Zagłębie Lubin
1
0
Ekstraklasa | 17. 04. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Wisła pokonała Zagłębie 1-0 i zapewniła sobie miejsce w czołowej ósemce tabeli. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Niecelny strzał Starzyńskiego.

90 min. Mocny strzał Małeckiego, Polacek zdołał obronić piłkę.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Żółtą kartkę otrzymuje Mączyński.

87 min. Świetna akcja Wisły, Małecki zagrał do Lloncha, ten uderzył niecelnie.

85 min. Zmiana w zespole Wisły: Videmont zastępuje Boguskiego.

84 min. Żółtą kartkę otrzymuje Sadlok.

83 min. Wisła utrzymuje się przy piłce.

81 min. Buksa uderzył na bramkę Wisły, jednak pozycja była zbyt trudna.

79 min. Dobrą akcję Zagłębia wykończył strzałem Buksa, jednak Załuska obronił piłkę.

78 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Jagiełło zastępuje Piątka.

77 min. Małecki uderzył obok bramki Zagłębia.

76 min. Zmiana w zespole Wisły: Uryga zastępuje Brożka.

75 min. Kontratak Wisły, jednak w kluczowym momencie źle dogrywał Małecki.

73 min. Zagłębie rozgrywa piłkę, jednak brakuje precyzji w ofensywie.

71 min. Zmiana w zespole Wisły: Zachara zastępuje Stilicia.

70 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Vlasko zastępuje Janoszke.

69 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Buksa zastępuje Nespora.

67 min. Znakomitym balansem Małecki zwiódł rywala, jednak podawał niecelnie.

66 min. Po zagraniu Woźniaka spokojnie piłkę złapał Załuska.

65 min. Rzut rożny dla Zagłębia.

63 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Cywki i strzale głową Stilicia piłka odbiła się od poprzeczki, spadła idealnie pod nogi Małeckiego, który z pierwszej piłki mocno uderzył dając prowadzenie swojej drużynie.

62 min. Woźniak uderzył piłkę głową ponad bramką Wisły.

61 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gonzalez.

60 min. Zagłębie będzie miało okazję z rzutu wolnego.

59 min. Żółtą kartkę otrzymuje Janoszka.

58 min. Soczyste uderzenie Cywki odbił Polacek.

57 min. Mączyński przejął piłkę, jednak niepotrzebnie wdał się w drybling.

55 min. Udanie w defensywie Głowacki, Wisła przejęła piłkę.

53 min. Nieudane dogranie Woźniaka.

51 min. Cotra dośrodkował piłkę, jednak żaden z partnerów nie doszedł do strzału.

50 min. Starzyński uderzył ponad bramką Wisły.

49 min. Polacek odbił piłkę po dośrodkowaniu Cywki.

48 min. "Miedziowi" lepiej rozpoczęli drugą część.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Wisła remisuje z Zagłębiem 0-0.

45 min. Małecki dograł piłkę na głowę Brożka, jednak ten uderzył ponad bramką Zagłębia.

44 min. Woźniak dośrodkował piłkę, jednak wprost w jednego z defensorów Wisły.

42 min. Boguski mocno uderzył z prawego kąta, Polacek odbił piłkę nad siebie, asekurował go jeden z defensorów.

41 min. Załuska przejął piłkę po zagraniu jednego z zawodników "Miedziowych".

39 min. Nespor nie zdołał przejąć piłki po dośrodkowaniu Starzyńskiego z rzutu rożnego.

38 min. Kombinacyjna akcja Zagłębia, jednak podanie Janoszki zblokował Cywka.

37 min. Rzut rożny dla "Miedziowych".

36 min. Rozpadało się nad stadionem Wisly.

34 min. Nespor nie zdołał dojść do piłki po dośrodkowaniu jednego z zawodników gości.

32 min. Wisła kontroluje przebieg meczu.

30 min. Od brami rozpocznie Zagłębie.

29 min. Rzut rożny dla Wisły.

28 min. Małecki w świetnym stylu ograł dwóch graczy, zagrał do Boguskiego, jednak ten uderzył wprost w Polacka.

26 min. Wciąż przewaga Wisły, jednak brakuje precyzji w rozegraniu.

24 min. Guldan udanie zareagował w defensywie po podaniu Mączyńskiego.

22 min. Brożek doszedł do uderzenia po dośrodkowaniu Małeckiego, jednak pozycja była zbyt trudna i Polacek spokojnie złapał piłkę.

20 min. Wisła zaczyna przeważać.

18 min. Znakomitą okazję mieli zawodnicy z Krakowa, jednak zabrakło zdecydowania, najpierw mógł uderzać Llonch, który podał do Brożka, defensorzy Zagłębia wybili piłkę.

17 min. Wisła rozgrywa piłkę, jak na razie brakuje jednak sytuacji bramkowych.

15 min. Celne uderzenie Cywki, jednak zbyt lekkie.

14 min. Rzut rożny dla Zagłębia.

12 min. Zagłębie ruszyło z kontratakiem, Llonch poradził sobie z Nesporem.

11 min. Rzut rożny dla gospodarzy.

10 min. Po faulu na Małeckim, Wisła będzie miał niezłą okazję.

9 min. Nieudane uderzenie Piątka.

8 min. Rzut rożny dla Zagłębia.

7 min. Brożek próbował ograć Guldana, defensor Zagłębia poradził sobie z zawodnikiem Wisły.

6 min. Na spalonym był Nespor.

4 min. Spokojny początek meczu, obie drużyny starają się dokładnie rozgrywać swoje akcje.

2 min. Rzut wolny dla Wisły.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła zagra z Zagłębiem.
Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Llonch, Boguski, Stilic, Małecki - Brożek
Zagłębie Lubin: Polacek - Todorovski, Guldan, Tosik, Cotra - Piątek, Kubicki, Woźniak, Starzyński, Janoszka - Nespor
Wisła Kraków:
85. minuta: wszedł Videmont - zszedł Boguski
76. minuta: wszedł Uryga - zszedł Brożek
71. minuta: wszedł Zachara - zszedł Stilic

Zagłębie Lubin:
78. minuta: wszedł Jagiełło - zszedł Piątek
70. minuta: wszedł Vlasko - zszedł Janoszka
69. minuta: wszedł Buksa - zszedł Nespor

88. minuta: Mączyński
84. minuta: Sadlok
61. minuta: Gonzalez

59. minuta: Janoszka

63 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Cywki i strzale głową Stilicia piłka odbiła się od poprzeczki, spadła idealnie pod nogi Małeckiego, który z pierwszej piłki mocno uderzył dając prowadzenie swojej drużynie.