prostopadle do Jankowskiego, jednak zbyt mocno.

51 min. Misak uderzył tuż przy słupku, Szmatuła odbił piłkę.

50 min. Gospodarze będą mieć okazję z rzutu wolnego.

48 min. Papadopulos faulował jednego z zawodników Termaliki.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Termalica prowadzi z Piastem 1-0.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Kupczak doznał urazu, będzie przerwa w grze.

43 min. Brakuje sytuacji bramkowych.

41 min. Obie drużyny walczą, sędzia często musi przerywać grę.

40 min. Hebert faulował jednego z zawodników "Słoni".

38 min. Trela pewnie przechwycił piłkę po dośrodkowaniu Flisa.

36 min. Rzut wolny dla Piasta.

34 min. Stefanik otrzymał piłkę w polu karnym Piasta, jednak nie zdołał uderzyć na bramkę.

33 min. Tempo meczu nieco spadło.

31 min. Osyra wrzucił piłkę z prawej strony, jednak zbyt głęboko.

30 min. Mikovic został zblokowany.

29 min. Uderzenie Sekulskiego było zbyt lekkie, piłkę obronił Trela.

28 min. Goście przejęli inicjatywę w meczu, jednak nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

26 min. Piast długo rozgrywał piłkę, w końcu dośrodkował Masłowski, jednak zbyt niedokładnie.

24 min. Żółtą kartkę otrzymuje Murawski.

23 min. Trela wznowi grę od własnej bramki.

22 min. Tym razem z narożnika boiska grę rozpocznie Piast.

21 min. Rzut rożny dla Termaliki.

19 min. Trela szybko wznowił grę od bramki, piłkę przejęli jednak zawodnicy przyjezdnych.

18 min. Piast będzie miał rzut wolny.

16 min. Niedokładne dośrodkowanie Badii.

15 min. Z narożnika boiska grę rozpocznie Piast.

14 min. Mikovic faulował jednego z zawodników Piasta, będzie rzut wolny.

13 min. Termalica ma przewagę, Piast nie może dłużej utrzymać się przy piłce.

11 min. Jovanovic uderzył ponad poprzeczką bramki Piasta.

10 min. Mikovic uderzył tuż przy długim słupku, piłkę odbił Szmatuła.

8 min. Szmatuła wypiąstkował piłkę dośrodkowywaną z rzutu wolnego.

7 min. Rzut wolny dla Termaliki.

5 min. GOOOOL! Termalica zdobywa bramkę. Flis wybijał piłkę z własnego pola karnego, ta spadła jednak idealnie pod Nowaka, który efektowną przewrotką zdobył bramkę dającą prowadzenie swojej drużynie.

4 min. Flis uderzył na bramkę Termaliki, pozycja była jednak zbyt trudna.

3 min. Rzut rożny dla Piasta.

2 min. Uderzenie Murawskiego zostało zblokowane.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Bruk-Bet Termalica zagra z Piastem.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Trela - Ziajka, Putivtsev, Osyra, Szarek - Kupczak, Jovanovic, Mikovic, Stefanik, Misak - Nowak
Piast Gliwice: Szmatuła - Szeliga, Korun, Hebert, Flis - Masłowski, Murawski, Badia - Sekulski, Papadopulos, Jankowski
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
90. minuta: wszedł Peda - zszedł Mikovic
83. minuta: wszedł Babiarz - zszedł Stefanik
82. minuta: wszedł Guba - zszedł Nowak

Piast Gliwice:
66. minuta: wszedł Zivec - zszedł Badia
65. minuta: wszedł Bukata - zszedł Papadopulos
64. minuta: wszedł Vranjes - zszedł Murawski

81. minuta: Misak
59. minuta: Kupczak

24. minuta: Murawski

5 min -GOOOOL! Termalica zdobywa bramkę. Flis wybijał piłkę z własnego pola karnego, ta spadła jednak idealnie pod Nowaka, który efektowną przewrotką zdobył bramkę dającą prowadzenie swojej drużynie.