49. Nagy, 69. Moulin,
0
2
Ekstraklasa | 07. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Legia wygrała z Pogonią 2-0. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Radovic w świetnej sytuacji uderzył obok bramki.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Zmiana w zespole Legii: Kopczyński zastępuje Moulin.

88 min. Żółtą kartkę otrzymuje Moulin.

86 min. Nieudane zagranie Jodłowca.

84 min. Zmiana w zespole Legii: Szymański zastępuje Guilherme.

83 min. Rzut wolny dla Pogoni po faulu Odjidjy-Ofoe.

81 min. Hamalainen był na spalonym.

79 min. Zmiana w zespole Legii: Hamalainen zastępuje Nagy.

77 min. Gospodarze nie potrafią odebrać piłki rywalom.

75 min. Zmiana w zespole Pogoni: Kitano zastępuje Korta.

73 min. Legia rozgrywa piłkę.

71 min. Zmiana w zespole Pogoni: Murawski zastępuje Listkowskiego.

69 min. GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Po strzale Moulin z rzutu wolnego piłka trafiła w mur, piłkarz Legii ponownie uderzył na bramkę Pogoni, tym razem trafiając idealnie obok słupka bramki.

68 min. Defensor Pogoni faulował będącego sam na sam z bramkarzem Radovicia.

67 min. Czerwoną kartkę otrzymuje Fojut

65 min. Na spalonym był Radovic.

63 min. Rzut wolny dla Pogoni.

61 min. Żółtą kartkę otrzymuje Radovic.

60 min. Nie ma bramki! Radovic strzelił piękną bramkę, jednak sędzia uznał, że piłkarz zbyt długo zwlekał ze strzałem.

59 min. Rzut karny dla Legii po faulu Niepsuja.

57 min. Fojut doznał kontuzji.

55 min. Legia kontroluje przebieg meczu.

53 min. Sędzia dał reprymende trenerowi Legii.

51 min. Legia ma przewagę, Pogoń nie może odnaleźć właściwego rytmu.

49 min. GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Odjidja-Ofoe ograł kilku rywali, zgrał piłkę do Nagy, który kąśliwym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

47 min. Piłkarz Legii dograł piłkę w pole karne Pogoni, jednak defensorzy poradzili sobie.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Pogoń remisuje z Legią 0-0.

45 min. Po dograniu Guilherme, idealną okazję zmarnował Radovic, który z najbliższej odległości uderzył wprost w Słowika.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

43 min. Legia nie potrafi stworzyć dogodnej sytuacji bramkowej.

41 min. Pogoń rozpocznie grę od bramki.

40 min. Rzut rożny dla Legii po akcji Odjidjy-Ofoe.

38 min. Legia ruszyła z kontratakiem, jednak niecelnie podawał Guilherme.

37 min. Rzut rożny dla "Portowców".

35 min. Delev zmarnował dobrą okazję po błędzie defensora Legii.

33 min. Malarz odbił piłkę po uderzeniu Deleva.

32 min. Rzut rożny dla Legii.

31 min. Nieznacznie pomylił się Nunes.

30 min. Delev odczuł zderzenie z piłkarzem Legii.

28 min. Nieudane dośrodkowanie Gyurcso.

26 min. Rzut rożny dla Legii.

25 min. Mecz jest wyrównany.

23 min. Niecelny strzał Odjidjy-Ofoe.

22 min. Rzut rożny dla Legii.

20 min. Rzut rożny dla Pogoni.

18 min. Piłkarz Legii przewrócił się w polu karnym rywali, jednak sędzia nie odgwizdał faulu.

16 min. Na spalonym był Guilherme.

14 min. Nunes uderzył obok bramki Legii.

12 min. "Setkę" zmarnował Odjidja-Ofoe, po znakomitym dograniu z prawej strony, zaliczył jednak pudło.

10 min. Gospodarze lepiej rozpoczęli mecz, częściej utrzymują się przy piłce.

9 min. Po niezłej akcji Pogoni Drygas uderzył na bramkę Legii, jednak niecelnie.

7 min. Delev znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, jednak nie zdołał uderzyć na bramkę legionistów.

6 min. Piłkarze Pogoni wybili piłkę.

5 min. Rzut rożny dla Legii.

3 min. Wyrównany początek meczu.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w grupie mistrzowskiej - Pogoń zagra z Legią.
Pogoń Szczecin: Słowik - Rapa, Fojut, Niepsuj, Nunes - Drygas, Matras, Delev, Kort, Gyurcso - Listkowski
Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Moulin, Guilherme, Odjidja-Ofoe, Nagy - Radovic
Pogoń Szczecin:
75. minuta: wszedł Kitano - zszedł Kort
71. minuta: wszedł Murawski - zszedł Listkowski

Legia Warszawa:
90. minuta: wszedł Kopczyński - zszedł Moulin
84. minuta: wszedł Szymański - zszedł Guilherme
79. minuta: wszedł Hamalainen - zszedł Nagy

88. minuta: Moulin
61. minuta: Radovic

67. minuta: Fojut

69 min -GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Po strzale Moulin z rzutu wolnego piłka trafiła w mur, piłkarz Legii ponownie uderzył na bramkę Pogoni, tym razem trafiając idealnie obok słupka bramki.

49 min -GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Odjidja-Ofoe ograł kilku rywali, zgrał piłkę do Nagy, który kąśliwym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.