13. Piotr Wlazło - karny , 17. Jose Kante, 54. Arkadiusz Reca,
2
3
Ekstraklasa | 06. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania! Górnik Łęczna przegrał z Wisłą Płock 2:3. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90 min. Niecelny strzał Wlazło.

90 min. GOOOL! Górnik Łęczna zdobył bramkę! Bonin zagrał przed bramkę z prawej strony, piłka odbiła się od jednego z graczy Wisły, trafiła do Vojo Ubiparipa, który strzałem przy słupku pokonał golkipera gości.

85 min. Wlazło uderzał z rzutu wolnego, ale Małecki obronił.

84 min. Furman został ukarany żółtą kartką.

83 min. Zmiana w Wiśle, Stępiński pojawił się w miejsce Recy.

81 min. Adam Dźwigała został ukarany żółtą kartką.

78 min. Groźny strzał Piesia z ostrego kąta wybronił Kryczka.

75 min. Zmiana w Górniku, za Hernandeza pojawił się Piesio.

74 min. Zmiana w Wiśle, boisko opuścił Jose Kante, zmienił go Piątkowski.

72 min. Strzał Bonina, Kryczka zdołał obronić.

70 min. Spokojniejszy okres spotkania, gra od kilku chwil toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

67 min. Zmiana w Wiśle, Kun zastąpił Merebaszwiliego.

65 min. Strzał Grzelczaka, ale Kryczka pewnie interweniował.

64 min. Matei dośrodkowywał, żadne z graczy Górnika nie dopadł do futbolówki.

60 min. Pierwsza zmiana w Górniku, zszedł Atoche, na boisku pojawił się Ubiparip.

57 min. W drugiej połowie na placu gry lepiej spisują się goście z Płocka.

54 min. GOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę! Arkadiusz Reca oddał świetny strzał z woleja, Małecki nie miał szans na obronę.

53 min. Rzut rożny dla Wisły Płock.

51 min. Piłkarze Górnika próbują sforsować defensywę płockiej drużyny, ale na razie im się nie udaje.

48 min. Reca faulował Bonina.

47 min. Rzut wolny dla Górnika, Hernandez uderzał piłkę, jednak nie zdołał dopaść do niej Gerson.

46 min. Nieudane zagranie Atoche.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Górnik Łęczna przegrywa z Wisłą Płock 1:2.

44 min. Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

44 min. Rzut rożny dla Górnika, Hernandez uderzał za wysoko.

43 min. Centra Bonina w pole karne, Śpiączka próbował wyskoczyć do piłki, ale nie udało mu się.

42 min. Rzut rożny dla Wisły, Furman uderzał z narożnika boiska, jednak Gerson wybił piłkę.

40 min. Wisła ruszyła z kontrą, ale gospodarze zdołali odebrać rywalom futbolówkę.

39 min. Niedokładne zagranie Atoche do Bonina.

38 min. Rzut rożny dla Górnika Łęczna, bez zagrożenia pod bramką Wisły.

37 min. Rzut wolny dla Górnika, Hernandez uderzał bezpośrednio na bramkę, jednak piłka odbiła się od poprzeczki.

36 min. Dominik Furman został ukarany żółtą kartką.

34 min. Hernandez upadł w polu karnym po starciu z Recą, ale gwizdek sędziego milczał.

31 min. Niecelny strzał Grzelczaka prawą nogą.

29 min. Kante ucierpiał w starciu z rywalem i przez chwilę nie podnosił się z murawy. Zawodnik jest już gotowy do gry.

27 min. Zagranie w kierunku Kante, jednak Matei w porę przechwycił futbolówkę.

25 min. Matei zacentrował w pole karne, żaden z graczy Górnika nie zdołał dopaść do futbolówki.

25 min. Merebaszwili nieprzepisowo zatrzymywał Sasina.

24 min. Dośrodkowanie Bonina, piłka odbiła się od Szymińskiego.

22 min. Josimar Atoche został ukarany żółtą kartką.

19 min. Damian Byrtek został ukarany żółtą kartką.

18 min. Bartosz Śpiączka został ukarany żółtą kartką.

17 min. GOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę! Jose Kante znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Górnika i pokonał go płaskim strzałem w długi róg.

14 min. Co za okazja gości! Merebaszwili oddał strzał na bramkę Górnika, ale fatalnie spudłował.

13 min. GOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę! Piotr Wlazło podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i płaskim strzałem wyrównał wynik spotkania w Lublinie.

12 min. Będzie rzut karny! Sędzia podyktował jedenastkę dla Wisły Płock!

10 min. Od początku spotkania na boisku znacznie aktywniejsi są piłkarze Franciszka Smudy.

8 min. Groźny strzał Bonina, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Kryczka.

6 min. GOOOL! Górnik Łęczna zdobywa bramkę! Składna akcja gospodarzy, Paweł Sasin zagrał do Piotra Grzelczaka, który oddał strzał, a piłka po rykoszecie zmyliła golkipera Wisły.

4 min. Dośrodkowanie Hernandeza w pole karne, bez zagrożenia pod bramką Wisły.

3 min. Gospodarze będą mieli rzut rożny.

2 min. Grę od własnej bramki wznowił Kryczka.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Bartosz Frankowski z Torunia.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację z meczu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Górnik Łęczna zmierzy się z Wisłą Płock.
Górnik Łęczna: Małecki - Matei, Dźwigała, Gerson, Leandro - Atoche, Sasin - Bonin, Hernandez, Grzelczak - Śpiączka.
Wisła Płock: Kryczka - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Sylwestrzak - Furman, Merebaszwili - Rogalski, Wlazło, Reca - Kante.
Górnik Łęczna:
75. minuta: wszedł Piesio - zszedł Hernandez
60. minuta: wszedł Ubiparip - zszedł Atoche,

Wisła Płock:
83. minuta: wszedł Stępiński - zszedł Reca
74. minuta: wszedł Piątkowski - zszedł Kante
67. minuta: wszedł Kun - zszedł Merebaszwili

81. minuta: Adam Dźwigała
22. minuta: Josimar Atoche
18. minuta: Bartosz Śpiączka

84. minuta: Dominik Furman
36. minuta: Dominik Furman
19. minuta: Damian Byrtek

90 min -GOOOL! Górnik Łęczna zdobył bramkę! Bonin zagrał przed bramkę z prawej strony, piłka odbiła się od jednego z graczy Wisły, trafiła do Vojo Ubiparipa, który strzałem przy słupku pokonał golkipera gości.

6 min -GOOOL! Górnik Łęczna zdobywa bramkę! Składna akcja gospodarzy, Paweł Sasin zagrał do Piotra Grzelczaka, który oddał strzał, a piłka po rykoszecie zmyliła golkipera Wisły.

54 min -GOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę! Arkadiusz Reca oddał świetny strzał z woleja, Małecki nie miał szans na obronę.

17 min -GOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę! Jose Kante znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Górnika i pokonał go płaskim strzałem w długi róg.

13 min -GOOOL! Wisła Płock zdobywa bramkę! Piotr Wlazło podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i płaskim strzałem wyrównał wynik spotkania w Lublinie.