Śląsk Wrocław
2
0
Ekstraklasa | 06. 05. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Piast wygrał ze Śląskiem 2-0 i zdobył 3 cenne punkty. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Rzut rożny dla Śląska.

90 min. Masłowski uderzył wprost w bramkarza Śląska.

90 min. Śląsk będzie miał rzut rożny.

90 min. Pięć minut dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Rzut rożny dla Śląska.

87 min. Zmiana w zespole Piasta: Masłowski zastępuje Jankowskiego.

86 min. Zmiana w zespole Piasta: Gojko zastępuje Badie.

84 min. Piast w pełni kontroluje przebieg meczu.

82 min. Żółtą kartkę otrzymuje Pawelec.

80 min. Piast ruszył z kontratakiem, nieudanie zagrywał Badia.

78 min. Biliński uderzył piłkę głową, jednak nie zdołał trafić w światło bramki Piasta.

76 min. Madej ucierpiał w pojedynku z piłkarzem Piasta.

75 min. Z narożnika boiska grę rozpocznie Piast.

73 min. Mójta uderzył z rzutu wolnego w stronę bliższego słupka, czujnie w bramce zachował się Budzyński.

71 min. Śląsk będzie miał okazję z rzutu wolnego.

69 min. Budzyński popisał się świetną obroną po strzale Murawskiego.

67 min. Goście rozgrywają piłkę.

65 min. Zmiana w zespole Śląska: Augusto zastępuje Kokoszke.

63 min. Biliński uderzył na bramkę Piasta, Szmatuła odbił piłkę.

61 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kokoszka.

60 min. Rzut wolny dla Śląska.

58 min. GOOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Zivec uderzył z rzutu wolnego idealnie pod poprzeczkę bramki i tym pięknym golem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

57 min. Piast będzie miał okazję z rzutu wolnego.

56 min. Kokoszka świetnym wślizgiem zblokował strzał Papadopulosa.

55 min. Zmiana w zespole Piasta: Papadopulos zastępuje Sekulskiego.

53 min. Sekulski uderzył na bramkę Śląska, piłkę odbił Budzyński.

51 min. Riera uderzył obok bramki.

50 min. Blisko szczęścia był Sekulski, jego strzał głową nieznacznie minął bramkę Śląska.

49 min. Morioka ograł rywala, uderzył, jednak zbyt słabo.

48 min. Zmiana w zespole Śląska: Madej zastępuje Lewandowskiego.

47 min. Zmiana w zespole Śląska: Morioka zastępuje Stjepanovicia.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Piast prowadzi 1-0.

45 min. Zivec uderzył obok bramki Śląska.

44 min. Rzut rożny dla gliwiczan.

42 min. Piast cofnął się do defensywy.

40 min. Żółtą kartkę otrzymuje Stjepanovic.

38 min. GOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Sekulski zagrał piłkę do Murawskiego, który precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

36 min. Gospodarze grają niedokładnie.

34 min. Od bramki rozpocznie Piast.

32 min. Nieudane zagranie jednego z piłkarza Śląska.

30 min. Pietrowski doszedł do uderzenia głową po dośrodkowaniu jednego z piłkarzy Piasta, jednak był on zbyt słaby.

28 min. Rzut wolny dla Piasta.

26 min. Mecz nieco się wyrównał, obie drużyny skupiają się na defensywie.

24 min. Niecelne uderzenie Picha.

22 min. Piast ma przewagę.

20 min. Strzał Badii odbił się od piłkarza Śląska, Budzyński zdołał obronić piłkę.

18 min. Szmatuła złapał piłkę po dośrodkowaniu Dankowskiego.

16 min. Pietrowski zgrał piłkę głową do własnego bramkarza, rozpocznie Piast.

14 min. Faulowany był Mójta, będzie rzut wolny dla gospodarzy.

12 min. Tempo meczu jest szybkie.

10 min. Na spalonym był Sekulski.

9 min. Gospodarze ruszyli z kontratakiem, który został przerwany przez faul jednego z piłkarzy Śląska.

8 min. Dankowski uderzył w krótki róg, świetnie piłkę obronił Szmatuła.

7 min. Kokoszka wybił piłkę.

6 min. Rzut rożny dla Piasta.

5 min. Badia dogrywał zbyt mocno, od bramki rozpocznie Śląsk.

3 min. Sekulski znalazł się w niezłej sytuacji, jednak jego strzał zblokował Kokoszka.

2 min. Obie drużyny potrzebują punktów.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w grupie spadkowej - Piast zagra ze Śląskiem.
Piast Gliwice: Szmatuła - Pietrowski, Sedlar, Hebert, Mójta - Zivec, Murawski, Korun, Badia - Jankowski, Sekulski
Śląsk Wrocław: Budzyński - Pawelec, Kokoszka, Celeban, Lewandowski - Stjepanovic, Kovacevic, Dankowski, Riera, Pich - Biliński
Piast Gliwice:
87. minuta: wszedł Masłowski - zszedł Jankowski
86. minuta: wszedł Gojko - zszedł Badia
55. minuta: wszedł Papadopulos - zszedł Sekulski

Śląsk Wrocław:
65. minuta: wszedł Augusto - zszedł Kokoszka
48. minuta: wszedł Madej - zszedł Lewandowski
47. minuta: wszedł Morioka - zszedł Stjepanovic

82. minuta: Pawelec
61. minuta: Kokoszka
40. minuta: Stjepanovic

58 min -GOOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Zivec uderzył z rzutu wolnego idealnie pod poprzeczkę bramki i tym pięknym golem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

38 min -GOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Sekulski zagrał piłkę do Murawskiego, który precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.