70. Dominik Hofbauer,
2
1
Ekstraklasa | 17. 04. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania! Lechia Gdańsk wygrywa z Arką Gdynia 2:1. Dziękujemy za uwagę!

90 min. Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88 min. Błąd przechwycił piłkę od Wolskiego.

86 min. Ostatniej zmiany dokonuje Piotr Nowak, Sławczew zastąpił Peszkę.

83 min. Wolski zagrywał futbolówkę z rzutu rożnego.

81 min. Ostatniej zmiany dokonuje Leszek Ojrzyński, w miejsce Bożoka pojawił się Nalepa.

79 min. Peszko został ukarany żółtą kartką.

77 min. Kolejna zmiana w Lechii, za Marco Paixao pojawił się Kuświk.

74 min. Od kilku chwil gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

72 min. Pierwsza zmiana w Lechii, Flavio Paixao opuścił plac gry, zastąpił go Haraslin.

70 min. GOOOL! Arka Gdynia zdobywa bramkę! Austriacki pomocnik uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego, futbolówka powędrowała tuż nad murem i znalazła się w siatce.

66 min. Kolejna zmiana w gdyńskim klubie, Błąd pojawił się w miejsce Formelli.

66 min. Pierwsza zmiana w Arce, Barisić zastąpi Siemaszkę.

64 min. Bardzo groźny strzał Marco Paixao, dobrą interwencją popisał się jednak Jałocha.

62 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Zamieszanie pod bramką Arki, Peszko dośrodkowywał, ale piłkę niefortunnie trącił jeden z graczy Arki Gdynia, a zaskoczony Jałocha nie dał rady obronić.

60 min. Wolski dośrodkowywał z rzutu wolnego.

57 min. Krasic nieprzepisowo zatrzymywał Warcholaka.

55 min. Zdecydowanie częściej przy piłce utrzymują się podopieczni Piotra Nowaka.

54 min. Łukasiewicz został ukarany żółtą kartką.

53 min. Wawrzyniak został ukarany żółtą kartką.

51 min. Marciniak nieprzepisowo zatrzymywał Krasica.

50 min. Hofbauer zagrywał z rzutu wolnego, obyło się bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

48 min. Krasić zagrywał do Marco Paixao, który jednak nie zdołał opanować futbolówki.

46 min. Trenerzy obu drużyn w przerwie nie dokonali żadnych zmian.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Lechia prowadzi z Arką 1:0.

43 min. Podanie Formelli do Hofbauera, futbolówkę przejęli jednak gospodarze.

41 min. Niecelna wrzutka Wolskiego, piłkę pewnie wyłapał Jałocha.

38 min. Krasić faulowany w środku pola.

36 min. Groźny strzał Krasica z dystansu, piłka powędrowała jednak wysoko nad poprzeczką.

35 min. Bożok został ukarany żółtą kartką.

33 min. Bożok nieprzepisowo zatrzymywał Wolskiego.

30 min. Hofbauer zagrywał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Lechii.

28 min. Rzut rożny dla Arki, piłkę na bramkę uderzył Siemaszko, ale niecelnie.

27 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Flavio Paixao zagrał piłkę do swojego brata Marco, który znajdował się tuż przed bramką Arki i pewnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki.

26 min. Dobra interwencja Jałochy po strzale Borysiuka.

24 min. Formella nieprzepisowo zatrzymywał Stolarskiego.

22 min. Groźna akcja Lechii, po dośrodkowaniu Peszki do piłki dopadł Marco Paixao, ale po jego strzale futbolówka minęła słupek bramki Arki.

20 min. Nieudany kontratak gospodarzy, Borysiuk niedokładnie zagrywał do Wolskiego i piłkę przejęli przyjezdni.

18 min. Dośrodkowanie Stolarskiego nie znalazło adresata.

17 min. Zagranie Flavio Paixao do Marco, który nie dał rady opanować piłki.

15 min. Formella ucierpiał w starciu z rywalem i nie podnosi się z murawy.

13 min. Hofbauer dobrze zablokował pędzącego na bramkę Arki Wolskiego.

11 min. Formella zagrywał do Siemaszki, jednak ten nie zdołał oddać strzału na bramkę Lechii.

9 min. Mocne uderzenie Borysiuka z dystansu, piłka powędrowała jednak nad poprzeczką bramki Arki.

8 min. Strzał Formelli, ale futbolówka odbiła się od poprzeczki!

7 min. Od kliku chwil gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

5 min. Rzut rożny dla Lechii, bez zagrożenia pod bramką Arki.

4 min. Nieudana wrzutka Wolskiego.

3 min. Rzut rożny dla Arki, Maloca w porę wybił futbolówkę.

3 min. Dośrodkowanie Warcholaka do Siemaszki, który nie zdołał zaskoczyć strzałem Kuciaka.

2 min. Spokojny początek spotkania na Energa Stadionie w Gdańsku.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz.

0 min. Arbitrem tego spotkania będzie Szymon Tomasz Musiał z Krakowa.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z poniedziałkowego meczu 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk w derbowym pojedynku zmierzy się z Arką Gdynia.
Lechia Gdańsk: Kuciak - Janicki, Wawrzyniak, Krasic, Borysiuk, M. Paixao, Peszko, Maloca, Wolski, F. Paixao, Stolarski.
Arka Gdynia: Jałocha - Sobieraj, Łukasiewicz, Siemaszko, Marciniak, Bożok, Hofbauer, Warcholak, Marcjanik, Zbozień, Formella.
Lechia Gdańsk:
86. minuta: wszedł Sławczew - zszedł Peszko
77. minuta: wszedł Kuświk. - zszedł Marco Paixao
72. minuta: wszedł Haraslin. - zszedł Flavio Paixao

Arka Gdynia:
81. minuta: wszedł Nalepa - zszedł Bożok
66. minuta: wszedł Błąd - zszedł Formella
66. minuta: wszedł Barisić - zszedł Siemaszko

79. minuta: Peszko
53. minuta: Wawrzyniak

54. minuta: Łukasiewicz
35. minuta: Bożok

62 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Zamieszanie pod bramką Arki, Peszko dośrodkowywał, ale piłkę niefortunnie trącił jeden z graczy Arki Gdynia, a zaskoczony Jałocha nie dał rady obronić.

27 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Flavio Paixao zagrał piłkę do swojego brata Marco, który znajdował się tuż przed bramką Arki i pewnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki.

70 min -GOOOL! Arka Gdynia zdobywa bramkę! Austriacki pomocnik uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego, futbolówka powędrowała tuż nad murem i znalazła się w siatce.