Arka Gdynia
2
0
Ekstraklasa | 08. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania. Cracovia pokonuje Arkę Gdynia 2:0. Piłkarze Leszka Ojrzyńskiego w strefie spadkowej, Pasy się z niej wydostają.

90 min. Zmiana w ekipie Pasów: Mihalik zastępuje Szczepaniaka.

90 min. Mamy korner dla Cracovii, ale nic z niego nie wynika. Piłkę wyłapuje Steinbors.

90 min. Aż o sześć minut dłużej potrwa druga połowa spotkania.

90 min. Nieczysto uderzył teraz Vestenicky.

89 min. Piątek opuszcza plac gry, zastępuje go Steblecki.

88 min. Bardzo słabo grają dzisiaj zdobywcy Pucharu Polski, a wymuszone zmiany jeszcze utrudniły im sytuację.

87 min. Formella próbował prostopadłym podaniem oddać piłkę Siemaszce, ten był jednak na spalonym, więc nawet się nie wysilał.

86 min. Zbozień dorzucał z prawej flanki, ale obrońcy Pasów bez problemów oddalili zagrożenie.

84 min. Arka zupełnie bez pomysłu i mocno przybita stratą dwóch goli.

83 min. Formella wpadł w pole karne po podaniu Siemaszki, ale ostatecznie zagubił się we własnym drublingu i stracił piłkę.

82 min. Za mocne dośrodkowanie Szwocha i mamy aut.

81 min. Rzut z autu dla Arki, piłkę wrzuca Zbozień.

79 min. Siemaszko wystartował do piłki, lecz bramkarz Pasów był szybszy.

77 min. Gra toczy się głównie na połowie Arki. Przyjezdni wymieniają między sobą podania.

75 min. Zmiana w ekipie Pasów: Vestenicky wchodzi za Cetnarskiego.

73 min. Dąbrowski pewnie egzekwuje "jedenastkę". Steinbors rzuca się w przeciwną stronę.

72 min. Po wrzutce Szczepaniaka z prawej strony boiska piłka trafiła w rękę Warcholaka. Arbiter dyktuje rzut karny.

71 min. Błąd ma złamaną rękę, wielki pech zawodnika Arki.

70 min. Wymuszona zmiana w zespole Arki. Z boiska schodzi Adrian Błąd, zastępuje go Dariusz Formella.

67 min. Kontuzji ręki nabawił sie Błąd i najpewniej będzie musiał opuścić plac gry.

66 min. Błąd leży na murawie, potrzebuje pomocy lekarskiej.

64 min. Zmiana w ekipie Arki, Błąd zastąpił Zarandię.

63 min. Szwoch również otrzymuje "żółtko".

63 min. Piątek ukarany żółtym kartonikiem.

62 min. Szwoch podcięty przez Cetnarskiego.

61 min. Zbozień nie opanował piłki po dośrodkowaniu w pole karne i od bramki zacznie Sandomierski.

58 min. Żółta kartka dla Bożoka za faul.

57 min. Szwoch podcięty przez rywala w środkowej strefie boiska

55 min. A dzisiejszy pojedynek ogląda z trybun były pomocnik Pasów, Bartosz Kapustka.

54 min. Jak na razie Arkowcy nie potrafią stworzyć klarownej okazji i zagrozić bramce Grzegorza Sandomierskiego.

52 min. Zagranie ręką Marciniaka i mamy rzut wolny dla Pasów.

51 min. Nieuznany gol Piątka, wcześniej faulował rywala, dopiero później strzelił.

50 min. Podanie za plecy obrońców do wybiegającego Piątka, ale ostatecznie Sobieraj w ostatniej chwili wywalczył korner.

49 min. Uderzał z dystansu Szwoch, ale bardzo niecelnie.

48 min. Malarczykowi coś się stało, zwija się z bólu.

46 min. Szwoch będzie dorzucał z narożnika boiska.

46 min. Zmiana w zespole Arki: Siemaszko zastępuje Trytkę.

46 min. Początek 2. połowy spotkania.

45 min. Gol do szatni dla Pasów mocno skomplikował sytuację Arki. Zobaczymy, co będzie się działo po przerwie. Zostańcie z nami.

45 min. Koniec pierwszej połowy spotkania.

44 min. Dąbrowski idealnie wrzucił piłkę na głowę Krzysztofa Piątka, a ten z bliskiej odległości pokonał Steinborsa.

42 min. Trudno uwierzyć, że niedawno Arka Gdynia wygrała Puchar Polski. W starciu z Cracovią idzie jej źle, a nawet bardzo źle.

40 min. Korner dla Arki, ale bardzo, bardzo źle rozegrany.

39 min. Szczepaniak dorzucał z prawej strony na głowę Budzińskiego, który uderzył, lecz niecelnie.

38 min. Zirytowany Jacek Zieliński nie ukrywa emocji.

37 min. Uderzał Piątek sprzed pola karnego. Niecelnie.

35 min. Krakowianie albo uderzają niecelnie z dystansu, albo biegają niczym dzieci we mgle. Nieco lepiej jest z piłkarzami z Gdyni, ale niewiele.

33 min. Piątek przy przyjęciu piłki pomagał sobie ręką.

31 min. Czy w pierwszej połowie obejrzymy chociaż jedną stuprocentową sytuację? Jak na razie się na to nie zanosi.

29 min. A na spalonym tym razem Adam Marciniak, notabene były piłkarz Cracovii.

28 min. Zbozień zatrzymał centrę Jendriska.

27 min. Mocno zirytowani są kibice Pasów, którzy pofatygowali się na stadion, zwłaszcza, że pogoda nie jest zbyt sprzyjająca. Podobnie jak i pora. Z trybun słychać nerwowe głosy, buczenie.

27 min. Tym razem uderzał "Budzik", równie niecelnie.

26 min. Deleu dograł do Cetnarskiego, te uderzył głową, ale Panu Bogu w okno. Albo raczej w trybuny.

24 min. Korner dla Arki, ale źle rozegrany. Warcholak uderzył niedokładnie. Piłka po stronie Pasów.

21 min. Deleu dorzucał sprzed pola karnego, Szczepaniak wyskoczył i co prawda wyżej od rywala, ale jego strzał głową był nieczysty.

20 min. Cracovia straciła piłkę, po raz kolejny.

18 min. Deleu złapany na minimalnym spalonym.

17 min. Uderzał - albo raczej dośrodkowywał - Szczepaniak, bramkarz Arki łapie piłkę.

17 min. Złe dośrodkowanie Cracovii z prawego skrzydła i Jendrisek nie ma szans dojśc do piłki.

15 min. Dąbrowski zbyt mocno podaje do przodu, ale nie ma tam żadnego z jego kolegów.

13 min. Bez pomysłu jak na razie podopieczni Jacka Zielińskiego, a do tego popełniają proste błędy.

12 min. Wołąkiewicz, naciskany przez przeciwników, wykopał piłkę za linię końcową.

10 min. Diego faulowany przez Marciniaka. Znów.

9 min. Po podaniu Bożoka uderzył Trytko, ale Sandomierski nie miał problemów z wyłapaniem tej piłki.

7 min. Zarandia próbował pokonać Sandomierskiego, ale bez efektów.

6 min. Nieudane zagranie Sobieraja. Mamy korner dla Pasów.

5 min. Ależ ładnie uderzył Malarczyk, ale golkiper Arki nie dał się zwieźć!

4 min. Warcholak wpadł w pułapkę ofsajdową.

3 min. Z dalszej odległości uderzył Jendrisek, ale bramkarz Arki bez problemów poradził sobie z jego uderzeniem.

2 min. Diego faulowany przez Marciniaka pod własnym polem karnym

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął.

0 min. Piłkarze obu ekip są już na murawie.

0 min. W ostatnim meczu 32. kolejki polskiej LOTTO Ekstraklasy Cracovia podejmie Arkę Gdynia. Bądźcie Państwo z nami!
Cracovia: Sandomierski – Deleu, Wołąkiewicz, Malarczyk, Ferraresso – D. Dąbrowski, Budziński – Szczepaniak, Cetnarski, Jendrišek – Krzysztof Piątek.
Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień, Sobieraj, Marcjanik, Warcholak – Łukasiewicz, Marciniak – Zarandia, Szwoch, Bozok – Trytko.
Cracovia:
90. minuta: wszedł Mihalik - zszedł Szczepaniak
89. minuta: wszedł Steblecki - zszedł Piątek
75. minuta: wszedł Vestenicky - zszedł Cetnarski

Arka Gdynia:
70. minuta: wszedł Formella - zszedł Błąd
64. minuta: wszedł Błąd - zszedł Zarandia
46. minuta: wszedł Siemaszko - zszedł Trytko

Cracovia:
63. minuta: Krzysztof Piątek

63. minuta: Mateusz Szwoch
58. minuta: Bożok

Cracovia:

Cracovia:

73 min -Dąbrowski pewnie egzekwuje "jedenastkę". Steinbors rzuca się w przeciwną stronę.

44 min - Dąbrowski idealnie wrzucił piłkę na głowę Krzysztofa Piątka, a ten z bliskiej odległości pokonał Steinborsa.