16. Radut, 71. Gutkovskis, 73. Majewski,
0
3
Ekstraklasa | 07. 05. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Lech pewnie pokonał Termalike 3-0 i pozostał w walce o mistrzostwo. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. "Kolejorz" miał znakomitą okazję, jednak Puchacz będąc sam na sam z Trelą, nie zdołał wykorzystać okazji.

86 min. Lech wyszedł z kontratakiem, jednak nie zdołał przeprowadzić udanej akcji w ofensywie.

84 min. Miejscowi walczą o honorowego gola.

82 min. Osyra był na spalonym.

81 min. Zmiana w zespole Lecha: Puchacz zastępuje Raduta.

80 min. Termalika rozpocznie grę od bramki.

79 min. Rzut rożny dla Lecha.

77 min. Zmiana w zespole Termaliki: Peda zastępuje Babiarza.

76 min. Lech pewnie kontroluje mecz.

74 min. Zmiana w zespole Lecha: Tomczyk zastępuje Robaka.

73 min. GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Po dobrej akcji Wilusz uderzył na bramkę Termaliki, Trela zdołał odbić piłkę, jednak przy dobitce Majewskiego był bez szans.

71 min. GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Raduta z rzutu rożnego, Putivtsev wybijał piłkę i zrobił to tak niefortunnie, że ta odbiła się od Osyry i zaskoczyła bramkarza Termaliki.

70 min. Kolejny rzut rożny dla Lecha.

68 min. Zmiana w zespole Termaliki: Guba zastępuje Mikovicia.

67 min. Niecelnie główkował jeden z piłkarzy Lecha.

66 min. Rzut rożny dla "Kolejorza".

65 min. Dobrze w defensywie zachował się Trałka.

63 min. Brakuje dogodnych okazji bramkowych.

61 min. Rzut rożny dla Lecha.

59 min. Zmiana w zespole Lecha: Majewski zastępuje Pawłowskiego.

57 min. Kostevych zdecydował się na strzał, dobrą obroną popisał się Trela.

56 min. Lech będzie miał dobrą okazję z rzutu wolnego.

55 min. Gospodarze częściej atakują.

53 min. Rzut rożny dla Termaliki.

52 min. Niecelny strzał Ziajki.

50 min. Niecelnie uderzał Stefanik, choć nieznacznie się pomylił.

48 min. Po strzale Gajosa dobrze w bramce zachował się Trela, wcześniej jednak sędzia odgwizdał spalonego.

47 min. Rzut rożny dla Lecha.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi 1-0.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Stefanik przejął piłkę, uderzył na bramkę lechitów, jednak chybił.

42 min. Piłkarze "Słoni" starają się grać do przodu, jednak Lech jest dobrze zorganizowany w defensywie.

40 min. Misak uderzył obok bramki.

38 min. Nieudane dośrodkowanie Kostevycha.

36 min. Lech nieco zwolnił swoją grę, Termalica częściej utrzymuje się przy piłce.

34 min. Bardzo niecelny strzał jednego z piłkarzy Termaliki.

32 min. Tempo gry nieco spadło.

30 min. Termalica wznowi grę od bramki.

29 min. Z narożnika boiska grę rozpocznie Lech.

28 min. Rzut wolny dla Lecha.

26 min. Zmiana w zespole Termaliki: Misak zastępuje Pleve.

25 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gutkovskis.

23 min. Dobrze w defensywie zachował się Ziajka.

22 min. Wilusz znalazł się w dobrej sytuacji po dośrodkowaniu, jednak jego strzał głową był niecelny.

21 min. Putnocky złapał piłkę po dośrodkowaniu.

20 min. Rzut rożny dla miejscowych.

18 min. Termalica nie może stworzyć sobie okazji bramkowej.

16 min. GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Radut przejął piłkę po błędzie jednego z defensorów Termaliki i strzałem tuż przy słupku dał prowadzenie swojej drużynie.

15 min. Putnocky złapał piłkę.

14 min. Rzut wolny dla piłkarzy Termaliki.

13 min. Nadal bez klarownych sytuacji.

11 min. Strzał Pawłowskiego został zblokowany.

9 min. Sporo chaosu po obu stronach, brakuje precyzji w rozegraniu piłki.

7 min. Gajos nie opanował piłki po dośrodkowaniu z prawej strony.

5 min. Lech stara się więcej grać piłką.

3 min. Początek meczu nie wskazuje przewagi żadnej z drużyn.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w grupie mistrzowskiej - Termalica zagra z Lechem.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Trela - Ziajka, Putivtsev, Osyra, Fryc - Pleva, Babiarz, Stefanik, Jovanovic, Mikovic - Gutkovskis
Lech Poznań: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostevych - Trałka, Gajos, Makuszewski, Radut, Pawłowski - Robak
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
77. minuta: wszedł Peda - zszedł Babiarz
68. minuta: wszedł Guba - zszedł Mikovic
26. minuta: wszedł Misak - zszedł Pleva

Lech Poznań:
81. minuta: wszedł Puchacz - zszedł Radut
74. minuta: wszedł Tomczyk - zszedł Robak
59. minuta: wszedł Majewski - zszedł Pawłowski

25. minuta: Gutkovskis

73 min -GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Po dobrej akcji Wilusz uderzył na bramkę Termaliki, Trela zdołał odbić piłkę, jednak przy dobitce Majewskiego był bez szans.

71 min -GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Raduta z rzutu rożnego, Putivtsev wybijał piłkę i zrobił to tak niefortunnie, że ta odbiła się od Osyry i zaskoczyła bramkarza Termaliki.

16 min -GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Radut przejął piłkę po błędzie jednego z defensorów Termaliki i strzałem tuż przy słupku dał prowadzenie swojej drużynie.