49. Novikovas,
1
1
Ekstraklasa | 05. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Korona remisuje z Jagiellonią 1-1, gospodarze mieli swoje okazje, brakowało jednak skuteczności. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Po dośrodkowaniu Rymaniaka, jeden z kielczan przewrócił się w polu karnym, sędzia puścił grę.

90 min. Po nieudanym wybiciu piłki przez Kelemena, świetną okazję miał jeden z piłkarzy Korony, jednak strzelił niecelnie.

90 min. Pięć minut dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Korona poradziła sobie w defensywie.

90 min. Jagiellonia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

90 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

88 min. Zmiana w zespole Korony: Górski zastępuje Aankoura.

86 min. Korona atakuje.

84 min. Rzut rożny dla Korony.

83 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kwiecień.

82 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Grzyb zastępuje Cernycha.

81 min. Tomelin główkował obok bramki Korony.

80 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

79 min. Świetna okazja Cernycha, Grzelak popisał się jednak dobrą obroną w defensywie.

78 min. Na spalonym był piłkarz Korony.

77 min. W znakomitej sytuacji znalazł się Palanca, był sam na sam z Kelemenem, jednak ten popisał się świetną obroną.

75 min. Przerwa w grze, urazu nabawił się jeden z zawodników kielczan.

73 min. Rzut rożny dla Korony.

72 min. Kelemen przechwycił piłkę po dośrodkowaniu Palanci.

70 min. Dobrze w defensywie zareagował jeden z defensorów Korony.

68 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Frankowski zastępuje Novikovasa.

67 min. Jagiellonia będzie miała dobrą okazję z rzutu wolnego.

65 min. Markovic uderzył niecelnie.

63 min. Żółtą kartkę otrzymuje Góralski.

61 min. Zmiana w zespole Korony: Markovic zastępuje Słowika.

59 min. Korona przeważa, goście się bronią.

57 min. Aankour zagrał do Abalo, jednak piłkę wcześniej pozyskał Kelemen.

55 min. Korona rozgrywa dobry mecz, ma swoje okazje.

53 min. Kwiecień trafia w słupek!

52 min. Rzut wolny dla Korony.

51 min. Mecz się wyrównał.

49 min. GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Znakomity strzałem w samo okienko popisał się Novikovas.

48 min. GOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Aankoura wślizgiem bramkę zdobył Pilipchuk i Korona prowadzi 1-0, powtórki pokazały, że był na spalonym.

47 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Vassiljev zastępuje Khomchenovskiego.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0-0.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

43 min. Grzelak uderzył ponad bramką Jagiellonii.

42 min. Rymaniak wywalczył rzut rożny.

41 min. Zmiana w zespole Korony: Abalo zastępuje Kiełba.

39 min. Tomasik przewrócił się w polu karnym Korony, nie był jednak faulowany.

37 min. Cernych znalazł się w niezłej sytuacji, jednak jego strzał minął bramkę Korony.

35 min. Kiełb uderzył w mur.

34 min. Jagiellonia będzie miała okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

32 min. Rzut rożny dla kielczan.

31 min. Faulowany był Rymaniak, będzie okazja dla Korony.

30 min. Sporo walki, mniej gry piłką.

28 min. Borjan wznowił grę swojej drużyny.

27 min. Jagiellonia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

26 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gordon.

25 min. Rzut wolny dla Korony.

23 min. Dośrodkowanie piłkarza Korony było nieudane.

21 min. Jagiellonia powoli odnajduje swój rytm.

19 min. Jedna z niewielu okazji Jagiellonii, Borjan udanie złapał piłkę.

17 min. Gospodarze będą mieli okazję z rzutu wolnego.

16 min. Rzut rożny dla Korony.

14 min. Korona radzi sobie bardzo dobrze.

12 min. Rozcięte czoło Żubrowskiego, Korona przez chwilę w osłabieniu.

11 min. Gra rozgrywa się na połowie Jagiellonii, gospodarze mocno ruszyli do przodu.

9 min. Korona przeważa.

7 min. Świetna obrona Kelemena po strzale jednego z piłkarzy gospodarzy.

6 min. Rzut rożny dla Korony.

4 min. Rzut wolny dla Korony.

3 min. Spokojny początek meczu.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Korona zagra z Jagiellonią.
Korona Kielce: Borjan - Rymaniak, Grzelak, Kwiecień, Kallaste - Żubrowski, Mrozik, Kiełb, Aankour, Pilipchuk - Palanca
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Gordon, Szymonowicz, Tomelin, Tomasik - Góralski, Romanchuk, Khomchenovski, Novikovas, Cernych - Sheridan
Korona Kielce:
88. minuta: wszedł Górski - zszedł Aankour
61. minuta: wszedł Markovic - zszedł Słowik
41. minuta: wszedł Abalo - zszedł Kiełb

Jagiellonia Białystok:
82. minuta: wszedł Grzyb - zszedł Cernych
68. minuta: wszedł Frankowski - zszedł Novikovas
47. minuta: wszedł Vassiljev - zszedł Khomchenovski

83. minuta: Kwiecień

63. minuta: Góralski
26. minuta: Gordon

48 min -GOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Aankoura wślizgiem bramkę zdobył Pilipchuk i Korona prowadzi 1-0, powtórki pokazały, że był na spalonym.

49 min -GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Znakomity strzałem w samo okienko popisał się Novikovas.