Korona Kielce
0
0
Ekstraklasa | 17. 04. 2017 | początek godz.: 15

0 min. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje.

0 min. Legia bezbramkowo zremisowała z Koroną. To goście mogą być bardziej zadowoleni z tego wyniku, choć mieli więcej sytuacji i mogli pokusić się nawet o zdobycie trzech punktów.

90 min. Koniec meczu!

90 min. Borjan wyszedł daleko z bramki i złapał piłkę.

90 min. Sporo zamieszania i jeszcze jeden korner będzie dla Legii.

90 min. Borjan dobrze interweniował nogą po krótko rozegranym rzucie rożnym przez gospodarzy.

90 min. Marković uderzył wysoko ponad bramką zza pola karnego.

90 min. Planca zastąpiony przez Mrozika.

90 min. Dąbrowski sfaulował Borjana, który wychodził do dośrodkowania. Będzie rzut wolny dla gości. Do końca jeszcze około dwóch minut. Na razie mamy przerwę w grze, bo pomocy potrzebuje bramkarz gości.

90 min. Legia w ataku pozycyjnym. Korona broni się głęboko i skutecznie.

90 min. Sędzia doliczył cztery minuty.

89 min. Abalo miał teraz świetną sytuację, aby strzelić gola. Otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył lewą nogą, ale mocno się odchylił i futbolówka poleciała wysoko w trybuny.

87 min. Marković zastąpił Żubrowskiego.

86 min. Borjan dobrze odbił piłkę pod dośrodkowaniu. Potem Dąbrowski uderzył jeszcze sytuacyjnie z woleja. Futbolówka daleko minęła słupek.

85 min. Chukwu uderzył lewą nogą z powietrza. Piłkę zablokował Żubrowski.

84 min. Mocny strzał Dąbrowskiego z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

83 min. Żółta kartka dla Rymaniaka za taktyczny faul.

82 min. Malarz uratował Legię przed utratą gola! Abalo przeprowadził kapitalną akcję, podał do Kiełba, który oddał strzał lewą nogą i golkiper gospodarzy doskonale lewą ręką odbił futbolówkę.

81 min. Abalo za Pyłypczuka.

80 min. Chukwu zmienił Kucharczyka.

80 min. Bardzo dobry strzał Aankoura zza pola karnego. Piłka skozłowała i Malarz z dużymi problemami odbił ją do boku.

79 min. Palanca dobrze teraz zgrał piłkę głową do swojego bramkarza.

77 min. Kucharczyk miał mnóstwo miejsca i czasu na dośrodkowanie w pole karne i zagrał wprost do rąk bramkarza gości.

76 min. Jędrzejczyk dobrze wybił piłkę głową z własnego pola karnego po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

75 min. Kiełb na spalonym.

74 min. Żubrowski ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Radoviciu.

72 min. Chaos w polu karnym Korony, ale ostatecznie piłka wybita.

71 min. Diaw dobrze wybył piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Moulina.

70 min. Dejmek sfaulował Odjidja-Ofoe i żółta kartka dla gracza gości.

69 min. Borjan dobrze wyszedł poza pole karne i wybił piłkę.

67 min. Nagy zmienił Hamalainena.

67 min. Ładna akcja Korony, zakończona jednak słabym strzałem Możdżenia.

66 min. Odjidja-Ofoe ukarany żółtą kartką.

65 min. Radović wbiegł w pole karne, ograł Kallaste, oddał strzał w kierunku dalszego słupka, ale zabrakło precyzji. To była niezła sytuacja.

64 min. Celny strzał Diawa głową, ale zbyt lekki, aby zaskoczyć Malarza.

64 min. Kielczanie wywalczyli rzut rożny. Palanca zmierza do narożnika.

62 min. Świetny wślizg Pazdana we własnym polu karnym, który powstrzymał Palancę.

62 min. Odjidja-Ofoe posłał piłkę lewą nogą w trybuny.

61 min. Slaby strzał z powietrza Pyłypczuka.

60 min. Aankour na spalonym.

58 min. Dejmek dobrze wślizgiem zatrzymał piłkę na linii pola karnego po strzale Radovicia.

56 min. Pazdan dobrze wybił piłkę po podaniu w pole karne Pyłypczuka.

55 min. Złe podanie do Kiebła i aut dla Legii.

54 min. Dąbrowski dobrze interweniował po dośrodkowaniu Kiełba.

52 min. Palanca wślizgiem od tyłu sfaulowany przez Moulina i żółta kartka dla piłkarza Legii.

50 min. Sporo prostych strat z obu strony, ale akcja toczy się w okolicach pola karnego gospodarzy.

50 min. Dąbrowski dobrze przechwycił piłkę zagrywaną do Pyłypczuka.

49 min. Możdżeń dobrze przyjął piłkę, ale oddał fatalny strzał.

49 min. Będzie jeszcze jeden korner dla przyjezdnych.

48 min. Kiełb powalczył w polu karnym w powietrzu i wywalczył rzut rożny.

47 min. Kiełb po raz trzeci w tym meczu na spalonym.

46 min. Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce goście.

0 min. Piłkarz obu drużyn są już na murawie. Za chwilę gra zostanie wznowiona.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Na razie na Łazienkowskiej bez goli.

45 min. Pyłypczuk ukarany żółtą kartką za ostry faul wślizgiem na Jędrzejczyku.

45 min. Sędzia doliczył do pierwszej połowy dwie minuty.

45 min. Mocny strzał Kiełba, po którym piłka przeleciała około metra ponad poprzeczką.

44 min. Kiełb sfaulowany przez Dąbrowskiego. Rzut wolny dla Korony z około 30. metrów na wprost od bramki Malarza.

43 min. Pazdan dobrze zgrał piłkę głową do Malarza.

42 min. Dąbrowski wyskoczył w górę, wygrał pojedynek w powietrzu, ale oddał niecelny strzał głową.

42 min. Dośrodkowanie Hlouska zablokował Dejmek i będzie rzut rożny dla miejscowych.

41 min. Po raz drugi na spalonym Kiełb.

40 min. Kielczanie utrzymali się przy piłce, ale stracili ją po fatalnym podaniu w prostej sytuacji Pyłypczuka.

39 min. Dobrze wybita piłka przez Legię po dośrodkowaniu z kornera.

39 min. Zablokowane dośrodkowanie przez Rymaniaka i korner dla gości.

38 min. Kiełb na spalonym.

37 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Moulina, ale przy piłce cały czas gospodarze.

37 min. Dejmek wybił piłkę z pola bramkowego na rzut rożny po podaniu Kucharczyka.

36 min. Spory chaos przy linii bocznej w środku pola. Dużo niedokładności z obu stron.

34 min. Radović sfaulowany w środku pola. Rzut wolny dla Legii.

33 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i pewnie w obronie piłkarze Korony.

33 min. Składna akcja Legii, Radović wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny.

31 min. Nie było zagrożenia po kornerze. najpierw dobrze interweniował Odjidja-Ofoe, a następnie piłkę pewnie złapał Malarz.

31 min. Pyłypczuk przymierzył lewą nogą i Malarz sparował piłkę na rzut rożny.

31 min. Jodłowiec sfaulował w środku pola Możdżenia.

30 min. Borjan dobrze wyszedł z bramki poza pole karne i wybił futbolówkę.

30 min. Bardzo nieudany strzał głową Diawa, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

28 min. Malarz uratował teraz Legię przed utratą gola. Piłkę stracił Pazdan, Kiełb oddał strzał, po którym Malarz odbił piłkę. Golkiper szybko się pozbierał i wślizgiem uprzedził chcącego dojść do futbolówki Aankoura.

26 min. Złe podanie Jędrzejczyka i strata piłki.

25 min. Pyłypczkuk oddał mocny strzał zza pola karnego, ale futbolówka przeleciała wysoko ponad bramką. To była dobra sytuacja, jednak strzał zbyt słaby.

24 min. Po rzucie rożnym piłka trafiła ostatecznie mogła trafić do Diaw, ale dobrze uprzedził go Jędrzejczyk.

23 min. Kiełb wywalczył piłkę w pojedynku z Pazdanem, podał w pole karne, ale Jędrzejczyk wybił piłkę na rzut rożny.

22 min. Złe podanie Odjidja-Ofoe i aut bramkowy dla przyjezdnych.

21 min. Niedokładne podanie Moulina do Jędrzejczyka i wrzutem z autu grę wznowi Korona.

19 min. Radović przedłużył piłkę, ale ta przeleciała poza pole karne. Ostatecznie Legia wywalczyła aut.

18 min. Dobrze interweniował Dejmek i będzie korner dla Legii.

17 min. Po dośrodkowaniu piłka trafiła do Odjidja-Ofoe, ten oddał strzał zza pola karnego. Tor lotu piłki zmineił jeszcze Radović, ale czujny w bramce był Borjan.

16 min. Diaw wybił piłkę na rzut rożny.

15 min. Wrzut piłki z autu, pomylił się Hlousek we własnym polu karnym i Palanca mocno uderzył z powietrza. Futbolówka daleko poleciała w trybuny.

13 min. Było niebezpiecznie po rzucie rożnym! Możdżeń zagrał klatką piersiową, Hamalainen z kilku metrów uderzył wysoko, będąc naciskanym przez golkipera gości.

13 min. Diaw wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu z prawej strony Kucharczyka.

12 min. Odjidja-Ofoe świetnie podał w pole karne do Hamalainen, ale ten źle przyjął piłkę.

10 min. Gra została wznowiona.

9 min. Diaw mocno trafił swojego golkipera. Senegalczyk już się podniósł z murawy, a chwilę po nim bramkarz z Kielc.

8 min. Składna akcja Legii, Borjan złapał piłkę po dośrodkowaniu Hlouska z lewej strony. Bramkarz Korony zderzył się jednak z jednym z kolegów z drużyny i obaj leżą teraz na murawie.

7 min. Goście nie cofają się po stracie piłki na własną połowę i starają się grać pressingiem.

6 min. Bardzo blisko gola Korona! Palanca dośrodkował z rzutu wolnego, po którym Pyłypczuk strzelił głową tuż obok słupka.

5 min. Moulin sfaulował Aankoura i rzut wolny dla przyjezdnych.

4 min. Krótko rozegrany rzut rożny, ale nie było po nim zagrożenia.

3 min. Kucharczyk wpadł w pole karne, ale po jego dośrodkowaniu Diaw wybił futbolówkę na rzut rożny.

2 min. Zbyt mocne podanie do Kiełba i piłkę złapał golkiper gospodarzy.

1 min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii, po którym piłkę ostatecznie złapał Malarz.

1 min. Początek spotkania. Przy piłce gospodarze.

0 min. Piłkarze obu drużyn już są na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra głównego, którym jest Bartosz Frankowski z Torunia.

0 min. Ekipa ze stolicy ma na swoim koncie pięć kolejnych wygranych. Natomiast Korona świetnie gra u siebie i fatalnie na wyjazdach.

0 min. Podopieczni Jacka Magiery zajmują drugie miejsce w tabeli i w przypadku zwycięstwa obejmą pozycję lidera. Natomiast zespół prowadzony przez Macieja Bartoszka plasuje się na siódmej lokacie i walczy o miejsce górnej połówce tabeli po rundzie zasadniczej.

0 min. Witamy i serdecznie zapraszamy na relację na żywo z poniedziałkowego meczu 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa zagra u siebie z Koroną Kielce.
Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Moulin, Jodłowiec - Kucharczyk, Odjidja-Ofoe, Radović - Hamalainen.
Korona Kielce: : Borjan - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Możdżeń, Żubrowski - Palanca, Aankour, Pyłypczuk - Kiełb.
Legia Warszawa:
80. minuta: wszedł Chukwu - zszedł Kucharczyk
67. minuta: wszedł Nagy - zszedł Hamalainen

Korona Kielce:
90. minuta: wszedł Mrozik - zszedł Palanca
87. minuta: wszedł Marković - zszedł Żubrowski
81. minuta: wszedł Abalo - zszedł Pyłypczuk

66. minuta: Odjidja-Ofoe
52. minuta: Moulin

83. minuta: Rymaniak
74. minuta: Żubrowski
70. minuta: Dejmek
45. minuta: Pyłypczuk